Карма

Карма та стосунки – в сім’ї, і між коханцями

Карма и отношения — в семье, и между любовниками

Наша карма, тобто сукупність наших минулих дій і рішень, і їх результатів, впливає буквально на всі сфери нашого життя, будь це Фінанси, вибір життєвого шляху або відносини, які ми будуємо.

Як карма проявляється у відносинах?

Вважається, що будь-які відносини, які існують або існували в нашому житті, існують для того, щоб виробити якусь помилку або неправильне рішення. Скажімо, у минулих втіленнях ви не навчилися поважати особистий простір вашого партнера або право приймати власні рішення. У цьому житті ви, швидше за все, зустрінете людину, яка не може вплинути, його рішення прийдуть тільки від себе і навіть всупереч вашим запитам або думках. Таким чином Всесвіт все ще навчить вас уроку, який ви не вивчили, і краще прийняти його добровільно, ніж зробити речі гірше.

Якщо ви зіткнулися з складними відносинами, які ускладнюють ваше життя, постарайтеся проаналізувати для себе і визначити - який урок я проходжу зараз? Які якості мені потрібно розвивати для того, щоб керувати цією ситуацією для власного блага?

Після короткого аналізу ви зможете точно визначити, чому у вашому житті потрібна така ситуація і такий сценарій.

Бувають випадки, коли для відпрацювання власної карми потрібно пройти через створення сім'ї, а іноді навіть через її розпад.

Як це відбувається?

Уявіть двох людей, що зустрічаються з певним набором минулих переживань, тобто кармою. Часто Всесвіт працює дуже точно, і об'єднує тільки тих людей, які ідеально підходять для відпрацювання уроків один одного. Але в нашому випадку люди, які в своїх минулих втіленнях мали сильні і люблячі сім'ї, але недооцінювали їх або взагалі - залишали свій рід, відвертаючись від людей, сімейних цінностей і основ.

У тому ж житті обидва прагнуть створити сім'ю, але повинні по-справжньому оцінити важливість і цінність утворення союзу. І тому, за збігом обставин, їхнє сімейне життя не спрацьовує, і вони втрачають сім’ю. Це урок, який потрібно вивчити, щоб люди могли повністю переосмислити свої погляди на сімейні цінності, зрозуміти і зрозуміти важливість і необхідність для себе створити сім'ю.

Кармічні відносини, або так звана любов з минулого життя, також дуже поширені. І якщо ви думаєте, що це відносини, повні любові і розуміння, ви соромно помиляєтеся.

Кармічні відносини — це відносини між двома душами, які в минулому мандрували по землі, не виконували своїх зобов'язань один перед одним і не відпрацьовували конкретних завдань. Їх зустріч в цьому житті обіцяє в основному бурхливу романтику, яка характеризується особливою чутливістю до партнера і постійними емоційними «гойдалками», а також особливим розумінням індивіда.

Ваш кармічний партнер приходить у ваше життя в основному, щоб відпрацювати свій кармічний борг, щоб пройти урок, який ви обидва проігнорували у ваших минулих відносинах.

Як розпізнати кармічний зв'язок у вашому житті?

  1. Є багато емоцій і розчарувань - цей зв'язок буде характеризуватися особливою яскравістю всіх пережитих емоцій, і морем несподіваних і не завжди приємних дій з боку партнера.
  2. Виникнення козалежності є дуже яскравим сигналом, в основному проявляється в постійній потребі один для одного, і в нездатності витрачати навіть свій особистий час на свій.
  3. Енергетичне виснаження - з цього роду відносин людина дуже часто виснажує себе, виникає відчуття постійної втоми разом з нездатністю покинути свого партнера.
  4. Коротка тривалість, можливо, є однією з найпоширеніших рис, оскільки кармічні відносини не призначені для створення довгострокового союзу, їх головною метою є відпрацювати кармічний борг.

При цьому не слід боятися кармічних відносин. Важливо вчасно їх зрозуміти і зрозуміти, що це просто необхідний урок для поліпшення вашого життя.

Ми завжди раді допомогти вам на шляху до покращення вашого життя!
Завжди з собою перезапустіть Центр відновлення енергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *