Карма

Кармічний гороскоп за роком, місяцем, днем, числом народження

Кармический гороскоп по году, месяцу, дню, числу рождения

Карма може бути вивчена за допомогою нумерологічних прорахунків. Ваш номер народження вкаже, що потрібно для вашої душі.

Кількість місяців розповість вам, що ви можете бути корисними для людей. А ваш рік народження розповість про успіх у грошах і відносинах.

Як дізнатися вашу карму за датою народження?

Карма може бути вивчена за допомогою нумерологічних прорахунків. Ваш номер народження вкаже, що потрібно для вашої душі.

Кількість місяців розповість вам, що ви можете бути корисними для людей. А ваш рік народження розповість про успіх у грошах і відносинах.

Використовуючи повний аналіз дати, місяця і року народження, ви будете мати уявлення про ваші минулі втілення і відповіді на ваші прохання.

Як працює карма і як зробити нумерологічний прорахунок карми?

Можна сказати про карму – це головна небесні сили, що діють як фантомні шкали, що коливаються, з боку в бік, залежно від наших дій. У всіх людей є свій рівень доброї і поганої карми, що визначає її майбутню долю, теперішні і майбутні втілення. Нумерологія карми в день і місяць вашого народження, в свою чергу, засуджують вас – які борги і гріхи були вчинені в минулому житті і як виправити їх в сьогоденні. Дасть найважливішу відповідь, за кожну, що його майбутня доля.

Використовуючи нумерологічну карму прорахунку дати народження, ми можемо дізнатися числовий код – ваше кармічне число – що розкриє таємниці вашого минулого життя, здібностей, характеру, долі і долі. Сума вашої карми дасть вам можливість визначити ваш кармічний борг і зобов’язання, які викреслені з ваших попередніх втілень. Вона покаже, від чого потрібно позбутися, від чого потрібно змінити про себе і як очистити свою погану карму.

Як розрахувати кармічне число за датою народження?

Існує декілька способів розрахунку кількості кармічних чисел на ваш день народження. Суму вашої карми можна обчислити з карт Таро, можна дізнатися з двох останніх цифр року народження.

Багато майстрів використовують метод обчислення кармічного числа в день народження людини, або за розрахунком місяця і дня народження плюс номер року.

На практиці існують альтернативні методи для обчислення числа карми, які використовуються нумерологами. Майстри нашого центру радять використовувати найточніші з них. У цьому випадку це класичний метод, при якому сума цифр повної дати народження людини : число, місяць і рік.

Отже, потрібно взяти дату народження, додати всі числа, а потім додати отримане число, кожен символ окремо.

На практиці це виглядає так:

Дата народження: 27.11.1992 рік

День народження — “27” (в цьому випадку всі числа, що більше 22, ми повинні додати один з одним

(2+7=”9″))

Місяць народження “11” (листопад)

Рік народження: “1992” =(1+9+9+2=”21″)

Отримані числа зкладаються разом, їх повинно бути три :

9+11+21=”41″(додаються числа, більші за 22 )

41= 4 + 1=”5″ – ваше карне число.

Що ми отримали?

Числа “1” і “2” не дадуть прорахунку. Тому інтерпретація завжди починається з цифри «3».

У нашому прикладі на кармічному номері п’ять

5- у ваших минулих втіленнях ви володіли і несли знання, без добрих намірів, у пошуках власного прибутку, який виріс з вашого его. Ви обмежилися навчанням своїх послідовників і пошуком знань, щоб ніхто не перевертаючи вас. Ваше кармічне завдання в цьому житті полягає в тому, щоб донести світло знань і вчень до людей, поширювати інформацію і бути благодійником.

Нумерологічне значення інших дат:

 • 3 вказує на минулі жіночі втілення, звертають увагу на розвиток стосунків з жінками у вашому середовищі.
 • 4 у попередньому житті ти був людиною, мав проблеми з владою та насильством. Чоловікам потрібно бути щедрими, а дівчатам — працювати над жіночою енергією.
 • 6 – болючий досвід минулих любовних стосунків, розвивають довіру.
 • 7 ти був воїном, перетворіть агресію на мирний шлях.
 • 8 – тягнути минулі борги : гроші, любов, увага. Шукайте баланс.
 • 9 рік — гріх гордості. Не помиляйте.
 • 10- лінь і пропущені можливості. Робота через працю і вдячність світу.
 • 11 – унікальна сила як фізична, так і моральна. Необхідно його реалізувати і керувати.
 • 12 рік — гріх фіктивного дворянства. Карма може бути очищена через служіння людям.
 • 13 – Ваше минуле життя закінчилося рано. Поклади себе на повну.
 • 14 — творча людина. Отримання доходу через створення.
 • 15 – жага влади. Відпрацьовували темні якості душі.
 • 16 – проблеми зі здоров’ям. Працюй зі своїм єґо.
 • 17-зіркова хвороба. Допомога в реалізації інших.
 • 18-магічні здібності. Робота зі страхами.
 • 19 – був адміністратором. Займайтеся суспільним акцією.
 • 20 – проблеми з батьками. Налагодите стосунки з родичами.
 • 21 – приніс негатив у світ. Будь за мир і планету.
 • 22 – життя в «колі». Будьте впевнені і сміливі в снах.

Результати нумерологічних обчислень показують труднощі, які можуть виникнути протягом вашого життя.
Практика відпрацювання карми покращить реальну реальність і тим самим полегшить майбутнє життя.

У цьому методі обчислення кармічного числа за датою народження, фахівці нашого Центру повністю розкриють мету людини на землі, яким буде його життєвий шлях успішним, що принесе йому користь і допоможе йому нульову погану карму.

Детальний нумерологічний розрахунок карми за датою народження можна замовити у майстрів нашого центру.

Зв’язатися з нами можна, задісши в розділ ‘Контакти’ або на наших офіційних сторінках у соціальних мережах.
Ми завжди

 

КУРСИ ЯКИМИ ЦІКАВЛЯТЬСЯ ЧАСТО:

Розклади на МАК картах – відео курс

2200,00 грн.
Вся суть розкладів за допомогою Метафоричних карток в одному курсі! Відео курс у записі. У програмі курсу – 5 годин відео ефірів Усі записи залишаються у вас у необмеженому доступі.

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

Курс зі створення МАК карт

2200,00 грн.

Як створити Метафоричні Асоціативні Карти?

На даному відео курсі ви навчитеся створювати свої унікальні Метафоричні Асоціативні Карти МАК. Якщо Ви бажаєте створити свою унікальну Метафоричну Асоціативну Колоду карт - тоді даний відео курс саме для вас. Автор курсу зі створення МАК карт - Єва Митник, автор 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, які на сьогоднішній день є найбільш продаваними в Україні, Америці, Англії, Польщі, Білорусії, Казахстані, Росії.

Курс – Родолог-консультант

8000,00 грн.
Курс "Родолог Консультант" у записі  У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Слов’янська гімнастика

7000,00 грн.

Як проходить Відео-навчання Слов'янської гімнастики?

Даний напрямок в нашому центрі Енергетичного Відновлення RestArt викладається в форматі відео-курс, за особливою адаптованою авторською програмою, професійним і сертифікованим Майстром Євою Митник . В даному курсі у вас є можливість детально вивчити напрямок Слов'янської гімнастики, ознайомитися зі спеціальними техніками і вийти на рівень власного викладання практики. Все що потрібно від вас - це бажання і постійна практика, адже тільки системність і регулярність дають хороші результати. Ми практикуємо індивідуальний підхід у всіх сферах нашої роботи, що дає вам можливість отримати відповіді на всі свої питання і набути впевненості у власних силах. Так само, ми гарантуємо величезну кількість практичного вивчення, що б ви змогли на власному прикладі переконатися і відчути всі позитивні впливу Слов'янської гімнастики.

 

НАЙЧАСТІШЕ КУПУЮТЬ:

Карта Бажань

1300,00 грн.
Набір самоклейок - Карта Бажань Яка Виконує Бажання легко і свого часу для вас. Всі ми хочемо виконання власних бажань, але не завжди знаємо, яким шляхом цього досягти. Ми пропонуємо вашій увазі один з найдієвіших методів для набуття бажаного - Карта Бажань!

Браслет – Котяче око світло-зелене

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо Метафізичні властивості каменів у браслетах:
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Ангельська нумерологія

300,00 грн.

Відео-курс "Англійська нумерологія"

А Ви знали, що насправді наші Ангели завжди розмовляють із нами? Так це так. І дуже часто спілкування відбувається символами. Кожен із нас кілька разів у житті помічав повторювані цифри, такі як 777 або, наприклад, 111. Це і є Послання Ангелів. На цьому відео навчанні Ви дізнаєтеся як розрізняти ці знаки і який зміст вони несуть. Ми докладно розберемо усі можливі цифрові комбінації, в яких зазвичай ховаються дуже важливі та інформативні Послання. За допомогою цього курсу Ви навчитеся розуміти знаки своїх Охоронців та застосовувати ці знання у повсякденному житті Входить: відео - 40 хвилин

Кармічне Призначення

8000,00 грн.
Процес пошуку мети та мети життя цілком залежить від Вас. Щоб знайти відповіді на ваші запитання, потрібно знайти себе, і це не простий, тривалий процес, але дуже цікавий і захоплюючий. Ця гра не покаже вам, для кого потрібно працювати, для кого ви хочете вчитися, або до якої країни переїхати. Для кого гра призначена: Для чоловіків і жінок, віком 15 +, які хочуть знати свою стать, розуміють свої загальні сценарії (програми) і розуміють, як змінити деструктивні сценарії для позитивних. Що важливо і цінно взяти від своїх предків і передати своїм дітям і онукам, а що забути, пробачити і відпустити. Гра буде цікавою: Карнологи, практикуючі психологи (які хочуть розвиватися, тренери, майстри предкових практик, ігропрактики, спеціалісти по роботі з МАС, фахівці, що надають допомогу професіям.

Чітки – Місячний камінь, Рожевий кварц, Кришталь, Котяче око, Кахалонг, розмір намистин 0.6см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр і афірмації Намистини для чіткий зроблені з натуральних каменів: Місячний камінь, Рожевий кварц, Кришталь, Котяче око, Кахалонг Розмір намистин - 0.6см Чітки перебірні, без вузлів. Всі вироби красиво пакуємо

Метафізичні властивості каменів в вервиці:

 • Місячний камінь - це камінь нових починань, він має сильну зв'язок з місяцем і інтуїцією.
 • Рожевий кварц - буде корисний і для сімейних жінок, для відновлення романтики. Допомагає ставати більш жіночною.
 • Кришталь - наділяє свого власника даром ясновидіння, покращує інтуїцію.
 • Котяче око — наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.
 • Кахалонг - мінерал сприяє успішним справах, для жінок в успішних пологах.

Коріння Роду

8000,00 грн.
Трансформаційна гра за гендером - "коріння штока" Енергія стрижня — наша сила, мудрість, яку ми беремо, коли приходимо в конкретну сімейну систему і переходимо від покоління до покоління. Наші предки надають нам підтримку, допомагають нам вчитися на наших життєвих уроках, допомагають нам стати кращими. Для кого гра призначена: Для чоловіків і жінок, віком 15 +, які хочуть знати свою стать, розуміють свої загальні сценарії (програми) і розуміють, як змінити деструктивні сценарії для позитивних. Що важливо і цінно взяти від своїх предків і передати своїм дітям і онукам, а що забути, пробачити і відпустити. Гра буде цікавою: Практикуючі психологи (які хочуть розвиватися, тренери, майстри предкових практик, ігровки-практики, фахівці з роботи з МАС, фахівці, що надають допомогу професіям. Цей інструмент можна використовувати вдома для роботи з сім'єю.

Чітки – Янтар світлий, розмір намистин 1см

1000,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння Розмір намистин - 1 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Бурштин - знімає психічну напругу та стрес і налаштовує на позитивне сонячне сприйняття світу.

Тотемні Тварини

450,00 грн.
Тотем або тотемна тварина - це звір зберігач, який одночасно є ключем і провідником до певних аспектів сили.

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Практикум – Ресурс Роду

1700,00 грн.
З 20 березня по 11 квітня, онлайн практикум 21 день  – Ресурс Роду      У центрі Енергетичного Відновлення RestArt – ви маєте можливість пройти практикум “Ресурс Роду”.   Залишиться в записі

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

Самозахист – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *