Карма

Карма людини на ім’я

Карма человека по имени

Ім’я — це універсальний код, який кожна людина отримує при народженні. При виборі дуже важливо не помилитися, оскільки це буде прямо впливати на майбутнє людини. Багато в чому цим пояснюється стародавня традиція іменувати дітей, народжених у певні дні після святих, що покровительують ці дні. Ці вірування сформувалися не просто на добу, а стали сенсацією багатовікових спостережень. Природно, кожна релігія має своїх святих, тому імена в одних і тих же датах в різних країнах не збігаються.

Це є причиною глибокої індивідуальності карми, оскільки включає знання нумерології, езотерики, та багатьох інших стародавніх і більш сучасних вчень. Код імені в поєднанні з кодом дати народження дає власне цифрове значення, виходячи з якого можна визначити життєвий шлях кожної людини. Нумерологія, заснована на диспонентних числах, дозволяє нам визначити, який саме граф життя має один. Простіше кажучи, яке чарівне перевтілення він зараз живе. Чим більше число, тим більша ймовірність того, що йому потрібно буде проаналізувати і очистити карму, так як попередні втілення могли сильно потурити її.

Як правильно вибрати шлях?

Кармічне втілення людини — нитка, що тягнеться від його першого перевтілення до свого теперішнього. Навколо цієї нитки формується енергетичне поле, кожен з витків якого є справжнім актом, що має певні наслідки. Завершені повороти не можуть бути зламані або змінені, оскільки йдуть проти законів природи і існування в цілому. Але ситуацію можна виправити діями і діями в теперішньому втіленні. Це не просто сприяє Вашому щасливому майбутньому, багатству та успіху. Це гарантія того, що наступне втілення буде успішним і наблизить людину до досягнення найвищого щастя – нірвани.

Чи страхи вороги чи помічники?

Що таке страх? Це психологічна захисна реакція людини на речі, події, фактори, що несуть потенційну небезпеку. З точки зору психології, страх не є аберацією, а, навпаки, він покликаний зберегти життєздатність організму. Але на жаль, творіння людини недосконале, і часто те, що повинно працювати на благо, стає каменем спотикання на шляху до досягнення нинішніх або вищих цілей. Відповідно, щоб страх не перетворився на фобію і не заважав розвитку і вдосконаленню, він не повинен накопичуватися, жениха і виплесатися, а приймати і розуміти. Індуське релігійне і духовне вчення сповідує прийняття. Від страху не треба тікати й захищатися. Їх треба пройти через себе.

Чи це просто – природно, ні, як будь-яка дія, спрямована на вдосконалення. Навчаючись зустрічати свій страх, але в той же час не допускати його до паніки, фобія є вищим мистецтвом, що допомагає зміцнити дух і очищення. Для того, щоб осягнути цю істину, необхідно ретельно вивчити свою особистість, її слабкості і сильні сторони. У цьому питанні чудово допомагають нумерологічні прогнози, які можна замовити на нашому сайті mytnyk.in.ua.

Центр відновлення енергії RestArt – кваліфікована ефективна довідка:


Знайти фахівця, який може допомогти розібратися в усіх тонкощах перевтілень, духовних, душевних, кармічних проблем сьогодні не так вже й просто. Але в Україні всі мають можливість зв’язатися з нашим центром відновлення енергії. Наші фахівці мають широкі енциклопедичні знання та широку практику. У роботі ми використовуємо авторські методи, ефективність яких можна довести за допомогою прикладу. Ми не пропонуємо однорозмірного рішення проблем, а скоріше індивідуальний підхід, який базується на вивченні особистості психотипу, її нумерологічного коду.

 

Вам будет интересно:

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

Карма Буває Різноманітною

260,00 грн.
Карма – це вирок. Це відображення та вплив наших вчинків у минулому на нашу сьогоднішню реальність. Те, що ми маємо і як живемо – це наша відповідальність. Книга допомагає розібратися в тому, якою буває карма, чому у когось вона погана, а хтось щасливчик. На прикладах та історіях доступно пояснюється, як ви особисто можете вплинути на вашу карму і, відповідно, на якість та рівень життя. Застосовуючи в житті рекомендації та практики, зможете уникнути безлічі неприємних моментів та ситуацій. Автор: Єва Митник Сторінок: 212 Мова російська

Чоловічі та Жіночі МАК карти (5)

МАК карти про дітей та внутрішньої дитини (2)

Регресія (1)

Нумерологія (17)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *