Карма

Кармічні борги та ознаки їх відпрацювання

Кармические долги и признаки их отработки

Які правила життя людини – доля чи карма? Люди намагаються відповісти на це питання протягом усього свого існування. Думки з цього питання істотно відрізняються, але якщо звернутися до здорового глузду, то стає зрозуміло, що деякі вищі сили мають чіткий вплив на життя і дії людей. Люди, які знають все про карму, запевняють, що це синонімічне поняття, просто більш детальне, обширне, глибоке. Допомагає зрозуміти число карми, точне значення якої може бути обчислено нумерологом, використовуючи індивідуальні числові коди, дані йому з народження.

Індивідуальний гороскоп на карму складається відповідно до її різновиду. Їх 6:

Сімейна;
колективна;
Національна;
важка;
Сай’я;
індивідуальна.

Код долі (карма) обчислюється за іменем, прізвищем, по-батькові. Також обов’язково враховують повну дату народження. Точне передбачення можливе, якщо використовується час народження. Якщо правильно скласти індивідуальний кармічний календар, отримані цифри допоможуть зрозуміти причину невдачі, а правильна інтерпретація дозволить вам вирішити, як її усунути.

Кармічний обов’язок в нумерології

Бізнес, робота, особисте і соціальне життя – всі події, пов’язані з цим, відбуваються з людиною виключно в тому, як це відбувається завдяки його карми. Ваше попереднє кармічне втілення може сильно відрізнятися від реінкарнації, яка існує в цей момент часу. Іноді дисонанс настільки великий, що нижня лінія карми в обчисленні явно сигналізує про необхідність негайного надання кармічної заборгованості, оскільки явище психічного резонансу не скасували. Для того, щоб правильно відпрацювати карму, необхідно почати її вивчати і розуміти, які плями перешкоджають щасливому безтурботному життю.

Карма повинна вивчатися фахівцем, який дасть їй визначення з нумерології Піфагора, на основі якого можна скласти натальну карту онлайн. Це не що інше, як візуальна допомога для розуміння буття і першопричини виникнення проблем. Хлопчик і дівчинка на натральній карті можуть бачити вплив на їхнє життя не тільки власних дій, але й дій попередніх втілень. Якщо на рахунку є борги інших людей, то їх потрібно негайно повернути, оскільки вони ростуть роками і можуть збільшитися до такого ступеня, що вони просто психічно знищують людину. Тільки чиста карма допомагає рухатися в бік вашого щастя і отримувати задоволення від кожної миті ви жили.

Як кармічні борги впливають на наше життя?

У Ведах і Упанішадах говориться, що метою людського існування є досягнення Верховного блаженства і миру (нірвани) через самопізнання, самовдосконалення і очищення. Для цього необхідно пройти всі кроки, піднімаючись по кожному з яких людина наближається до нірвани. Значення переходу до наступного етапу, згідно з цими вченнями, дуже велике. Якщо немає поліпшення реінкарнації, гріховні вчинки вчинені, перехід не відбувається і в наступному втіленні людина опиняється на одному і тому ж етапі. З кожним повторенням накопичується тягар гріха, в кінцевому рахунку, що призводить до повної втрати світлової енергії, яка дозволяє перехід на наступний етап.

Необроблені борги — це камені, з яких поступово утворився непереборний бар’єр на шляху до нірвани і сплющувався сенс існування людини в цілому. Він постійно і у всіх починаннях переслідується невдачами, що рано чи пізно призводить до втрати самовпевненості. При цьому жодна дія, спрямована на запобігання неприємностей, не приносить позитивного результату. Як наслідок – втрата вищої мети існування сенсу життя. Це найстрашніше, що може статися в реінкарнації. Тому не слід ігнорувати знаки, які посилає Всесвіт.

Ознаки відпрацювання кармічних боргів:

Коли людина має багато кармічних проблем, він відчуває це повністю навіть якщо він не в повній мірі обізнаний про причинний зв’язок. У складних ситуаціях можуть страждати навіть близькі люди — дружина, мати, сестра, діти, оскільки перебувають у тісному психічному контакті з людиною, яка має кармічні проблеми. Відпрацювання карми боргів може розтягуватися на рік або кілька, якщо справа дуже складна, тому що в цьому питанні поспішність і паніка неприпустимі. Людина повинна усвідомити глибину проблеми і тільки потім приступити до її усунення. Важливо боротися не з наслідком, а з причинною.

У такій складній життєвій ситуації, кармічні сестри, брати допомагають, але щоб їх знайти, потрібно звернутися по допомогу до фахівця, який зробить правильний розрахунок карми за номером онлайн і допоможе знайти відповідь на питання, чому немає друзів, Сімейне життя не добре, ваша кар’єра і ваш бізнес колапсують. Карма дівчини, хлопчика і їх доля однакові, оскільки перша є визначальним фактором для другої. Відповідно, для того, щоб мати щасливу долю, необхідно турбуватися про чистоту карми. Якщо все зроблено правильно, людина починає бачити і відчувати позитивні зміни. Природно, щоб досягти мети, потрібно довга і важка робота над собою, щоб звільнитися від усього, що заважає щастю.

Вам будет интересно: 

Матриця долі, прорахунки та аркани

1940,00 грн.

Відео-курс "Матриця долі"

Це повна нумерологическая карта Вашому житті. У ній можна побачити все кармічні борги, всі життєві завдання, які призначені людині.  Завдяки даному відео навчання Ви зможете повністю скласти і розшифровувати власну матрицю долі. Це золоті ключі, які допоможуть Вам багато усвідомити і знайти вірний шлях у своєму житті.  Крім цього, Ви навчитеся складати матрицю для своїх рідних і близьких, що дасть Вам можливість аналізувати так само сумісність людей. Після відео курсу Ви зможете самостійно для себе і своїх близьких. Входить: відео - 5 годин

Розмова з Ангелом

7000,00 грн.
Ангел-Охоронець – це духовне створіння, яке дано людині від народження. Ангели нас охороняють, оберігають, захищають, допомагають. І вони хочуть бути частиною нашого життя і готові допомогти нам у вирішенні маленьких чи великих проблем. Гра допоможе м'яко отримати відповіді на будь-які запити. Також, якщо у вас зараз немає запиту, ви можете просто подивитися, що вам покаже гра. Гра буде цікава: кармологам, езотерикам, практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Чарівність молитов (частина 2)

240,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Рейки (3)

Кармічні закони всесвіту МАК карти (2)

Обереги (61)

Трансформаційні ігри (Т-ігри) (17)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *