Карма

Чи існує карма людини?

Существует ли карма человека?

Дхармічні релігії, які передує християнізації на Індійському субконтиненті, не є просто спробою пояснити речі поза логічним розумінням, як у релігіях інших країн. Це завуальовані дискурси про Божественну природу і вплив останньої на земне втілення людини. Саме з цих стародавніх вірувань, закладених у Ведах і Упанішадах, поняття карми настало в сучасний світ. Поняття карми дуже широке, багатогранне, багатовекторне. Неможливо вписувати її в нудні енциклопедичні лінії, оскільки вона є містичним живим утворенням, що живе поза часом і простором.

Буддисти, індуїсти, Яїністи, сіоністи та інші дхармічні релігії вважають, що кармічна нитка з минулих життів може спричинити нестачу щастя, успіху, втрату мети в сучасному втіленні живих. Ці релігійні напрямки засновані на переконанні, що карму можна зробити чистішою і виправити помилки попередніх перевтілень. Залежно від того, як вона досягла свого теперішнього втілення, залежить складність і тривалість цієї подорожі. Позбутися карми неможливо, оскільки вона суперечить божественним законам існування всього живого на землі.

Що означає слово “карма”?

За повір’ями індуїстських релігій, плюс і мінус є не просто математичними ознаками. Це визначальні значення долі кожної живої істоти. Закон причини і дії є основою, на якій ґрунтується визначення карми. Згідно з теоретичною основою, причинний зв’язок між реінкарнаціями дуже сильний, практично непорушний. Це духовний кодекс, який визначає життя і долю. Тому вираз «плюш у карму» не є порожнім звуком, а дуже реальною подією для вищого духовного утворення, яке чекає свого наступного перевтілення і прагне вирватися з циклу Сансара.

Магія долі і карма людини нерозривно пов’язані і є, по суті, єдиною концепцією, тому очищення останньої настільки важливе для тривалого і щасливого життя. Відпрацювання карми є тривалим і енергоємним шляхом, в кінці якого людина чекає занурення в нірвану. Все про карму людини можна дізнатися з Вед, але якщо немає часу їх вивчати, достатньо зрозуміти її типи. Це допоможе вам зрозуміти шлях виправлення помилок. Розрізняють 4 види:

санчіта;
Прарабдха
Кріямана
агама.

Людина може змінювати тільки два останні види, так як перші два є подіями вже завершеного циклу, імплантованих на долю. Для цього правильно потрібна допомога фахівця. Досвідчені люди можуть бачити карму в очах, лінії руки.

Швидка карма (миттєва карма) – чи є там чи ні, що це означає?

Дхармічні релігії вчать, що темна ментальна сторона особистості є кумулятивним явищем. З’являється і починає активно формуватися з першим плотських втілень духовного принципу. Чим більше помилок людина робить на своєму життєвому шляху в кожному зі своїх ментальних втілень, тим більше і активніше його спочатку яскрава аура наповнена темними плямами, які згодом перетворюються в одну велику. Вона запобігає протіканню світлової енергії навколишнього світу. Людина відчуває свою нестачу і в нього накопичується злість, агресія, неприялість до навколишнього світу. Відповідно, кожна нова негативна дія тягне за собою негайну негативну реакцію через накопичену темну енергію.

Карму жінки, спеціаліст чоловік може читати на погляд, тому що вираз очей, обличчя, руки – все це для нього, як відкрита книга, розповідає про психічний стан людини. У центрі відновлення енергії працюють такі досвідчені професіонали, які здобули свої знання, вивчаючи стародавні практики. Великий практичний досвід дозволяє їм ефективно допомагати своїм клієнтам у боротьбі зі своїми духовними проблемами. Вони допомагають відкрити душу для освітлення чистої енергії і вказують правильний шлях для успішного боротьби з психічними проблемами.

Як карма впливає на наше щоденне життя, кар’єру, спорт?

Скептики і прагматики вважають, що всі вчення, переконання і переконання, які не піддають себе аналізу і логічне пояснення, ґрунтуються на принципі обману, і це не що інше, як марення, які повинні бути негайно покинуті. Але якщо подумати про те, що ці знання накопичилися вже тисячі років, то важко повірити, що це просто казки. Історія та археологія не втомлюють доводити, що стародавній народ був набагато розумнішим, далекоглядним, оскільки вони були ближче до природи і жили в гармонії з нею, не намагалися суперечити природним законам, а лише прагнули їх зрозуміти.

Саме завдяки цьому стародавньому знанню сучасна людина має у своєму розпорядженні правила виконання бажань у спорті, особистому житті, кар’єрі, які тільки потрібно вміти використовувати. Звичайно, це нелегко. Недостатньо сказати «Карма яскрава і красива, тому моє життя вийде добре». Щоб отримати позитивний результат, потрібно довго і важко навчитися правильно формувати і відправляти запити у Всесвіт. Сучаснії людині, яка втратила тісний зв’язок з природою, навколишнім світом, дуже допомагає квадрат Піфагора вивчати карму.

Вам будет интересно:

Коріння Роду

8000,00 грн.
Трансформаційна гра за гендером - "коріння штока" Енергія стрижня — наша сила, мудрість, яку ми беремо, коли приходимо в конкретну сімейну систему і переходимо від покоління до покоління. Наші предки надають нам підтримку, допомагають нам вчитися на наших життєвих уроках, допомагають нам стати кращими. Для кого гра призначена: Для чоловіків і жінок, віком 15 +, які хочуть знати свою стать, розуміють свої загальні сценарії (програми) і розуміють, як змінити деструктивні сценарії для позитивних. Що важливо і цінно взяти від своїх предків і передати своїм дітям і онукам, а що забути, пробачити і відпустити. Гра буде цікавою: Практикуючі психологи (які хочуть розвиватися, тренери, майстри предкових практик, ігровки-практики, фахівці з роботи з МАС, фахівці, що надають допомогу професіям. Цей інструмент можна використовувати вдома для роботи з сім'єю.

Побутова магія

280,00 грн.
Побутова магія ті магія оберегів – це наші щоденні дії, які можуть як налагодити життя, так і внести в нього негативне забарвлення, якщо не знати, що і як правильно робити. Це те, що оточує нас у домашньому поводженні, з чим ми постійно стикаємося в нашому будинку. Кожному буде корисно дізнатися про те, що можна абсолютно без напруги зробити, щоб не тільки покращити ту чи іншу сферу нашої життя, але ще й захиститись від негативного впливу оточуючих. Про те, що потрібно і важливо робити у ті чи інші дні, свята. Які обряди, практики і методики допоможуть у вирішенні найболючіших питань. Автор: Єва Митник Сторінок: 167 Мова російська

Курсы центра RestArt:

Кармолог, Кармічний Коректор та Діагност (6)

Нумерологія (17)

Регресія (1)

Рейки (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *