Карма

Кармічні думки і ментальні закони

Кармические мысли и ментальные законы

Яких ментальних законів слід дотримуватися в житті?

Невдача в коханні, відсутність самовпевненості через карму відбуваеться, якщо людина систематично порушує закони. Їх налічується 12:

причинно-наслідковий зв’язок
створення;
смирення;
зростання;
зв’язки між минулим і майбутнім;
фокуса;
подяки;
усвідомлення важливості поточного моменту;
зміни
терпіння і винагород;
значення і натхнення.

Кожен закон карми (або закон душі) — просте і ясне правило, яке можна виконати, не компрометуючи власного комфорту. Жоден з них не диктує прихильність до певної релігії, а лише пояснює, як знайти найкоротший шлях до щастя і миру.

Кармічні думки – основні помилки

Сучасна людина лінива і млява. Тут основний недолік соціалізації та підвищення рівня комфорту існування. Люди звикли отримувати все відразу, з невеликим або без зусиль. Але вона взагалі не працює щодо всього, що пов’язане з духовною сферою. Плюси і мінуси вашої карми можуть бути навчені тільки шляхом знеболювання вивчення власної сутності, і це необхідно, тому що бумеранг, здатний приносити серйозні неприємності, обов’язково наздожене людину, яка видає самопізнання на користь моментально сумнівних товарів.

«Мене зіпсував жорстокий навколишній світ» — головна помилка. Це відхід від існуючих проблем людини, яка не може не вплинути на майбутнє. Перекладання відповідальності за свої дії на інші фактори не вирішує проблему, а лише загострює її, оскільки це розумова спроба абсолюту провини за прийняті рішення, вчинені діяння. Думка і карма повинні бути чистими і легкими, щоб мета могла бути досягнута в найкоротший можливий спосіб і психічне покарання за спробу ухилитися від відповідальності, яка в індуїзмі вважається найгіршою справою, що потрібно зробити. Людина не може нічого вимагати від Всесвіту, і для того, щоб отримати допомогу вищих сил, він повинен навчитися отримувати і розуміти її подарунки, дякувати за благо і за уроки.

Трансформація цінностей – шлях до зцілення

Ментальне здоров’я не менш важливе, ніж фізичне здоров’я. Для тих, хто щиро вірить у реінкарнацію та існування Кола Сансара, Нірвану, вона приходить першою. Дивно, що психічне здоров’я має не менше компонентів, ніж фізичне здоров’я. Воно також потребує підтримки і іноді термінової реанімації. Немає універсального рецепту, який допомагає очиститися, духовно відродитися, оскільки кожна людина має індивідуальні проблеми, які йому потрібно зрозуміти і подолати. Як їх ідентифікувати? Звернутися за допомогою до фахівця. Це може бути нумеролог, який за допомогою математичних розрахунків та аналізу може вказувати на слабкості в особистості, які перешкоджають щасливому, безтурботному життю.

У людей часто виникають проблеми з системами цінності. Здавалося б, це може бути не так, тому що вони єдині і універсальні для всього людства? Проблема полягає в особистому ставленні до кожного з них. Часто егоїзм, а іноді і його більш складний етап — егоцентризм — викликає у людини фіксацію на системі цінностей, обернулася на його користь, відмежовуючись від відповідальності перед зовнішнім світом. Ця проблема є глобальною, оскільки викликає гнів, постійну присутність внутрішнього обурення на інших. Посилаючи такі сигнали у зовнішній світ, людина отримує таку ж відповідь. Єдиний спосіб перервати цей цикл — повністю перевизначити і перетворити нашу власну систему значень.

Пристрасті і прив`язаність- вплив на психічне здоров’я

Люди, які вірять і розуміють мудрість Всесвіту, знають, як деструктивна і деструктивна пристрасть і захоплення земних благ справлюють вплив на душу. Це основа всіх сучасних релігій, що віднімає мирські пристрасті. Природно, мова йде про здорове і змістовне обмеження, а не про те, щоб піти в один скит. Боротьба з вашими пристрастями може бути дуже виснажливою і тривалою, особливо якщо людина намагається боротися з ними поодинці, першою і головною проблемою, з якою стикаються всі люди, що прагнуть очищення, є здатність пізнати наявність проблеми. Лише повне усвідомлення свого існування дозволяє нам знайти спосіб її усунення.

Самообман і самопропозиція в даному випадку не стануть помічниками. Можна обдурити інших, а себе і всесвіт – однозначно ні. Часто люди стикаються з кармічним покаранням – коли Всесвіт забирає/знімає об’єкт своєї пристрасті, роблячи його недосяжним. Але як покарання її сприймають лише люди, які не думають про сутність того, що відбувається. Насправді, ці події є ознаками, призначеними для вказівки людині на існування проблеми, коли вона вступає в гостру глобальну стадію. Очищення неможливе без духовного спокою, і воно досягається тільки після того, як люди знайдуть сили для боротьби з їх нездоровими пристрастями.

Вам будет интересно:

Кармічне Призначення

8000,00 грн.
Процес пошуку мети та мети життя цілком залежить від Вас. Щоб знайти відповіді на ваші запитання, потрібно знайти себе, і це не простий, тривалий процес, але дуже цікавий і захоплюючий. Ця гра не покаже вам, для кого потрібно працювати, для кого ви хочете вчитися, або до якої країни переїхати. Для кого гра призначена: Для чоловіків і жінок, віком 15 +, які хочуть знати свою стать, розуміють свої загальні сценарії (програми) і розуміють, як змінити деструктивні сценарії для позитивних. Що важливо і цінно взяти від своїх предків і передати своїм дітям і онукам, а що забути, пробачити і відпустити. Гра буде цікавою: Карнологи, практикуючі психологи (які хочуть розвиватися, тренери, майстри предкових практик, ігропрактики, спеціалісти по роботі з МАС, фахівці, що надають допомогу професіям.

Курсы центра RestArt:

Кармолог, Кармічний Коректор та Діагност (6)

Нумерологія (17)

Регресія (1)

Слов'янська гімнастика (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *