Карма

Корекція карми, Кармічний діагност

Коррекция кармы, Кармический диагност

Навіть для тих, хто не вірить, вона працює. Технологія зцілення карми 

Жарти про карму, дотепні і не дуже, в побуті не перший десяток років. Тоді як термін існує мало не вічно, як і практики роботи з кармою. Хтось хоче зробити корекцію карми, дивлячись на результати тих, хто наважився, але як і раніше, сумнівається. Як їм розібратися в питанні? Нумо пробувати разом. 

«Ну як в неї можна вірити? Ви підтвердження цього явища в житті бачите?»

Це саме невинне з висловленого тими, хто сумнівається. Як правило, коли люди чогось не розуміють, вони стають ще й агресивними, тоді сумніви перетворюються в образи. Але з плином часу, людство вчиться довіряти тому, чого не до кінця розуміє, і намагається з цим розібратися. Не завжди для того, щоб включити світло, необхідно досконально знати як влаштована лампочка. 

Що таке карма і що діагностує кармічний діагност?

  • Назв у цього явища багато. Вони різні, але суть одна. Вірте у що хочете або не вірте зовсім, закон карми — основний і найважливіший. Як і гравітація, існує він безвідносно людської віри або невіри у що б то не було. На причинно-наслідкових зв’язках тримається світ, запитайте у фізиків, вони не дадуть збрехати. Сили дії і протидії рівні. Тому, все зроблене людиною, в тому чи іншому вигляді, зустрічається рано чи пізно з … ним же. Нічого не вдіяти: система, в якій всі ми існуємо, прагне до балансу. Так пояснюють карму сучасники, тісно знайомі з цією темою.
  • Кармічний діагност вишукує ваші кармічні взаємозв’язки і допомагає вийти з критичної ситуації. Що цікаво, такий фахівець сприяє і в разі фізичних недуг, і при проблемах з психічним здоров’ям. Погуглить «корекція карми київ» і будь-яке інше місто, ви побачите пропозиції відновити природний розвиток, закладений в вас еволюцією і поправити енергетичне здоров’я. Давно не секрет, що землянин приходить в світ не з одним тільки фізичним тілом. Тонкий план — наше тонке тіло, впливає на тілесну оболонку. Його неправильна робота може проявлятися в хворобах.
  • Енерготерапія, що займається тонким планом — термін з нових. Але досліджується ця дисципліна максимально активно. Вона вивчає і коригує наші здібності в різних життєвих умовах. Більш того, енерготерапевт виявляє і розвиває в людині виняткові здібності. Щоб домогтися цього, в хід йдуть як стародавні практики, так і сучасні види гіпнозу та інші інструменти. «Міжнародна академія ясновидіння і енерготерапії» вже не звучить, як щось неправдоподібне. Тут дійсно на академічному рівні фіксують і коригують зміни енергетичних здібностей індивідуума. 

Кармічна корекція: розвіюємо міфи

Кажуть, двох ідентичних доль не існує. Хтось переважно щасливий, комусь легко все дається, навіть коли він не цінує. Ну а комусь доводиться ціною великих зусиль долати перешкоди. І якщо вчинки індивідуума визначають його подальшу долю (а думки сюди відносимо теж), то може бути долю можна змінити, змінюючи вчинки?

Все, що привласнюють обивателі роботі з кармою, часто не має до здоров’я і позбавлення від недуг ніякого відношення. Те, що передають з вуст в уста один одному люди, які ніколи не були на прийомі фахівця з діагностики карми — міфи, вигадані ними самими. «Почистити», «обнулити» і тим більше «позбутися» від карми неможливо. Це вигадки. Напевно, вони такі спокусливі через бажання максимально спростити розуміння питання і бажання вірити, що зміни в житті легкі. Разом з тим, будь-які зміни в житті — праця душі. 

Діагностика карми — це розпізнавання, визначення боргів і уроків, які душа з якихось причин не пройшла в даному втіленні. Самостійно розібратися, особливо, коли людина вже паморочиться в воронці долі, непросто. А в роботі з фахівцем, крім визначення причин того, що відбувається, розглядається і кармічна задача, виконавши яку, людина зможе збалансувати життя і вивести її на новий рівень. 

Як знайти свого майстра і скорегувати карму?

Коли справа стосується здоров’я, фізичного або душевного, ми стаємо вкрай обережні і уважні. В такому тонкому питанні, як карма, корекція, навчання цієї майстерності, поспішати теж не треба. Розвиток альтернативної медицини, енергохіллерство і енерготерапія виходять на новий рівень. Школа енергетичного хилерства і кармічної корекції міцнішає на пострадянському просторі і в цілому в світі, якісно навчаючи все нових і нових майстрів. Чому люди приходять вчитися в цю сферу і залишаються в ній? Тому що це потрібно світу і захоплююче для самих учнів. 

Корекція карми — це набір методів впливу на людину і його життєві процеси за допомогою космічної енергії. На сьогодні енерготерапія цивілізованого світу визнала даний напрямок найефективнішим. Взагалі цілительство як термін більше не викликає стільки нерозуміння і недовіри, як раніше. Це працює, це дає результат або як мінімум, ґрунт для дослідження і вже тому цікаво. Сучасне цілительство має багато актуальних напрямків альтернативної медицини. Серед них: 

  • біоенергетика
  • операторство 
  • енергохіллер 

займають далеко не останнє місце. Але космоенергетика все ж сьогодні на провідних позиціях. Тому школа кармічної корекції «RestArt» працює саме цим методом, не залежному від перебігу часу: працювати можна з ситуаціями в сьогоденні і в далекому минулому. Наша школа енергохілерства і кармічної корекції — це велика відповідальність і величезне захоплення. Тут з любов’ю і невичерпною творчістю знаходяться нові і відточуються старі методики оздоровлення людини. 

Чому в назві школи фігурує енергохіллер? Все просто. Як частина космоенергетики, цей напрямок займається упорядкуванням енергетичних планів людини. Їх кілька, з тих, що на слуху: ефірний, астральний і ментальний. Приходьте до нас і ми розповімо вам набагато більше про цей та інші напрямки цілительства в «RestArt»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *