Карма

Карма та діти

Карма и дети

Існує закон карми. Ми намалюємо собі те, що маємо всередині. А наші діти приходять, або за законом маятника, або скотом на камінь.

Наприклад, мама занадто вперта і відповідальна, прийде абсолютно безвідповідальна дитина. І мамі буде постійно соромно за нього. Головне тут не починати ремейк своєї дитини, а розуміти, чому саме з такими якостями дитина прийшла до вас.

Або занадто зарозумілий тато, не бачить своїх помилок, не враховує думки інших. Така дитина прийде до цього батька і їм буде важко уявити, що ніхто не збирається. Важливо вести переговори, інакше вони будуть серйозно знищувати один одного.

Дитина, за своїм приходом з тонкого світу, завжди несе новітню інформацію для батьків, як їм потрібно змінюватися і в якому напрямку.

Ваша дитина завжди покаже, які стосунки були в момент його народження.

Зв’язок батьківської карми і дітей

Основний спосіб життя «будинок-робота-будинок» не дає більшості дорослих думати про суть життя, що проходить у швидкому темпі, зрозуміти, які помилки можна було б запобігти, чим, по суті, зробив кожен з нас у цьому житті. Успішна кар’єра, дім, автомобіль, короткі моменти щастя під час подорожі – це просто поверхневі матеріальні задоволення життя. І тільки кілька здатні подумати про те, як і для чого народжуються діти.

Це питання глибоко розглянув у своїй книзі езотерик Денис Захаров, який стверджує, що діти є кармою своїх батьків, І якщо дитина народилася хворою, передчасною (сім місяців, вісім місяців) або жінка страждає від безпліддя, бездітність – у всьому цьому є певний підтекст, який життя хоче донести до дорослих.

Дитяча карма за місяцем

Душі немовлят приходять у різні місяці з якоїсь причини. Отже, Всесвіт має певний розподіл, в залежності від того, що потрібно навчитися досягти досконалості. Наприклад:

 • Січень – дуже досвідчені душі і головне завдання січневих дітей – допомагати братам, які не в змозі самостійно вирішити свої кармічні проблеми.
 • Лютні приходять, щоб навчитися будувати добрі стосунки з старшим поколінням, марні — навчитися не залежати від своєї матері.
 • Квітнева дитина піклується про половину карми своїх батьків.
  Можуть бути матерями, які не здатні самостійно виконувати свої завдання.
 • У червні приходять душі, головним завданням яких є створення сімейних цінностей.
 • У липні – ті, хто покликаний змінити географію своєї сім’ї.
 • Завдання душі, що приходить в серпні — примирити батьків, стати їх об’єднуючою ланкою.
 • Найбільш талановитими є сентябрці.
 • ‘Октябрські’ беруть загальний фінансовий потенціал.
 • Душами, які прийшли в листопаді, часто є борці, представники медичних працівників, правоохоронні органи тощо.
 • Головне завдання грудневому — навчитися чути людей, примирити племінні конфлікти.

Коли дитина відпрацює карму своїх батьків

Діти і батьки відбивають один одного. Маленький з причини народжується в певну сім’ю, і Всесвіт посилає йому цих батьків. Дитина — наша карма, і її відправляють так, щоб дорослі могли усвідомити свої помилки, змінитися на краще, а доля близнюків може бути дуже різною. Отже, син вчить батька, а дочка навчає його матері. Буває, що відносини в сім’ї легкі і безперешкодні, але іноді це буває по-іншому, коли на перше місце приходить критика і суперництво, з’являються образи і непорозуміння. Що таткам і мамам не подобається в потомства, вони повинні спочатку знайти всередині себе. І якщо вони хочуть змінити поведінку дитини, то перше, що вони хочуть зробити, це змінити її в собі.

Карма сильно впливає на дітей суїцидальних батьків, алкоголіків, і якщо батько через свій алкоголізм або інші причини відмовився від дитини, матері потрібно змінити своє ставлення до колишнього чоловіка, щоб не погіршити долю дочки або сина, Вона повинна дати вибір, дозволити дитині стати, як дезертирувати батько — єдиний шанс, що дитина не стане алкоголіком або змінить інші негативні риси. Сьогодні багатьом дорослим не вистачає таких почуттів, як співчуття, любов і турбота, і батьківські обов’язки, які є причиною збільшення кількості покинутих дітей.

У житті жінки існують різні обставини, коли питання не на користь материнства. Аборт — це заперечення можливості нового життя, для якого вже наперед визначений певний життєвий шлях. Карма жінок після аборту завжди дуже погана, тому необхідно відпрацьовувати, очищення, тому що якщо не очистити кармічний борг, то через деякий час настане кармічний окупність. Перші відголоски можуть бути банальною поганою вдачею, моральною депресією, депресією. Іноді окупність потрапляє під виглядом безпліддя, недоношених немовлят. Карма батьків небажаної хворої дитини може бути причиною того, що дитина захворює або неправильно розвивається в утробі матері (плацентарне відшарування, забій шнура, розрив фетальних мембран) їх подальших дітей.

Цей гріх практикується батьками через щире духовне прагнення жити на благо інших, допомагати людям, але не з страху відплати, а з душі. Іноді можна почути фразу, мовляв, жінка, яка народила здорового сина, виробила свою карму, але таке поняття цілком відносне. Немовлята народжуються батьками для виправлення, «погашення» своїх кармічних боргів через турботу, тепло, любов, яку вони віддають своїй дитині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *