Карма

Навіщо потрібна чиста карма?

Зачем нужна чистая карма?

Чиста карма — це не просто красива фраза. Це життєво необхідна для кожної людини. Чим більше часу він витрачає на своє психічне здоров’я, зміцнюючи свій дух, тим вірогідніше буде його життя спокійним і щасливим. Багато в чому такий стан досягається шляхом переоцінки цінностей, бо людина, яка розуміє причинність, багато подій перестають сприйматися, як неприємності. Він бере їх як уроки з всесвіту, навчившись бачити їх як фатальні ознаки, які тримають його на правильному шляху до миру. Внутрішня впевненість і спокій мають глибокий вплив на повсякденне життя. Коли людина не споживається з провиною за вчинені неповажні вчинки, він може дозволити собі розкіш насолодитися кожної миті, коли він жив, стає продуктивнішим, відкритим до спілкування.

Все це призводить до того, що люди стають успішними, у них є близькі друзі, розширюється коло спілкування. Відповідно, з’являються нові цікаві можливості для прояву найкращих аспектів особистості. Для того, щоб правильно виносити користь від своїх природних переваг, необхідно добре їх знати і розуміти механізм дії. У цьому так само як можливо допомагає зрозуміти езотерику і нумерологію.

Чи важко очистити карму?

Звичайно, так. Це поняття має на увазі тісний психічний зв’язок між усіма реінкарнаціями людини. Кожна з них тягне за собою значні психічні зміни, які не розглядаються всіма людьми. Причинно-наслідковий зв’язок найкраще видно в цьому прикладі. Кожен досконалий акт має не тільки наслідок в теперішньому житті, але й відбиток на кармічній сутності людини. Як це буде залежати виключно від людини. Реалізація повної відповідальності за власні дії приходить до людини відразу і іноді в момент свідомого прийняття накопичується величезна кількість психічних проблем, які не можуть бути вирішені в один падав. Тут важлива послідовність і терпіння. Практика є покрокова система, де кожен наступний крок можливий тільки після завершення попереднього.

Ти можеш зруйнувати карму?

Всупереч поширеній помилці, вона не статична, а перебуває в постійному русі, змінюючись в залежності від дій людини. Тому її дуже легко змінити на гірше, але на краще – потрібно дуже сильно постаратися, тому що завжди складніше повернути назад. Знати і дотримуватися законів, принципи карми – це основне правило виконання бажань, довге щасливе життя. Це дасть надію, що в наступному реінкарнації людина буде щаслива, багата і спокійна. Якщо ведичні заповіді скрупульозно дотримуються, то можна вирватися з порочного кола сансара і перейти в нірвану після закінчення свого земного існування.

Природно, є антипод. Якщо людина не дбає про своє психічне, духовне здоров’я, не звертає уваги на підтримання чистоти карми, рани або згодом настає момент кризи, в якій починаються великі неприємності. Якщо вчасно не реагувати на ці сигнали, не тільки земне існування може бути перерване, але й наступне перевтілення стане справжнім катуванням.

Як побачити відмітку карми і зробити її чистою?

Насправді в цьому процесі немає нічого такого складного, що зовсім незрозуміло звичайній людині. Насправді, вам навіть не потрібно бути експертом, тому що якщо є серйозні психічні проблеми або людина знаходиться на межі скоєння фатальної помилки, то всі його попередні і майбутні втілення виступають проти цього, намагаються перешкодити. Відповідно, всі починання зазнали невдачі. Езотерика може допомогти розібратися з цими ознаками – це вчення, яке дає відповідь на питання про те, що є доля, карма людини, кармічний обов’язок у простих словах і пояснює, як це працює.

Щоб вирішити нагальні проблеми, не зайвим буде дізнатися своє кармічне ім’я. Не виключено, що в його виборі була допучена помилка і психічний шлях людини не збігається або суперечить енергії імені, яку він носить. Багато хто також цікавиться, чи правда, що карма минулого життя може нести тягар іншої людини, чи це обман, брехня? Будь-який фахівець або особа, що стоїть перед такою проблемою, однозначно підтвердить правдивість цього твердження, оскільки основний психічний закон причинності дуже сильний. Карма прізвища допомагає зрозуміти, що таке позначення сім’ї і як повернути успіх.

Шлях до очищення – стадії

Кожен, хто поставив собі за мету очистити і навести свій внутрішній світ в порядок, психічне здоров’я, повинен готуватися до тривалого і складного процесу, оскільки це вимагає ретельний твір про себе і глобальні зміни, які завжди непросто. Важко сформованої особистості змінити навіть свої щоденні звички, не кажучи вже про необхідність повністю змінити спосіб життя, світогляд і світогляд. Для початку вам потрібно знайти психічний захист, який людина будує навколо себе, як стіна. Можливо, вона не пропустить поганих, але й закриває доступ до блага. Ці оборонні споруди повинні бути надійно відкинуті. Світ повинен бути сприйнятий в повному обсязі з його поганими і добрими аспектами. Треба навчити себе не захищатися, а чинити опір. Потрібен час, мужність і мужність, але якщо ви ставите собі за мету, то завжди можна досягти. Досвідчений фахівець центру відновлення енергії ResrArt допоможе Вам правильно сформулюватиме свої цілі.

Вам будет интересно:

Регресія – сеанс медитативного занурення

6000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
  • Енергетичний сеанс перед зануренням;
  • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 2-й ступінь

18000,00 грн.

Вже на 2-го ступеня перед Вами відкриються можливості більш глибокого опрацювання енергії людини.

Зцілення організму від хвороб, гармонізація життєвих сценаріїв, залучення потрібних енергій - все це можливо на 2-го ступеня Кармічної корекції. Так само, доступною ставати робота з усією Родової системою людини, зцілення глибинних родових програм. Вивчивши дану сходинку і пройшовши посвята Ви зможете проводити сеанси не тільки собі і своїм близьким, але і допомагати іншим людям, використовуючи свої вміння як додаткове джерело доходу. Більш того, ви зможете проводити Очисні Енергетичні сеанси дистанційно і в паралелях, що значно розширює коло потенційних клієнтів. .............................................................................. Є розстрочка на оплату курсу.

Краще пізно ніж ніколи

450,00 грн.
Час - воно як повітря. Ми живемо в ньому і навіть не замислюємося над тим, що це таке і як ним користуватися. Проте, це дуже складна річ, яка лежить в основі всього. Чи можна помацати час? Може бути його можна зупинити або повернути назад? Кожному вирішувати самому що робити з його часом.

Грошова Реальність

9000,00 грн.
"Грошова реальність" - фінансова, психологічна тренувальна гра, яка змінює мислення і покращує фінансові навички. Кожен учасник бачить (за допомогою запитань зворотного зв'язку від ведучого) які думки, переконання, блоки, страхи перешкоджають досягненню мети. Гра надає можливість отримати неоціненний досвід і пізнати себе. Завдяки «Грошовій реальності» ви станете фінансово грамотними і навчитеся правильно інвестувати. І найголовніше - ви почнете думати, як багата людина. Плануйте і досягнете ваших цілей. У «Грошовій реальності» - всі ціни і ціни максимально наближені до реальних, а всі картки і їх вартість оновлюються кожні 3 років. Ця фінансова гра не прив'язана до жодної валюти країни, назва грошей на купюрами і залишається - гроші!

Курсы центра RestArt:

Кармолог, Кармічний Коректор та Діагност (6)

Нумерологія (17)

Регресія (1)

Рейки (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *