Карма

Карма та хвороби

Карма и болезни

Карма має зв’язку з нашим здоров’ям. Наше фізичне тіло є одним з найяскравіших показників карми, яку ми розвинули в минулих втіленнях.

Що карма має робити з нашим здоров’ям?

Всі наші дії з усіх життів написані як енергії в нашій душі. Кожен хороший або поганий акт фіксується на певному рівні, і впливає на загальний баланс і показники карми. При цьому не кожна позитивна дія може нейтралізувати негатив. Буває, що іноді одному поганому наміру доводиться відпрацювати десятки хороших.

Всі енергії, які прописані в нашій душі, мають здатність, скажімо, «осідати» на різних ділянках нашого тіла. Наприклад – злість і неприйняття обставин досить часто викликає мігрені, тобто впливає на кровотік і мозок.

Ми можемо тільки уявити, скільки інформації має людина. І якщо ви також вважаєте, що було просто величезна кількість втілень – це досить солідне число.

Скільки ми хотіли – не кожен з наших життів був рольової моделлю. Кожна людина, яка живе сьогодні, має не зовсім пристойні втілення в минулому. Це факт, що вам просто потрібно прийняти.

Залежно від властивостей накопиченої енергії, тобто карми, хвороба в житті людини або вроджена, або набута.

Якщо дитина народжується з певним погіршенням здоров’я, це спочатку говорить нам, що йому потрібно взяти якийсь урок, який він не навчився або не хотів брати в попереднє життя. Йдеться також про карму обох батьків, тому що вони також проходять свій життєвий тест.

Розглянемо приклад. У сім’ї народжується людина з сенсорними сприйняттям аномалій. Який його урок? Швидше за все, в минулих втіленнях він повністю ігнорував зовнішній світ, і не дбав ні про людей, що його оточують, ні про себе. У цьому житті він повинен навчитися взаємодіяти зі світом складним способом, щоб повністю зрозуміти важливість всіх речей. Шлях не буде легким, але все ж, пройшовши його, людина багато разів поліпшить свою карму.

Батькам також потрібно прийняти цей тест і гідно пройти його, оскільки це є проявом їхньої карми. У минулому, ймовірно, існувало недооцінка або неналежне лікування їх нащадків. Тому зараз дуже важливо ставитися до Вашої дитини якомога більше і з потрібною турботою, допомагати йому і самому в подоланні всіх труднощів.

Ці уроки можуть здатися дещо жорстокими, але, на жаль, вони не з нашого вибору. Наше єдине завдання в цьому випадку — мобілізувати всю нашу душу і йти цим шляхом з усією гідністю.

Як проявляється наша карма в придбаних захворюваннях?

Якщо розлад здоров’я спостерігається протягом життя – це в першу чергу говорить про ефекти карми, відпрацьовані вже в цьому житті. Не дивно, що погані справи отруюють душу. Вони залишають свою енергію сліду, яка, в свою чергу, впливає на певні ділянки тіла.

Ми можемо бачити шлунково-кишкові проблеми у людей, які сердиті на світ. Різні проблеми горла для людей, які висловлюють постійне невдоволення.

А також, іноді, захворювання сигналізує про те, що нам потрібно робити те, чого ми не сміємо. Невисловлені образи виражаються в головних болях, стримані сльози – в хронічному синуситі, гнів на себе – в різних видах новоутворень.

Але є хороші новини. Ми маємо здатність зцілювати наші тіла за допомогою позитивної карми, тому що це також впливає на наше здоров’я. Кожна добра справа сприяє накопиченню позитивної енергії, а значить і зціленню нашого тіла.

Також, у нашому центрі відновлення енергії, Ви маєте можливість пройти сеанс Reiki, завдяки якому Ви можете:

  • зцілити ваше фізичне тіло,
  • для заповнення себе новою позитивною енергією,
  • позбутися хвороб самим екологічним методом – використовуючи цілющі енергії Рейка,
  • покращують свій фізичний та емоційний стан.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *