Значення природного, напівдорогоцінного каміння

Змійовик

Змеевик

Властивості камня змійовика

Змійовик – мінерал, що має зелену або оливкову забарвлення з темнуватими вкрапленнями. Завдяки такій характерній забарвленні під зміїну шкіру цей камінь і отримав таку назву.

Дуже поширений ювелірній справі, завдяки своєму оригінальному малюнку і глянцевому блиску. Сувеніри та прикраси з цього виробного самоцвіту виглядають привабливо, за зовнішнім виглядом цей мінерал нагадує нефрит, тільки меншою твердості.

Магічні властивості Змійовика

У давнину цей камінь могли використовували тільки шамани і чаклуни. У науці езотерика стверджують, що даний мінерал володіє такими сильними діями, що може:

  • забирати собі всю негативну енергію свого володаря
  • розвивати інтуїцію
  • посилювати працездатність

Камінь Змійовик, захищає власника від негативного впливу з боку, досягати бажаних цілей і допомагає легше переносити навантаження. Ходить багато легенд про його чарівних властивостях.

Змійовик вважається підступним каменем, камінь Спокусник.

Але якщо ви з ним подружитеся, може бути і корисним, відведе від небезпек.

Змійовик, є дуже сильним енергетиком, що створює для власника відчуття захисту і душевної рівноваги. Вважають що магічні властивості цього самоцвіту спрямовані на очищення карми людини, тому змійовик дуже часто використовується як:

  1. амулет
  2. оберіг
  3. талісман

Так як він вбирає весь негатив свого власника, то самоцвіт не менше разу на тиждень рекомендується очищати, мити під холодною проточною водою або покласти в сіль на добу. Якщо ж предмет, зроблений з Змійовика, передається у спадок, то його магічні властивості з кожним разом тільки посилюються – камінь вже добре знає проблеми роду і йому легше працювати.

Змійовик - лікувальні властивості

Не всі знають, що цей мінерал має ще одну назву: аптекарський камінь. Ще за старих часів з Змійовика виготовлялися:

  • стулки
  • судини
  • склянки для ліків

Цілителі вірили, що лікувальні властивості мікстур і порошків, зроблені в такому посуді, ще більше наповнювалися цілющою силою.

Сучасні народні цілителі з цим згодні, і стверджують, що змійовик краще за інших мінералів благотворно діє на організм, і радять зберігати лікарські препарати в скриньках з цього декоративного каменю.

Важливо знати, що ні в якому разі нікому не можна дарувати власний предмет з змійовика.

Його основна характеристика така, що камінь служить тільки своєму власникові, і якщо його віддати комусь іншому – він може сприйняти це зрадою і перестане приносити користь. Змійовик можна передати тільки родичу по крові. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *