Значення природного, напівдорогоцінного каміння

Яшма

Яшма

Характеристики яшми

Яшма, за своїм природним походженням відноситься до групи кварцових. Дуже велика різноманітність відтінків обумовлено наявністю домішок марганцю, заліза і слюди.

Яшма буває:

  • червоною
  • жовто-зеленої
  • коричневої
  • синьою
  • фіолетово-чорної

Застосування Яшми в історії

Камінь Яшма був відомий ще з давніх часів. У Китаї вірили, що оброблений мінерал повертає людині втрачене здоров'я гармонізуючи ауру. В епоху палеоліту яшму використовували для виготовлення ножів і наконечників стріл. Тоді і виявили унікальний властивості каменю загоювати рани.

На Русі Київської, зашивали маленькі камінці воїнам в сорочку, щоб після поранення вони змогли зупинити кров. У Стародавньому Римі яшма застосовувалася в якості амулетів і талісманів.

Магічні властивості ЯШМИ

З давніх часів люди вірили в магічні якості каменю яшма і застосовували його найрізноманітнішим чином. Магія яшми залежить від її кольору. Залежно від того, що людина хотіла отримати від цього самоцвіту, вибирався і його відтінок:

  • зелений — наділяв цілеспрямованістю, утримуючи від необдуманих вчинків, дарував упевненість і спокій.  Захищає мандрівників в дорозі, а для дітей стане відмінним оберегом
  • білий — оберігає від злих сил. Допомагає впоратися зі стресами і депресіями, розвинути інтуїцію. Якщо ви бажаєте залучити в своє життя благополуччя і успіх, то яшма для цього підходить ідеально
  • червоний — робить свого власника більш красномовним. Як талісмана підходить для людей, чия робота пов'язана з проявом уважності і розуму: юристам, вченим, лікарям. Для жінок допомагає привертати любов і увагу протилежної статі

Лікувальні властивості яшми

Ще за старих часів його вже використовували в медичних цілях знахарі і цілителі. Яшма мінерал універсальний, він здатний зцілювати різні недуги, в залежності від свого кольору.

Носіння на грудях підтримує здоров'я і наділяє організм бадьорістю і життєвою енергією. Зелена яшма благотворно впливає на психічний стан, а на фізичне впливаю червоні екземпляри.

Рекомендується носити мінерал на місці, де промацується пульс, тоді його властивості розкриваються на повну силу. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *