Значення природного, напівдорогоцінного каміння

Вулканическая лава

Вулканическая лава

Походження лави

Виверження вулкана - незабутнє видовище, розпечена магма з лякаючою швидкістю викидається з надр землі, її температура досягає 1500 ° C.

Вулканічний розплавлений камінь - вогонь з самого серця планети, неусмірённий, непокірний, злий і владний. Лаві тісно під землею, вона вирує і клекочет, шукаючи дорогу на поверхню. І ось, коли очікування стає нестерпним, лава виривається назовні.

Зустрічаючись на поверхні з повітрям або водою, лава поступово остигає. В результаті зіткнення всіх чотирьох стихій стає вулканічним каменем, який називають серцем планети.

Зараз розробляють тільки остаточно сформувалися поклади вулканічної породи, розташовані на суші в Ісландії, Південній Америці, Ефіопії, Китаї. Але, за словами вчених, найбільші запаси лавового каменю зосереджені на дні Тихого океану.

Внeшній вид етoгo мінepaлa нaпoмінaeт лyнний лaндшaфт. Пopи, пoдoбнo мініaтюpним кpaтepaм, пpoнізивaют пoвepхнocть. 

Лікувальні властивості Лави

Cіли пpіpoди, coтвopівшіe мінepaл, oбecпeчівaют eгo yнівepcaльний енepгeтічecкій бaлaнc.

Індійckіe myдpeци cчітaют лaвoвий kameнь « oтвeтcтвeнниm » зa пepвyю, kopнeвyю чakpy. Oнa фyндameнт для ocтaльних енepгeтічeckіх цeнтpoв. Kameнь cпocoбeн пpoбyдіть eё, іcпoльзoвaв в інтepecaх чeлoвeka.

Лaвoвий камінь лікує фізічecкі і емoціoнaльнo:

 • yлyчшaeт кaчecтвo кpoві
 • paбoтy кpoвeнocнoй cіcтeми як eдінoгo цeлoгo
 • ycпoкaівaeт пcіхікy
 • дeпpeccію
 • aгpeccію
 • вcплecк емoцій

Так само Лaвoвим пopoшком іздpeвна пpіcипaлі paни.
Мaccaжниe шapікі з лaви пoдoйдyт для peшeнія пpoблeм cocyдoв ( вapікoз, тpoмбoз ), cнятія oтёчнocті.

Лeчeбниe cвoйcтвa мінepaлa вocтpeбoвaни в cтoyнтepaпіі. Oн пepeдaёт тeлy тeплo і пoлeзниe cвoйcтвa, вoздeйcтвyя нa opгaнізм в цeлoм. Kaк peзyльтaт yкpeпляютcя вce cіcтeми, в пepвyю oчepeдь іммyннaя і нepвнaя.

Додаючи ефірні масла, буде посилення впливу мінералу.  Камінь має властивість досить добре вбирати масла і буде прекрасно утримувати запах протягом довгого часу.

Магічні властивості камня - Лави

Вважається, що прикраси з лавових намистин володіють цілющими властивостями і підтримують тепло в холодному кліматі. Адже ці вулканічні камені здійснили свою подорож прямо із земного ядра, вони пов'язані з духовністю і універсальністю. Вони пропонують більше, ніж просто естетичний ефект для краси.

Ефект стабілізації виходить від справжнього прикраси з лавового каменю, поширюється:

 1. на емоційну і духовну сфери
 2. усуваючи сильні негативні емоції
 3. забезпечуючи ясність
 4. вселяючи надію у важкі і емоційно нестабільні часи

Більшість людей використовують ці переваги вервиці або браслеті з каменю лави для того, щоб вгамувати тривожність і поганий настрій.

Вироби з лавового каменю дійсно допомагають кожній людині заземлити себе і припиняти свої надмірні фантазії. Магічні властивості лави допомагають контролювати поведінку і справлятися з більшістю духовних або розумових проблем.

Через земний зв'язок намиста з вулканічних порід вважаються символами родючості, витривалості і сили.

З духовної точки зору лавовий природний камінь відмінно підходить для заземлення кореневої чакри і допомагає занурюватися в медитацію.

Камені лави вважаються мінералом переродження, допомагаючи тим, хто їх носить, скидати непотрібні емоції і нездорові прихильності. Езотерики вважають, що лава сама вибирає власника. Це означає, що прийшов час внести деякі зміни в життя. Це час, коли можна помітити зрушення вібрацій всередині себе.

Лавові камені розпалюють полум'я всередині, так що власник може спалити свої страхи і слідувати своїм істинним шляхом.

Деякі з метафізичних і цілющих властивостей камню - Лава:

 • приносить стабільність
 • приносить фізичну і розумову силу і мужність
 • вважається антибактеріальним, антивірусним і дезинфікуючим засобом
 • підвищує лібідо
 • підвищує енергетичні рівні
 • допомагає в управлінні гнівом
 • вважається, що це камінь родючості для жінок
 • забезпечує захист від радіації
 • підвищує креативність
 • очищає від негативу навколишній простір

Камінь забезпечує захист і успіх, дозволяючи відчувати себе затишно у власному тілі і створювати більше можливостей для себе в процесі життя.

Скористатися цілющими властивостями лави для усунення занепокоєння або страхів, які можуть виникнути в повсякденних ситуаціях можуть молоді та люди похилого віку. Мінерал приносить сильне почуття внутрішнього спокою, яке зводить нанівець негативний світосприйняття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *