Значення природного, напівдорогоцінного каміння

Тигрове око

Тигровый глаз

Легенди про Тигрове око

Окових каменів в природі існує велика кількість, що нагадують своїми переливчастими відблисками зіницю тварини. Вважається, що їх зробив диявол після всесвітнього потопу, коли не міг знайти грішника. Блиск створеного Сатаною каменю зачаровував і гіпнотизував людей, змушував їх забути про Бога, любові, чесності та відданості, вони ставали злими, черствими і заздрісними.

Володар самоцвіту ставав непомітним для Бога. Всі його хороші вчинки залишалися непоміченими, а погані тут же записувалися. Після смерті така людина неминуче потрапляв в пекло. Довгий час котячий і тигрове око асоціювалися з грішниками. Ходило марновірство, що подарований камінь має магічне властивість накликати смерть. Щоб таке пророцтво не збулося, самоцвіт треба спалити.

У світі язичницьких богів до каменя тигрове око ставилися по-іншому. Він зберігався у шамана і шанувався як талісман племені, який приносить перемоги у війнах і урожай. Його втрата могла накликати численні біди. Щоб їм не могли скористатися вороги, шамани укладали в самоцвіт погану енергію, яка в чужих руках починала вивільнятися. З тих пір існує повір'я, що крадений камінь несе невдачу.

Лікувальні властивості каменю Тигрове око

Завдяки численним лікувальним властивостями камінь тигрове око широко застосовується в народній медицині.

 • знижує апетит, тим самим сприяє схудненню
 • сприяє швидкому відновленню після операцій і важких хвороб
 • покращує травлення
 • лікує шкірні захворювання, в тому числі псоріаз
 • полегшує стан при артриті і радикуліті
 • знижує тиск
 • очищає організм від шлаків
 • є профілактикою інсульту
 • попереджає інфекційні захворювання

У древнеіндійскіх ведах тигрове око пов'язували з чакрою маніпура, з сонячним сплетінням. Вона відповідає за самоконтроль і впевненість. Якщо вона погано працює, людина стає дратівливим, погано контролює свої дії, не може братися за нові справи і досягати мети.

Тигрове око очищає чакру, гармонізує енергію. Великі кабошони з вирізаними на них магічними символами хороший засіб для медитації і занурення в свій внутрішній світ для духовного розвитку.

Споглядання на камінь заспокоює нервову систему, лікує від депресії, тривожних і нав'язливих станів, покращує сон і позбавляє від кошмарів.

Магічні властивості каменю Тигрове око

Навіть давньоримські війни застосовували магічні властивості мінералу. Вважалося, що володар каменю переймає якості тигра, стає терплячим, рішучим, витривалим. Це сприяє залишатися неушкодженим навіть в самому запеклому бою і вигравати будь-які сутички. Для збільшення мощі каменю, на ньому вирізали магічні захисні знаки.

Мисливці брали його з собою в ліс, щоб убезпечити себе від нападу диких звірів і збільшити свою силу і удачу.

Мирні люди використовували тигрове око, щоб захищатися від чаклунства і пристріту.

Цей камінь має магічне властивість відводити всі види нещасть:

 • сварки
 • скандали
 • стихійні лиха
 • аварії
 • хвороби

Це не означає, що життя власника каменю буде тихою і розміреним. Навпаки, тигрове око приносить з собою динаміку і розвиток. Камінь дає власнику поштовх до змін і допомагає адаптуватися в нових умовах. З ним буде легше звикнути до нового місця роботи, а переїзд не забере багато сил і часу.

Тигрове око необхідно надягати під час прийняття доленосних рішень, щоб уникнути помилки.

Тигрове око допоможе власнику відрізнити свої справжні потреби від нав'язаних, загострює проникливість. Своїми динамічними енергетичними вібраціями амулет допомагає людині прийняти більш раціональне рішення, просвітлює розум і допомагає зосередитися на важливих справах, не розпорошуючи на виконання малозначущих завдань.

Тигрове око — талісман ділових людей. Він притягує багатство, вберігає від фінансових втрат. Його тримають в будинку, щоб убезпечитися від грабіжників.

Камінь може загострити інтуїцію власнику. Зміною блиску і забарвлення він попереджає господаря про що насувається біді.

Також він буде ставати важче, пророкуючи наближення небезпеки.

Талісман, розташований на робочому столі, сприяє просуванню по кар'єрних сходах. Однак допомогти він зможе не всім. Ледачі і інертні люди, які повністю покладаються на силу каменю не відчують ефект. 

Тигрове око любить цілеспрямованих, рішучих і ділових, тих, хто знає як примножити багатство. Амулет буде для них притягувати удачу і оберігати від незапланованих витрат, випадкових втрат, необдуманих дій.

У сімейному житті цей камінь позбавляє від ревнощів і зміцнює почуття подружжя. Також мінерал захистить від підступів заздрісниць, які можуть зруйнувати сім'ю.

Маги застосовують тигрове око як оберіг проти поганого впливу темних сил.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *