Значення природного, напівдорогоцінного каміння

Рожевий кварц

Розовый кварц

Характеристики Рожевого кварцу

Кварц - один з найпоширеніших мінералів. В цілому в земній корі його міститься близько 60%. Мікроскопічні частки оксиду кремнію є навіть в тілі людини.

Такий кварц дуже цінують за незвичайний колір. Рожеві мінерали в природі не рідкість, але тільки кварц має ніжний неяскравий відтінок.

Ще рожевий кварц цінують за його магічні властивості. Майже у всіх культурах його значення однакове – камінь любові, ніжності, краси і умиротворення.

Рожеве забарвлення йому надають домішки марганцю, заліза, титану. Він їх кількості та пропорцій і залежить інтенсивність відтінку. 

Великі кристали в природі майже не зустрічаються. Найчастіше це або дрібна розсип, або суцільна житлова маса.

Магічні властивості Рожевого кварцу

Про рожевий кварц ходить легенда. Його послав на землю Купідон. Він скинув його з небес, і по землі поширилася любов і чуттєвість. 

Любовних каменів рожевого або червоного кольору багато. Але всі вони несуть в собі пристрасть і сексуальність.

Рожевий кварц – несе більше легкості, ніжності і романтики. Це амулет дівчат, які мріють про любов і готових закохуватися чисто і безкорисливо. Для дівчат він несе таку користь:

 • підсилює жіночу енергію
 • наділяє скромністю, спокоєм і врівноваженістю
 • допомагає приборкати емоції і почуття
 • робить витонченої і привабливою
 • притягує до господині погляди протилежної статі

Рожевий кварц буде корисний і для сімейних жінок.  Це камінь того періоду, коли пристрасть і закоханість вже пішли і відносини повинні перейти на новий рівень, коли подружжя стає друзями і партнерами. Талісман допомагає пережити сімейні кризи. Він не допустить, щоб побут убив почуття в парі. З ним завжди збережеться романтика. Подружжя під впливом мінералу будуть пам'ятати про те, як їхні почуття зароджувалися і пронесуть цю ніжність через все життя. 

 Мінерал робить господиню гармонійної, жіночною, чарівною.

 • покращує настрій
 • вчить радіти життю
 • показує світ в позитивному світлі
 • робить комунікабельним

Нервових і конфліктних людей він заспокоює, допомагає гасити будь-які неконтрольовані емоції. Також він допомагає домовлятися, вирішувати конфлікт мирними переговорами, а не лайкою і погрозами. 

Черствий людей рожевий кварц зробить м'яким і чуйним, навчить співпереживати. Якщо в душі засіла образа, то камінь допоможе пробачити.

Для творчих людей підійдуть невідполіровані кристали, кульки, чотки.

Езотерики рекомендують дотримуватися правил використання, щоб камінь краще працював і не шкодив.

Рожевий кварц швидко виснажує свої магічні властивості, тому раз на місяць його треба заряджати. Для цього його миють в холодній проточній воді або на добу в сіль залишають. Рожевий кварц не рекомендується надягати кожен день.  Камінь протипоказаний мрійливим натурам, які занурені в світ фантазій. Рожевий кварц може відірвати від реальності, відвести в світ мрій, звідки складно повернутися талісман не можна давати стороннім людям, від цього може змінитися його енергетика лікувальні властивості.

Ще в Стародавньому Єгипті виявили лікувальні властивості рожевого кварцу. Цей мінерал стирали в порошок і додавали в крем для обличчя, щоб надати шкірі еластичність і м'якість.

Сучасні літотерапевти теж застосовують рожевий кварц в косметичних процедурах. Масаж особи із застосуванням відполірованого каменю розгладжує зморшки, покращує кровообіг, відлущує відмерлі клітини. Ще застосовується для масажу всього тіла.

процедура:

 • зменшує набряки
 • сприяє схудненню
 • позбавляє від целюліту
 • знімає м'язові затискачі
 • нормалізує роботу нирок
 • лікує ревматизм
 • знімає суглобові болі

Медитації з кристалом використовуються для зняття напруги і негативу. Особливо вони корисні тим, хто знаходиться в нервовій напрузі через стрес або інших ситуацій.

Як проводити медитацію з рожевим кварцем:

 1. взяти камінь в руки
 2. вдивлятися в нього приблизно 10-15 хвилин
 3. згадувати події, що стали причиною пригнобленого стану
 4. повторювати процедуру до тих пір, поки негативні емоції не підуть

Якщо під час медитацій захочеться плакати, то плачте. Разом зі сльозами піде і негатив, стане легше. З кожним разом негативні спогади будуть викликати все менше емоцій, а проблема вирішитися сама, думки перестануть плутатися, захочеться повернутися до інших справ. 

Рожевий кварц допоможе навчитися отримувати задоволення від життя і від себе, отримати впевненість у завтрашньому дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *