Значення природного, напівдорогоцінного каміння

Онікс

Оникс

Онікс в історії

Мінерал є різновидом агату. Напівпрозора структура дозволяє бачити паралельні прожилки різних тонів.

Онікс зустрічається:

  • білий
  • зелений
  • червоний
  • і навіть чорний (дуже рідкісний і цінний)

Через це у нього є ще багато інших назв, в залежності від кольору прожилок. Дорогоцінний камінь онікс фактично таким не є. Незважаючи на те, що його активно використовують в ювелірних прикрасах, більше застосування він все таки має у виготовленні декоративних виробів, ексклюзивного посуду, затребуваний як будівельний матеріал при обробці дизайну.

Історія каменю сягає своїм корінням в далеке минуле. Ще в біблійних оповіданнях згадується, що храм Соломона був споруджений саме з цього мінералу. Напівдорогоцінний камінь має дивовижне властивість пропускати крізь себе сонячні промені. Археологи довели, що в древніх палацах і церквах дійсно на вікнах були вставки з онікса.

Мінерал використовували в багатьох країнах по всьому світу — прикрашаючи одягу вельмож, символи влади, церковну атрибутику. Тому онікс отримав ще одну назву — царський камінь, хоч і дуже доступний за цінами.

Лікувальні властивості онікса

З давніх часів люди використовували лікувальні властивості онікса. Розілченим каменем зупиняли кров і накладали пов'язки з ним для загоєння рани, лікували виразки і ерозії на слизових оболонках.

Камінь добре впливає на нервову систему. Допоможе від безсоння, знімає стреси, виліковує від депресії. Для цього треба тримати камінь в руці і зосередити погляд на предметі, розслабитися. Кілька таких сеансів значно поліпшать самопочуття.

Мінерал позитивно впливає на всі органи. Він сам зчитує негативну ситуацію. Якщо людина схильна до ожиріння, то камінь уріже поріг ситості. А ослабленому людині, навпаки, поліпшить апетит. Нормалізується травна система.

 Якщо в будинку є статуетки, вазочки або інші декоративні дрібнички з онікса, головний біль і мігрень надовго покинуть його мешканців. Маленькі дітлахи в цій родині забудуть про страхи темної кімнати і навчаться швидко засипати.

Але більше всіх мінерал втішить літніх людей. Це камінь для мудрих, досвідчених, які пройшли довгий життєвий шлях. Зелений онікс допоможе знайти співрозмовників і скрасити самотність, продовжить активність і відчуття затребуваності

Магічні властивості Онікса

Магічні властивості каменю онікс відомі давно. Різні правителі, полководці, впливові ділки завжди мали при собі талісман з цього самоцвіту. Він надає силу, енергію, імпульс для досягнення поставленої мети.

Власник амулета завжди:

  • має тверезий розум
  • рішучість
  • зібраність в своїх думках

Камінь допомагає вибрати у важкій ситуації єдине правильне рішення.

Магія мінералу допомагає красиво висловлювати свої думки:

  1. ораторам
  2. політикам
  3. публічним людям 

Раніше вважалося, щоб гідно виступити або привернути до себе увагу, потрібно покласти під мову намистинку з блакитного онікса. Тоді успіх буде гарантований. Зараз вдаватися до такого екстриму не потрібно. Для цього випадку добре підійдуть кулон, намиста в чотках або сережки з самоцвіту будь-якого кольору. Нехай вони навіть будуть синього або чорного відтінку.

Онікс добре допомагає в сімейному житті — зміцнює взаєморозуміння, налагоджує відносини, підтримує теплу обстановку в будинку.

Пірамідка з мінералу в подружній спальні створить сприятливу і гармонійну атмосферу. Сварки зникнуть, відновляться навіть вже остигаючі почуття.

Виріб, виготовлений з білого онікса, вбереже володаря від шкоди потойбічних сил. Вироки, пристріт, псування будуть бездіяльні. Навпаки, всі погані наміри дзеркально позначаться на автора побажань.

Магічне значення каменю в цьому випадку найбільш потужне. Білий колір моментально зчитує негативну енергетику і нейтралізує її або відправляє до джерела. З магічної характеристики мінералу видно, що він має силу в різних напрямках. Надає хоробрість і впевненість, допомагає склеїти сімейні відносини, оберігає від поганого впливу.

Відзначимо, що все ж онікс є не зовсім таким благодушним, як виглядає. Він досить свавільний і примхливий. Щоб подружитися з мінералом, має пройти чимало часу. І тільки коли він догляне, звикне до власника, то почне діяти його благотворний могутність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *