Значення природного, напівдорогоцінного каміння

Малахіт

Малахит

Характеристика малахіту

Малахіт в давнину вважали каменем лікарів і вчених, символом виконання бажань. У Стародавньому Єгипті жінки розчином малахітової зелені подовжували очі, порошком малахита наносили зелені тіні.

Вважається, що малахіт приносить виконання бажань, він популярний як дитячий амулет. Його надягають на шию дитині для захисту від хвороб і небезпек. За старих часів носили перстень з малахітом як оберіг від холери і чуми.

Людина, який регулярно використовує чашу з малахіту для пиття, стає здатним « зрозуміти » мова наших менших братів — тварин. Прикраси з малахита добре оправляти сріблом і носити в травні.

Назва « малахіт » походить від давньогрецького слова malakos — м'який. 

У Стародавньому Єгипті, Греції та Римі з малахіту виготовляли намиста, амулети і інші предмети і декоративні вироби. Подрібнений камінь і малахітова пудра застосовувалися в якості натурального пігменту для малювання і в косметиці. Камінь має велику магічну силу.

Незвичайний малахітовий амулет захищає дітей від магії і чаклунства. Талісман сприяє зростанню дітей, зменшує біль, відганяє хвороби, сприяє увазі оточуючих, в тому числі викликає і нездоровий інтерес, виганяє меланхолію. Рекомендується носити маленьким дітям на шиї.

Символічне значення – виконання бажань. Камінь оманливий. Може притягувати до себе поганих людей.

Як доглядати за малахітом?

Малахіт слід оберігати від випадкових ударів, різких перепадів температур, від впливу кислот і абразивів.

Чистити тільки в мильному розчині, ультразвукова і парова обробка неприпустима. Оправляти рекомендується тільки в срібло або мідь.

Лікувальні властивості малахита

Літотерапевти вважають що малахіт покращує зір, концентрацію уваги.

Камінь використовується при лікуванні:

  • панкреатиту
  • бронхіту
  • кашлю
  • захворювань селезінки
  • шлунка ( особливо при коліках )
  • а також при душевних розладах, безсоння, головних болях.

Народні цілителі вважають, що малахіт є прекрасним засобом від хвороб шкіри.

Браслети з малахита очищають шкіру від алергічних висипань і червоних плям. Намиста з малахита, на думку знахарів, допомагають значно поліпшити ріст волосся.

Літотерапевти припускають, що цей загадковий мінерал може полегшити:

  1. напади бронхіальної астми
  2. лікувати захворювання очей
  3. поліпшити зір

Вважається, що пластинки з малахіту, накладені на хворі місця, здатні вилікувати ревматизм. Малахіт впливає на лобову і серцеву чакри.

Магічні властивості малахіту

У давнину вважали, що малахіт пов'язаний з силами Всесвіту і є їх провідником на Землю.

Про це мінералі ходили легенди: нібито він може зробити людину невидимим, а якщо нитка з малахітової чаші, то будеш розуміти мову тварин. На Київській Русі малахіт вважали каменем, виконуючим бажання.

Фахівці кажуть, що малахіт — один з найсильніших магічних каменів і, якщо з ним не працювати, може бути дуже небезпечний, особливо для жінок. Незвичайний камінь так сильно притягує до своєї власниці увагу протилежної статі, що вона ризикує піддаватися насильству. Тому рекомендується частіше очищати в проточній воді або в сіль на ніч.

Малахіт — камінь травня. У цей період він найбільш сильний. Кажуть, що якщо в травні носити талісман з малахита, можна позбутися від безпричинних страхів, меланхолії, безсоння.

Самоцвіт темно-зеленого кольору підтримує і підсилює духовні сили свого власника. Він гармонізує його внутрішній світ і світ навколо людини. платину, алюміній.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *