Значення природного, напівдорогоцінного каміння

Гранат

Гранат

Як з'явилася назва ГРАНАТ?

У Римі в давні часи це камінь називали « карбункул » -в перекладі « вугіллячко ». Ця назва він отримав завдяки червоним пиропам, які створюють ефект тліючих вогників. А нинішня назва своє камінь отримав набагато пізніше. За однією з версій, що назва виникла від латинського « granatus », що позначає « зернистий », так як ці мінерали часто походили формою на насіння фрукта граната. За іншою версією, ця назва в далекому 1270 році запропонував Альберт Магнус, який був середньовічним алхіміком.

Магічні властивості Граната

До сих пір люди вірять в те, що камінь гранат має енергетичні властивості, що він здатний проявляти пристрасть і яскраві емоції. Гранат носять люди з сильним духом, що мають активну життєву позицію, що доводять всі свої справи до логічного завершення.

Гранат допомагає людині енергетично, завдяки мінералу його власник починає грамотно використовувати свою енергію. Камінь допомагає справлятися зі складними ситуаціями, вибирати правильне рішення, не переживати через дрібниці. Мінерал може вберегти свого власника від зрад, небезпечних ситуацій, він дарує йому енергію і силу. За старих часів люди дарували один одному кільця з гранатом в знак вічної любові і міцної дружби.

Вирушаючи в подорож, людина брала з собою талісман або виріб, в якому є цей камінь, адже він допомагав йому врятуватися від різних нещасть. Жінки цей камінь носили в період вагітності, навіть під час пологів не знімали його, щоб малюк народився благополучно і швидко.

Лікувальна властивість граната

У країнах Сходу люди вірили в лікувальні властивості граната. Якщо у людини був бронхіт або хвороби легенів, гранат він носив на шиї. Також цей камінь використовувався для лікування інших хвороб, рятував від головних болів, захворювань серця і судин. 

Гранат застосовували в народній медицині і використовували для нормалізації обмінних процесів людини, а також для якнайшвидшого загоєння ран. Ще він сприяє підтримки імунітету в хорошому стані і стимулює роботу серцевого м'яза.

Йоги застосовували вібрації Мінерала, щоб поліпшити настрій, нормалізувати роботу серця. Також вони його використовували для стимуляції кровообігу і вважали, що гранат сприяє чоловічої потенції.

Літотерапевти лікують організм людини каменем гранатом, використовуючи властивість його колірних особливостей:

  • Зелений гранат заспокоює нервову систему і відновлює організм після різних травм, інсультів і операцій
  • Червоні і бордові камені покращують циркуляцію крові, допомагають лікувати запалення і підвищують імунітет
  • Жовті гранати беруть участь в регенерації пошкоджених тканин, а також активізують діяльність мозку
  • Помаранчевий гранат зменшує головний біль, виліковує селезінку і кістковий мозок, полегшує пологи

При лікуванні використовуються камені у вигляді прикрас або масажних кульок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *