Без рубрики, Місячна доба

15-а місячна доба

15-е лунные сутки

15 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


У 15 місячну добу все таємне зазвичай стає явним. Сьогодні місяць ніби витягує на світ темряву бажань і помислів, що скупчилися в наших душах. Але й світлі, позитивні думки також досить сильні – все залежить від того, які думки в нашій душі.


• Стихія 15-ї місячної доби - Метал. Метал холодний і жорсткий, але за бажання він може стати м'яким, приймаючи потрібну форму, і потоваришуємо ми з металом, або зробимо його своїм ворогом, залежатиме тільки від нас.
• Символи 15 місячних діб: Змій Спокусник, який спокушає нас небаченими багатствами та принадами. Шакал відчиняє двері в Пекло, і дуже складно протистояти цьому.
• Вдалі кольори 15-х місячних діб – Червоний та Червоний. Червоний колір символізує красу, волю і допомагає набратися впевненості, а разом із червоним кольором ми подолаємо будь-які перепони.
• Щасливе число 15 місячних діб – шістка. Значення цієї цифри суперечливе, хтось вважає шістку числом сатани, а хтось називає її ідеалом та досконалістю.
• Талісмани 15 діб місяця: Агат та Гагат. Агат убереже власника від впливу злих духів, і допоможе утриматися від зайвих витрат, а Гагат врятує від псування та пристріту.
• Ангел-охоронець 15 місячних діб - Фаред. Він допомагає добрим людям, і допомагає тим, хто заплутався. Мріємо про прекрасне, і Фаред неодмінно підкаже.

 

Характеристика 15 місячних діб

Сьогодні на нас чекають сильні спокуси, і вони повторюватимуться доти, доки ми не зробимо висновків. Але всі ми, звичайно, не побіжимо ховатися за монастирськими стінами – добрі янголята нікуди не поділися, і намагатимуться нас захистити.

Але багато залежить від нас самих. Сьогодні стає зрозуміло, чи правильно ми прожили першу половину місяця, чи заплуталися і тепер доводиться відповідати за свої промахи. Ми можемо виглядати героями для себе, але якщо капнути глибше, то нам стане соромно не лише за вчинки, а й навіть за думки та бажання.

Всі, хто сьогодні в гніві, в образі або в печалі, відразу стають жертвами темних сил.

Місяць у свій п'ятнадцятий день перебуває на піку активності, але ж не

Місяць винен у цьому. Якщо вже хтось і винен, то ми самі – до сьогоднішнього дня ми йшли своєю дорогою, і ніхто не змушував вставати нас на бік зла чи добра. Це все результат наших дій, але є й хороша новина: сьогодні ми можемо все змінити, головне, щоб бажання було сильним та щирим.

Постараємося сьогодні спілкуватися лише з тими людьми, яким ми довіряємо, і на яких можна покластися.

Сьогодні складно тримати себе в руках, але якщо бажання посваритися стане дуже сильним, нам допоможуть прогулянки та подорожі. Від негативу та спалахів гніву врятує і домашня праця.

Пам'ятаємо про силу молитви – щирі прохання завжди дійдуть Всесвіту.

 

Стрижка в 15 місячну добу

Перукар нехай сьогодні відпочине трошки, а ми побережемо своє волосся.

Звичайно, якщо ми чекали своєї черги до відомого майстра кілька років, то сьогодні ми вирушимо на стрижку, і анітрохи про це не пошкодуємо.

А ось фарбуватися сьогодні ніхто не забороняє – і місяць разом із зірками дають модникам та модницям рекомендації. У п'ятнадцятий місячний день найвдалішим кольором стане той, який буде темнішим за природний колір волосся на пару тонів.

Нарешті, настав той день, коли дами з прямим волоссям переможуть кучерявих леді. Кучерики на голові, це чудово, але в 15 місячну добу хвилясте волосся приносить у життя власників хаос і плутанину.

Звичайно, кучеряві красуні не повинні хапатися за випрямлячі, або ховати волосики під чалму - досить зробити на голові акуратну зачіску.

А гладковолосі жінки, і хлопці можуть радіти – місяць сьогодні прихильний, і вся космічна енергія осяде на ваших головах, у яких з'явиться стільки розумних думок, що їх неможливо запам'ятати.

 

Весілля у 15 місячну добу

Сьогодні місяць прихильний до пар, у яких нареченій далеко за тридцять, а наречений ось-ось відзначить п'ятдесятиріччя. Загалом пощастить молодятам, які дозріли для цього кроку, обговорили всі нюанси, і знають, що штамп у паспорті лише зміцнить їхні стосунки.

Звичайно, такий розумний підхід може здатися нудним, натомість у цьому союзі не доводиться чекати жодних сюрпризів. Подружжя житиме-живатиме, та, як кажуть, добра наживатиме. Ліворуч ніхто не піде, та й куди ходити, якщо чоловік і дружина знають один одного тисячі років, і всі спільні друзі стали єдиною родиною.

Молоденьким закоханим парам, які мріють про бурхливе сімейне життя з нескінченними скандалами та з'ясуваннями стосунків, з ревнощами, недовірою та розставаннями, сьогодні теж можна відвідати загс. Але

Місяць влаштує їм веселе життя із щоденним биттям посуду, та розбірками із сусідами.

З батьками знайомитись сьогодні зірки не рекомендують. Краще відкласти оглядини і провести цей день наодинці, мріючи про майбутнє сімейне щастя.

Зрілі і духовно сильні особи в 15 місячний день можуть сміливо йти до церкви на церемонію вінчання.

 

День народження у 15 місячну добу

Ще немовлятами, вони здаються меланхолійними і задумливими, але вже після виписки з пологового будинку, вони починають показувати справжній характер.

Але ж ми знаємо, до трьох років малюки повинні отримувати лише любов і ніжність, і якщо вони відчують негатив, він може осісти в їхній душі назавжди.

У школі часто займають задні місця, сховавшись за спини учнів, щоб спокійно балуватися. На уроках літератури встигають підмалювати бороди всім класикам на портретах і страшно подумати, чим вони займаються на фізкультурі.

У питаннях кар'єри їм рівних немає, але треба пам'ятати, що і в бізнесі, і в будь-якому грошовому підприємстві, на їхньому шляху буде багато спокус та спокус. Можуть легко стати олігархами, але з такою ж легкістю вони спускають свої мільярди на авантюри та сумнівні угоди.

Особисте життя: то вони мирно сидять із домочадцями за одним столом, то вже завтра збирають валізу, щоб назавжди піти через дріб'язкову образу. Їм треба постійно працювати над собою, вчитися прощати і знаходити компроміс, щоб створити щасливу сім'ю.

Вважаються відмінними співрозмовниками, але найцікавіше в тому, що вони майже не розмовляють – вміють вислухати, дати пораду по суті, і будь-які слова мають силу.

 

Сни в 15 місячну добу

У цей період повного місяця супутниця землі може навіяти нам не дуже приємні сни, та й усілякі відьми та нечисті духи літають всюди і готуються до щомісячного балу сатани, просто до шабашу.

Символи п'ятнадцятої місячної доби Змій або Шакал можуть з'явитися як у своїх обличчях, так і переодягнувшись у більш пристойні шкірки, наприклад, вони легко перетворяться на веселих гномиків, або добрих янголят. Розпізнати цих хлопців непросто, але можливо – дивимось у вічі нічним візитерам, і вголос вимовляємо молитву. Ну, а далі все зрозуміло і без зоряних порад – погані духи зникнуть без сліду, а добрі похвалять нас за пильність.

Найвдалішими снами для п'ятнадцятої місячної ночі вважаються ті видіння, в яких нам є тварини, особливо собачки. І тут неважливо, якої породи прибігла псина, та й забарвлення теж не має значення.

 

Ділова сфера 15 місячних діб

Сьогодні в головах у людей з'являється стільки цікавих і геніальних думок, що у Всесвіті твориться справжній хаос – кому допомогти, а кого покарати, хто заслуговує на негайне процвітання, а хто може й далі тягнути жалюгідне існування?

Давайте повіримо у свій успіх, і самі запишемо себе до списку Щасливчиків – можемо не сумніватися, вже за годину Фортуна почне благати нас прийняти її дари і стати багатіями.

Кредитів ми сьогодні однозначно не беремо. Інакше боргова яма стане ще глибшою, і в банку нас знатимуть в обличчя.

Сьогодні всі покупки мають бути заплановані, якщо зібралися на шопінг. Адже будь-яка, випадково куплена річ, уже через день перестане подобатися, і ми страждатимемо через даремно витрачені гроші.

 

Здоров'я у 15 місячну добу

Здоров'я - це скарб, а ось шлях до будь-якого скарбу непростий і тернистий. Але в п'ятнадцятий місячний день ми зуміємо прокласти правильний маршрут і почнемо нашу подорож з мрії про гарну фігуру.

Загалом, їмо і худнемо, головне, знайти потрібну їжу саме для цього дня.

Сьогодні на столі красуються яскраві помідори та соковиті яблука, а по сусідству з ними розташувалися сирок та нежирна сметана. Головним гостем у нашій тарілці стане м'ясо, але не жирна свинина, і не шматок смаженого барана, а яловичина, або курочка, адже це м'ясо може бути найкращим другом людей, що худнуть.

І, звичайно, настрій – закрили очі та представили свою ідеальну фігуру.

До стоматологів ми у п'ятнадцятий місячний день і близько не підійдемо – вони й так не в настрої сьогодні. Зубники тільки й чекають, коли ми сядемо в крісло і відкриємо рота, ставши безпорадними та вразливими.

 

Підсумок

Змія спокусника ми обдурили, Шакала обхитрили, але на душі однаково тривожно.

Якщо ми не стрималися, і посварилися сьогодні з родичами, чи близькими друзями, треба залишити гордість у спокої, і терміново вибачитися у всіх, кого ми образили. Нехай навіть розбіжності трапилися давним-давно, адже цілком можливо, у житті все навперейми саме через цю дурну сварку.

Сьогодні ми можемо піддатися спокусам, і загрузнути в розвагах і в гріху - це, звичайно, весело, але після будь-якого свята буває похмілля.

Потрібно про це пам'ятати і контролювати свої бажання. Зате утримавшись на боці добрих сил, ми зможемо пишатися собою.

Та й Всесвіт на пару з Місяцем обов'язково нас нагородять за добру поведінку.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Слов’янська гімнастика

7000,00 грн.

Як проходить Відео-навчання Слов'янської гімнастики?

Даний напрямок в нашому центрі Енергетичного Відновлення RestArt викладається в форматі відео-курс, за особливою адаптованою авторською програмою, професійним і сертифікованим Майстром Євою Митник . В даному курсі у вас є можливість детально вивчити напрямок Слов'янської гімнастики, ознайомитися зі спеціальними техніками і вийти на рівень власного викладання практики. Все що потрібно від вас - це бажання і постійна практика, адже тільки системність і регулярність дають хороші результати. Ми практикуємо індивідуальний підхід у всіх сферах нашої роботи, що дає вам можливість отримати відповіді на всі свої питання і набути впевненості у власних силах. Так само, ми гарантуємо величезну кількість практичного вивчення, що б ви змогли на власному прикладі переконатися і відчути всі позитивні впливу Слов'янської гімнастики.

Курс – Родолог-консультант

8000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Свічки «Реалізація у соціумі»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Реалізація в соціумі» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Карта Бажань

1300,00 грн.
Набір самоклейок - Карта Бажань Яка Виконує Бажання легко і свого часу для вас. Всі ми хочемо виконання власних бажань, але не завжди знаємо, яким шляхом цього досягти. Ми пропонуємо вашій увазі один з найдієвіших методів для набуття бажаного - Карта Бажань!

У Країні Відповідей

580,00 грн.
Кожну секунду людський мозок виробляє багато думок і операцій. Наш мозок працює напрочуд швидко і чітко і не припиняє свою роботу навіть коли ми спимо. Тим не менш, у кожної нормальної людини є питання, на які вона не може знайти самостійно відповідь. В енциклопедіях про те, як слід чинити в тій чи іншій ситуації, нас теж не поінформують, та й у школі цього не вчать. МАК карти "У Країні Відповідей" допоможуть знаходити відповіді на різні питання. Ілюстрації взяті з фільму «Аліса в країні чудес».

Чарівність молитов (частина 2)

240,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Дозволяю собі

450,00 грн.
Як важливо дозволяти собі те, що дасть нам ресурс у майбутньому. Коли ми не дозволяємо собі щось або забороняємо, те, що принесе нам задоволення чи ресурс у майбутньому, ми тим самим перекриваємо енергію. Адже все в цьому світі тримається на наповненості людини та енергії.

Грошова Реальність

9000,00 грн.
"Грошова реальність" - фінансова, психологічна тренувальна гра, яка змінює мислення і покращує фінансові навички. Кожен учасник бачить (за допомогою запитань зворотного зв'язку від ведучого) які думки, переконання, блоки, страхи перешкоджають досягненню мети. Гра надає можливість отримати неоціненний досвід і пізнати себе. Завдяки «Грошовій реальності» ви станете фінансово грамотними і навчитеся правильно інвестувати. І найголовніше - ви почнете думати, як багата людина. Плануйте і досягнете ваших цілей. У «Грошовій реальності» - всі ціни і ціни максимально наближені до реальних, а всі картки і їх вартість оновлюються кожні 3 років. Ця фінансова гра не прив'язана до жодної валюти країни, назва грошей на купюрами і залишається - гроші!

Богиня Тара виконує Бажання

450,00 грн.
В усуненні перешкод та принесенні успіху допомагає Богиня Тара. Робота з мантрами Тари – чудовий спосіб розвинути співчуття та прощення щодо себе та інших. Ця практика також допомагає нам очистити величезну кількість деструктивного кармічного насіння в нашому потоці розуму і породити величезний обсяг заслуги, яка збагачує наш розум і є причиною щастя.

Ладан

100,00 грн.

Ароматична олія - ​​"Ладан"

Склад даних ароматичних олій є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні та напівсинтетичні компоненти, деякі види додані натуральні компоненти. Арома олії, ароматизатори, аромат. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок із вощини, як парфум для одягу. Дані Арома олії - спирторозчинні, спирту не містять! В їжу приймати та в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Свічки «Гроші Нізвідки»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Гроші Нізвідки» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Дозвіл Ситуації»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Роздільна здатність Ситуації» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Зцілення»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Зцілення» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Допомога Вищих Сил»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Допомога Вищих Сил» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка стійкість до Аффірмації. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволити запит на перекриття енергії, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Для зняття поганих впливів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Для зняття поганих впливів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Швидкий прибуток»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Швидкий прибуток» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Задоволення від життя»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Задоволення від життя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «На вагітність»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «На вагітність» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *