Без рубрики, Місячна доба

15-а місячна доба

15-е лунные сутки

15 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


У 15 місячну добу все таємне зазвичай стає явним. Сьогодні місяць ніби витягує на світ темряву бажань і помислів, що скупчилися в наших душах. Але й світлі, позитивні думки також досить сильні – все залежить від того, які думки в нашій душі.


• Стихія 15-ї місячної доби - Метал. Метал холодний і жорсткий, але за бажання він може стати м'яким, приймаючи потрібну форму, і потоваришуємо ми з металом, або зробимо його своїм ворогом, залежатиме тільки від нас.
• Символи 15 місячних діб: Змій Спокусник, який спокушає нас небаченими багатствами та принадами. Шакал відчиняє двері в Пекло, і дуже складно протистояти цьому.
• Вдалі кольори 15-х місячних діб – Червоний та Червоний. Червоний колір символізує красу, волю і допомагає набратися впевненості, а разом із червоним кольором ми подолаємо будь-які перепони.
• Щасливе число 15 місячних діб – шістка. Значення цієї цифри суперечливе, хтось вважає шістку числом сатани, а хтось називає її ідеалом та досконалістю.
• Талісмани 15 діб місяця: Агат та Гагат. Агат убереже власника від впливу злих духів, і допоможе утриматися від зайвих витрат, а Гагат врятує від псування та пристріту.
• Ангел-охоронець 15 місячних діб - Фаред. Він допомагає добрим людям, і допомагає тим, хто заплутався. Мріємо про прекрасне, і Фаред неодмінно підкаже.

 

Характеристика 15 місячних діб

Сьогодні на нас чекають сильні спокуси, і вони повторюватимуться доти, доки ми не зробимо висновків. Але всі ми, звичайно, не побіжимо ховатися за монастирськими стінами – добрі янголята нікуди не поділися, і намагатимуться нас захистити.

Але багато залежить від нас самих. Сьогодні стає зрозуміло, чи правильно ми прожили першу половину місяця, чи заплуталися і тепер доводиться відповідати за свої промахи. Ми можемо виглядати героями для себе, але якщо капнути глибше, то нам стане соромно не лише за вчинки, а й навіть за думки та бажання.

Всі, хто сьогодні в гніві, в образі або в печалі, відразу стають жертвами темних сил.

Місяць у свій п'ятнадцятий день перебуває на піку активності, але ж не

Місяць винен у цьому. Якщо вже хтось і винен, то ми самі – до сьогоднішнього дня ми йшли своєю дорогою, і ніхто не змушував вставати нас на бік зла чи добра. Це все результат наших дій, але є й хороша новина: сьогодні ми можемо все змінити, головне, щоб бажання було сильним та щирим.

Постараємося сьогодні спілкуватися лише з тими людьми, яким ми довіряємо, і на яких можна покластися.

Сьогодні складно тримати себе в руках, але якщо бажання посваритися стане дуже сильним, нам допоможуть прогулянки та подорожі. Від негативу та спалахів гніву врятує і домашня праця.

Пам'ятаємо про силу молитви – щирі прохання завжди дійдуть Всесвіту.

 

Стрижка в 15 місячну добу

Перукар нехай сьогодні відпочине трошки, а ми побережемо своє волосся.

Звичайно, якщо ми чекали своєї черги до відомого майстра кілька років, то сьогодні ми вирушимо на стрижку, і анітрохи про це не пошкодуємо.

А ось фарбуватися сьогодні ніхто не забороняє – і місяць разом із зірками дають модникам та модницям рекомендації. У п'ятнадцятий місячний день найвдалішим кольором стане той, який буде темнішим за природний колір волосся на пару тонів.

Нарешті, настав той день, коли дами з прямим волоссям переможуть кучерявих леді. Кучерики на голові, це чудово, але в 15 місячну добу хвилясте волосся приносить у життя власників хаос і плутанину.

Звичайно, кучеряві красуні не повинні хапатися за випрямлячі, або ховати волосики під чалму - досить зробити на голові акуратну зачіску.

А гладковолосі жінки, і хлопці можуть радіти – місяць сьогодні прихильний, і вся космічна енергія осяде на ваших головах, у яких з'явиться стільки розумних думок, що їх неможливо запам'ятати.

 

Весілля у 15 місячну добу

Сьогодні місяць прихильний до пар, у яких нареченій далеко за тридцять, а наречений ось-ось відзначить п'ятдесятиріччя. Загалом пощастить молодятам, які дозріли для цього кроку, обговорили всі нюанси, і знають, що штамп у паспорті лише зміцнить їхні стосунки.

Звичайно, такий розумний підхід може здатися нудним, натомість у цьому союзі не доводиться чекати жодних сюрпризів. Подружжя житиме-живатиме, та, як кажуть, добра наживатиме. Ліворуч ніхто не піде, та й куди ходити, якщо чоловік і дружина знають один одного тисячі років, і всі спільні друзі стали єдиною родиною.

Молоденьким закоханим парам, які мріють про бурхливе сімейне життя з нескінченними скандалами та з'ясуваннями стосунків, з ревнощами, недовірою та розставаннями, сьогодні теж можна відвідати загс. Але

Місяць влаштує їм веселе життя із щоденним биттям посуду, та розбірками із сусідами.

З батьками знайомитись сьогодні зірки не рекомендують. Краще відкласти оглядини і провести цей день наодинці, мріючи про майбутнє сімейне щастя.

Зрілі і духовно сильні особи в 15 місячний день можуть сміливо йти до церкви на церемонію вінчання.

 

День народження у 15 місячну добу

Ще немовлятами, вони здаються меланхолійними і задумливими, але вже після виписки з пологового будинку, вони починають показувати справжній характер.

Але ж ми знаємо, до трьох років малюки повинні отримувати лише любов і ніжність, і якщо вони відчують негатив, він може осісти в їхній душі назавжди.

У школі часто займають задні місця, сховавшись за спини учнів, щоб спокійно балуватися. На уроках літератури встигають підмалювати бороди всім класикам на портретах і страшно подумати, чим вони займаються на фізкультурі.

У питаннях кар'єри їм рівних немає, але треба пам'ятати, що і в бізнесі, і в будь-якому грошовому підприємстві, на їхньому шляху буде багато спокус та спокус. Можуть легко стати олігархами, але з такою ж легкістю вони спускають свої мільярди на авантюри та сумнівні угоди.

Особисте життя: то вони мирно сидять із домочадцями за одним столом, то вже завтра збирають валізу, щоб назавжди піти через дріб'язкову образу. Їм треба постійно працювати над собою, вчитися прощати і знаходити компроміс, щоб створити щасливу сім'ю.

Вважаються відмінними співрозмовниками, але найцікавіше в тому, що вони майже не розмовляють – вміють вислухати, дати пораду по суті, і будь-які слова мають силу.

 

Сни в 15 місячну добу

У цей період повного місяця супутниця землі може навіяти нам не дуже приємні сни, та й усілякі відьми та нечисті духи літають всюди і готуються до щомісячного балу сатани, просто до шабашу.

Символи п'ятнадцятої місячної доби Змій або Шакал можуть з'явитися як у своїх обличчях, так і переодягнувшись у більш пристойні шкірки, наприклад, вони легко перетворяться на веселих гномиків, або добрих янголят. Розпізнати цих хлопців непросто, але можливо – дивимось у вічі нічним візитерам, і вголос вимовляємо молитву. Ну, а далі все зрозуміло і без зоряних порад – погані духи зникнуть без сліду, а добрі похвалять нас за пильність.

Найвдалішими снами для п'ятнадцятої місячної ночі вважаються ті видіння, в яких нам є тварини, особливо собачки. І тут неважливо, якої породи прибігла псина, та й забарвлення теж не має значення.

 

Ділова сфера 15 місячних діб

Сьогодні в головах у людей з'являється стільки цікавих і геніальних думок, що у Всесвіті твориться справжній хаос – кому допомогти, а кого покарати, хто заслуговує на негайне процвітання, а хто може й далі тягнути жалюгідне існування?

Давайте повіримо у свій успіх, і самі запишемо себе до списку Щасливчиків – можемо не сумніватися, вже за годину Фортуна почне благати нас прийняти її дари і стати багатіями.

Кредитів ми сьогодні однозначно не беремо. Інакше боргова яма стане ще глибшою, і в банку нас знатимуть в обличчя.

Сьогодні всі покупки мають бути заплановані, якщо зібралися на шопінг. Адже будь-яка, випадково куплена річ, уже через день перестане подобатися, і ми страждатимемо через даремно витрачені гроші.

 

Здоров'я у 15 місячну добу

Здоров'я - це скарб, а ось шлях до будь-якого скарбу непростий і тернистий. Але в п'ятнадцятий місячний день ми зуміємо прокласти правильний маршрут і почнемо нашу подорож з мрії про гарну фігуру.

Загалом, їмо і худнемо, головне, знайти потрібну їжу саме для цього дня.

Сьогодні на столі красуються яскраві помідори та соковиті яблука, а по сусідству з ними розташувалися сирок та нежирна сметана. Головним гостем у нашій тарілці стане м'ясо, але не жирна свинина, і не шматок смаженого барана, а яловичина, або курочка, адже це м'ясо може бути найкращим другом людей, що худнуть.

І, звичайно, настрій – закрили очі та представили свою ідеальну фігуру.

До стоматологів ми у п'ятнадцятий місячний день і близько не підійдемо – вони й так не в настрої сьогодні. Зубники тільки й чекають, коли ми сядемо в крісло і відкриємо рота, ставши безпорадними та вразливими.

 

Підсумок

Змія спокусника ми обдурили, Шакала обхитрили, але на душі однаково тривожно.

Якщо ми не стрималися, і посварилися сьогодні з родичами, чи близькими друзями, треба залишити гордість у спокої, і терміново вибачитися у всіх, кого ми образили. Нехай навіть розбіжності трапилися давним-давно, адже цілком можливо, у житті все навперейми саме через цю дурну сварку.

Сьогодні ми можемо піддатися спокусам, і загрузнути в розвагах і в гріху - це, звичайно, весело, але після будь-якого свята буває похмілля.

Потрібно про це пам'ятати і контролювати свої бажання. Зате утримавшись на боці добрих сил, ми зможемо пишатися собою.

Та й Всесвіт на пару з Місяцем обов'язково нас нагородять за добру поведінку.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Сеанс Енергетичного Відновлення

1300,00 грн.

Що дає сеанс Енергетичного відновлення?

Корекція Карми або енергетична чистка дає кожній людині свій стан.  А саме: 1 ) Очищення - це, якщо відчуваєте, що пелена на очах, в голові каша, ситуація зайшла в глухий кут, не знаєте, куди рухатися і як вирішити ваші питання. Після чищення - зрозуміліше буде мені, як майстру, щоб я могла дати рекомендації і пояснити, чому сталася та чи інша ситуація у вашому житті ( при цьому, ви будете коментувати весь текст, який я надаю вам після чистки ). Після сеансу може бути стан Космосу і втоми, відчуття, як після операції. 2 ) Відновлення - якщо ви знеструмлені, занепад сил, нічого не хочеться робити, ви на нулі. Після чищення додасться енергії, бажання жити і творити. 3 ) Наповнення і захист - зазвичай, це третій сеанс. Але дуже часто люди приходять з очима на лобі, думаючи, що у них псування. А насправді саме пробою або не вірите в себе. І один сеанс потрібно пройти, як наповнення енергією і виставлення захистів.

Варіанти проведення Сеансів очищення

 • Очний. Тут і зараз
 • У паралелях. Дистанційні, проводяться на відстані в реальному часі. У паралелях, коли ви лежите у себе, а майстер у себе вдома працює з вашим фантомом
 • На сон. Не важливо, лежите ви чи ні. Майстер працює з Вашим фантомом. Сеанс почне працювати, коли ви ляжете спати
У картці товару вказана мінімальна вартість.      

Метафоричні карти, онлайн розклад – відео курс

2200,00 грн.
Вся суть розкладів за допомогою Метафоричних карток в одному курсі! Відео курс у записі. У програмі курсу – 5 годин відео ефірів Усі записи залишаються у вас у необмеженому доступі.

Основи навчання розкладів на метафоричних картах від Єви Митник

 1. Мета навчання: Оволодіння техніками розкладів метафоричних карт Розвиток інтуїції та навичок глибокого аналізу Розуміння принципів роботи з метафоричними картами
 2. Структура навчання: Теоретичні основи розкладів метафоричних карт Практичні заняття з використанням онлайн розкладів Аналіз конкретних ситуацій і прикладів
 3. Переваги навчання: Авторський підхід Єви Митник Зручність онлайн-формату навчання Застосування отриманих знань у різних сферах життя

Теми та види розкладів на метафоричних картах

 1. Метафоричні карти розклад на стосунки: Аналіз ситуації у стосунках Виявлення проблем і можливих шляхів їх вирішення Розуміння партнерських потреб і бажань
 2. Розклад на роботу і кар'єру: Оцінка професійної ситуації Вибір оптимального напрямку розвитку Управління конфліктами та стресом на робочому місці
 3. Розклад на здоров'я і благополуччя: Визначення чинників, що впливають на здоров'я Рекомендації для поліпшення фізичного та емоційного стану Створення індивідуального плану турботи про себе
 4. Розклад на особистісний розвиток і самопізнання: Аналіз особистих цінностей і переконань Визначення життєвих пріоритетів і цілей Робота з перешкодами і проблемами на шляху самореалізації

Процес навчання розкладів на метафоричних картах з Євою Митник

 1. Онлайн-лекції та вебінари: Вивчення теорії розкладів метафоричних карт Демонстрація різних методів роботи з картами
 2. Практичні завдання та тренування: Відпрацювання навичок виконання розкладів на метафоричних картах Аналіз власних і чужих розкладів для збагачення досвіду
 3. Індивідуальна робота з автором колод карт: Консультації та зворотний зв'язок від Єви Митник Поглиблене вивчення тонкощів роботи з метафоричними картами

Приєднатися до навчання розкладів на метафоричних картах від Єви Митник

Якщо ви хочете навчитися працювати з метафоричними картами розклад онлайн і використовувати їх у своєму житті для розв'язання різноманітних питань, навчання розкладам на метафоричних картах від авторки колод карт Єви Митник - ідеальний вибір! Долучайтеся до курсу і відкрийте для себе нові горизонти самопізнання та розвитку.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Бергамот

100,00 грн.

Ароматична олія – “Бергамот”

Склад даних ароматичних олій є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні та напівсинтетичні компоненти, деякі види додані натуральні компоненти. Аромат олії, ароматизатори, аромат. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок із посуду, як парфум для одягу. Ці Аромат олії - спирторозчинні, спирту не зустрічається! В їжу та в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл. Добавить видео с YouTube

Чітки – Лабрадор, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Лабрадор - відганяє негативні енергії від аури власника та захищає від витоків енергії

Свічки «Відновлення біополя»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Відновлення біополя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Формула Грошей

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Формула Грошей"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Новий рівень

7000,00 грн.
Гра "Новий Рівень" - допоможе вийти на новий рівень у ваших справах чи житті загалом, залежно від вашого запиту. Гра буде цікава: практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Свічки «Програмна від шкідливих звичок»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Програмна від шкідливих звичок» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

“Почуй Відповіді Всесвіту” – електронна книга

170,00 грн.
Мы часто, особенно в трудные и тяжелые для нас моменты и времена, обращаемся к нашим Ангелам, Архангелам, Богам, Вселенной, Высшим силам. Просим помощи или подсказки в наших дальнейших действиях. Не понимаем, зачем и почему нам дается вместо помощи новое испытание.  Книга поможет вам узнать, как слышать ответы Вселенной и подсказки оберегающих Высших сил. Что и как нужно делать, что ваши молитвы и просьбы были услышаны.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 126

Язык: Русский

Внутрішня жаба душіТ – електронна книга

170,00 грн.
Книга-руководство по работе с внутренней жабой. Вы сможете разобраться и сходу определять разновидность жаб, которые встречаются практически на каждом шагу. Узнаете, что нужно делать, чтобы навсегда выселить ее из своей души, и чтобы она к вам больше даже близко не подходила. Поймете, как можно нейтрализовать эту вредную зеленую квакуху в других, чтобы она не могла вам навредить.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 5160

Язык: Русский

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Інструктор Нейрографіки – навчання онлайн курс

3500,00 грн.
з 18 по 25 травня відбудеться курс "Інструктор Нейрографіки" Майстерній курс Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа майстра – консультанта, який дозволяє проводити навчання інших майстрів

Енергетична психосоматика – онлайн відео курс

3500,00 грн.
З 25 травня стартує онлайн курс – Енергетична психосоматика Після закінчення курсу видається диплом «Діагност, енергетичний психосоматолог».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *