МАК колоди карт!

Скільки метафоричних карт у колоді?

МАК карты 5

Як знайти вихід за допомогою метафоричних карт?

Запит був окреслений і простий: страшно відкривати бізнес. Так довго вона йшла до цього, завжди мріяла, але в останній момент — ступор. Майстер запросив жінку описати малюнки на метафоричних картах. На одному вона побачила яблуко, на іншому малюка, що сидить на стільці. Неспішно розглянувши фотографії, клієнтка помітила, що яблуко зелене, незріле ще. А дитина сидить на своєму стільчику якось небезпечно: на самому краю. Ще через хвилину вона сказала, що боїться відкривати справу, бо не все було остаточно підготовлене до запуску: були нюанси, які не були уточнені з бухгалтером та адвокатами. Так працює МАК.

Які переваги метафоричних карт, якщо порівнювати їх з іншими інструментами?

Зображення карт викликають у того, хто дивиться, асоціації, що належать виключно йому. Не може бути неправильної відповіді, а тим більше такої, що надається ззовні. Таким чином, в обхід логіки, метафоричні асоціативні карти можуть запропонувати відповіді, які найбільш точно показують стан клієнта.

«Чому в обхід логіки, це якось не логічно», — може сказати читач. Тому, що логіка не дозволяє вам бачити неочевидні рішення, нові способи та можливості. «Такого не може бути», — каже вона нам. Але карти Мак кажуть, що може, вони можуть нам це показати.

Поки клієнт каже, що, на його думку, він бачить на малюнку, він перераховує:

 • свої можливі страхи
 • ті бажання, про які раніше не хотів говорити вголос
 • що для нього насправді важливо, його цінності
 • про ставлення до самого себе та до інших людей чи подій
 • про те, що може дати йому сили, а від чого він вже дуже втомився

Ви можете співпрацювати з цим чудовим інструментом психолога як онлайн, так і «наживо», і це ще один незаперечний плюс методу. Асоціативні метафоричні карти в онлайн зараз є звичною історією, а коли МАК тільки з’явилися, це було сенсацією. Вони були створені людиною, яка була далека від психології, художника. Він хотів, щоб мистецтво було ближче до людей, і досяг успіху: навіть у тих звичайних людей, що були далекі від галерей, з’явилась зацікавленість картами. Через кілька років психотерапевт Моріц Егетмейер придумав, як можна використовувати чудові картки Мак в терапії.

Як працювати з асоціативними картами?

Кількість колод, що існують сьогодні, може здивувати. Вони можуть бути

 • намальованими
 • у вигляді фотографій
 • з додаванням тексту

МАК карти, які ви можете придбати в нашому центрі відновлення енергії «RestArt» — є й такі. Ми першими захотіли вдосконалити цей чудовий інструмент та додали текстові блоки та коучингові запитання до зображень. Працюючи з таким інструментом, ви можете працювати ще тонше і глибше щодо запиту клієнта.

Той факт, що це гнучкий і безпечний інструмент, не заперечується:

— карти MАК підходять для роботи з дітьми;

— ви можете працювати з усіма віковими групами, техніки не викликають опору навіть у людей похилого віку

— інструмент можна використовувати як для діагностики, так і для роботи з серйозними проблемами

Але обирати та купувати метафоричні карти в Україні простіше, якщо ви вирішите, яка ваша спеціалізація пріоритетніша. Створено багато чудових версій колод для універсальних цілей. Вони підходять для всіх вищезазначених випадків. Але є також спеціалізовані набори, які можуть працювати більш тонко, під конкретні запроси.

 1. персоналізовані: ті, що допомагають працювати з почуттями та станами;
 2. колоди, спрямовані на стосунки в парі, про чоловіка та жінку;
 3. існують метафоричні карти, спрямовані на розкриття творчого потенціалу людини та роботи її уявою;
 4. існують окремо ресурсні колоди, завданням яких полягає в тому, щоб показати людині потенціал, шлях та нові можливості;
 5. ви можете придбати метафоричні картки в Україні спеціально для роботи лише з дітьми, якщо ваша спеціалізація така.

Безпосередньо методів, з якими можна взаємодіяти, є дуже багато. До них постійно додаються нові авторські техніки. Швидше за все, ви також схочете спробувати щось нове рано чи пізно та створити власну техніку, експериментуючи у своїй роботі, коли ви вирішите придбати карти Maк.

 

Авторские колоды МАК карт:

Моя Внутрішня Дитина

450,00 грн.
У кожному з нас живуть три его-стану. Три сублічності — дитина, батько і дорослий. Вони часто змінюють один одного в залежності від ситуації і іноді можуть проявлятися одночасно. Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки і почуття, прагнення, страхи, реакції і позиції щодо себе та інших. Він відповідає за наші пориви і необачні вчинки, цікавість і творчість. Для цього стану важливі безпеку і визначеність.

МАК карти “Код захисту”

490,00 грн.
Енергетичний захист – важливий аспект у житті кожного. МАК карти "Код Захисту" - діагностичні карти, що гармонізують. За допомогою яких можна побачити, на що потрібно зробити акцент, для захисту свого енергетичного поля.

МАК карти “Гроші по-жіночому”

570,00 грн.
Жіночі гроші, як їх залучати і правильно ними розпоряджатися. На ці та багато інших питань зможете отримувати особисті відповіді за допомогою МАК карт Гроші по-жіночому

Немає слів одні емоції

440,00 грн.
Щодня ми відчуваємо велику кількість емоцій. Якісь виявляються відразу й повною мірою, а деякі, здебільшого негативні, блокуються та ховаються у підсвідомості. Не пережиті деструктивні емоції негативно впливають на загальний стан людини, яка тримає негатив у собі. МАК карти  «Немає Слів. Одні емоції» — це ресурсний інструмент для арт-терапевта, коуча, психолога, тренера жіночих практик, консультанта, спеціаліста з роботи з метафоричними картами.

 

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Свічки «Залучення грошей за допомогою талантів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Залучення грошей за допомогою талантів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Чітки – Цитрін, Янтар, Котяче око, розмір намистин 0.8см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Цитрін, Янтар, Котяче око. Розмір намистин - 0.8см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Цитрін допомагає у фінансах, зміцнює пам'ять, розвиває горлову чакру та красномовство.
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, приверне до них увагу оточуючих.
 • Бурштин - знімає психічну напругу і стрес і налаштовує на позитивне сонячне сприйняття світу.

Чітки – Лава (Тектіт), розмір намистин 0.6см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Перламутр, Цитрін, Котяче око. Розмір намистин - 0.6 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Тектит - за допомогою цього каменю можна змінити карму, уникнути безлічі помилок, краще зрозуміти навколишній світ

Грошова Реальність

9000,00 грн.
"Грошова реальність" - фінансова, психологічна тренувальна гра, яка змінює мислення і покращує фінансові навички. Кожен учасник бачить (за допомогою запитань зворотного зв'язку від ведучого) які думки, переконання, блоки, страхи перешкоджають досягненню мети. Гра надає можливість отримати неоціненний досвід і пізнати себе. Завдяки «Грошовій реальності» ви станете фінансово грамотними і навчитеся правильно інвестувати. І найголовніше - ви почнете думати, як багата людина. Плануйте і досягнете ваших цілей. У «Грошовій реальності» - всі ціни і ціни максимально наближені до реальних, а всі картки і їх вартість оновлюються кожні 3 років. Ця фінансова гра не прив'язана до жодної валюти країни, назва грошей на купюрами і залишається - гроші!

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

Зміна Родових Сценаріїв

280,00 грн.
Кожна людина є невід'ємною частиною свого роду і все, що відбувається в роді має величезний вплив на долю людини. Маючи цю книгу під рукою, ви точно знатимете, на що звертати увагу і як працювати з тими чи іншими ситуаціями, питаннями та завданнями, пов'язаними з родовими сценаріями. Чи зможете розібратися в собі, своєму родовому призначенні та закріпитися підтримкою роду у створенні гармонійних відносин. Автор: Єва Митник Сторінок: 205 Мова російська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.