МАК колоди карт!

Що таке мак у психології?

МАК карты 6

МАК-терапія: як використовувати простий інструмент для самопізнання

Велика частина людей на планеті контактує із зовнішнім світом через зір. Все, що ми бачимо і можемо відчути, з чимось у людини асоціюється і залишається в його несвідомому. Знаючи про це, психологи можуть успішно працювати із запитами клієнта, але є складність. Травми, соціальні норми або інші причини часто закривають підсвідомість. У пошуку відповіді на внутрішні питання включається раціо. Розум звик знаходити відповіді через ретельний аналіз і докази, закриваючи доступ до інтуїції. Вона із самого початку знає правильні відповіді. Питання в тому, як дати їй волю. 

Психологи, коучі і тренери застосовують різні інструменти і техніки, щоб включити інтуїцію. Метафоричні асоціативні карти — один з них. Це методика, яка стає все більш популярною. У чому її переваги і чи є тут обман?

Мак карти говорять з нами мовою образів. Як це допомагає?

Карти дійсно схожі на гральні, але хіба що за розміром. Замість дам і королів на них зображені фото або малюнки, текст або абстракція. Це можуть бути сюжети казок, мультфільмів, тварини, природа, навіть якась абстракція або орнамент. Навіщо вони так оформлені?

Ніколи не знаєш, що зачепить, що викличе потрібний образ. Завдання карт викликати у нас ті самі асоціації, за допомогою яких ми добираємося до несвідомого. Саме звідси назва: «асоціативні». «Метафоричні», — тому, що описуючи картинки, ми вдаємося до метафори, так легше описати свої думки і почуття. Це головна перевага метафоричних карт. Людям складно прямо говорити про те, що їх хвилює або лякає. Працюючи з образами і розповідаючи про що завгодно, тільки не про себе, клієнти дають психологу почути і можливу проблему, і шляхи її вирішення. 

8 найчастіших запитів, з якими працюють метафоричні асоціативні карти

Два незаперечних плюси в роботі з цією методикою, це безпека і гнучкість. Що значить безпека? Якщо ви вирішите купити карти мак в робочий кабінет психотерапевта або коуча, ви зрозумієте, що вони підходять для роботи з усіма віковими групами. Що мається на увазі під словом гнучкість, стосовно до карт? Асоціативні метафоричні карти онлайн або наживо відмінно підходять і для самостійної роботи і розвитку, і для взаємодії з клієнтами. Ось кілька видів частих запитів, з якими звертаються люди в кабінет фахівця. З ними можуть добре спрацювати карти мак. 

 • Ставлення до себе, самооцінка, самокритика.
 • Призначення, місія, справа життя.
 • Гроші, бізнес, фінанси.
 • Відповідальність і прийняття рішень.
 • Особистісний ресурс, продуктивність.
 • Життєві цілі і наміри.
 • Конфлікти і агресія.
 • Відносини в парі. Чоловік і жінка. 

Більш того, дуже часто людина приймає рішення купити мак карти в Україні для

пробудження власного творчого потенціалу. У творчих професіях і для вирішення креативних завдань, ця методика незамінна.  

Які метафоричні карти купити в Україні?

Видів колод зараз існує чимало. А починалося все з маленьких копій картин одного художника для того, щоб залучити людей до мистецтва в 1975 році. Тепер же карти різноманітні і за оформленням, і за призначенням. За оформленням карти бувають:

 1. Мальовані
 2. З зображеннями фотографій
 3. З блоками тексту, наприклад, з питанням або ключовим словом. 

Якраз з третім видом карт, з текстом на зображеннях, першими в Україні стали працювати саме в «RestArt ». Тому ми можемо максимально ефективно проконсультувати вас з питань таких та інших карт. 

Будь-який вид метафоричних карт — універсальний інструмент. Рідко яка колода не підходить для більшості запитів. Але є колоди, спеціально створені під певні точкові завдання. Наприклад, спеціально для роботи з дітками. 

Як з ними працювати? З колоди тягнеться від однієї до п'яти карт. Після цього потрібно поставити питання, які стосуються карти і спробувати на них відповісти. Питання можуть бути, як універсальні, так і специфічні, що вони стосуються конкретної ситуації. 

 • Що зображено на карті? Зображення можна описувати в деталях, озвучуючи всі прикметники і дієслова. 
 • Що тут відбувається? Що, хто які дії вчиняє? Що щодо чого і як розташовано?
 • Хто тут головний герой, та чому?

Робота з мак картами — захопливий процес і в терапії, і в самопізнанні. Спробуйте! 

 

Авторские колоды МАК карт:

Дозволяю собі

450,00 грн.
Як важливо дозволяти собі те, що дасть нам ресурс у майбутньому. Коли ми не дозволяємо собі щось або забороняємо, те, що принесе нам задоволення чи ресурс у майбутньому, ми тим самим перекриваємо енергію. Адже все в цьому світі тримається на наповненості людини та енергії.

Нові можливості

470,00 грн.
Що для вас Нові можливості? Для мене — це закрити одні старі двері, які тягнуть енергію і створюють слушний обов'язок, щоб відкрилося багато нових дверей, які з'єднають із вигідними та рясніми можливостями. МАК карти Нові Можливості - підкажуть де ваші можливості та як їх знайти.

Дівчатка такі дівчатка

520,00 грн.
Внутрішній спокій, зовнішня активність і тоді ви все встигатимете. Жити в гармонії, достатку, відкривати свої таланти та радіти життю щодня. До всього цього вам допоможе прийти колода МАК карт "Дівчата такі Дівчатка"

У Країні Відповідей

580,00 грн.
Кожну секунду людський мозок виробляє багато думок і операцій. Наш мозок працює напрочуд швидко і чітко і не припиняє свою роботу навіть коли ми спимо. Тим не менш, у кожної нормальної людини є питання, на які вона не може знайти самостійно відповідь. В енциклопедіях про те, як слід чинити в тій чи іншій ситуації, нас теж не поінформують, та й у школі цього не вчать. МАК карти "У Країні Відповідей" допоможуть знаходити відповіді на різні питання. Ілюстрації взяті з фільму «Аліса в країні чудес».

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Магія Каміння

510,00 грн.
Вплив мінералів на людину буває різним, і тут бажано робити вибір за відчуттями, що відгукується і буде найвірнішим вибором на даний момент. МАК карти "Магія Каміння" - Пізнавальна колода про напівдорогоцінне і натуральне каміння допоможе бути ближче до природних помічників, навчитися їх розрізняти, знати назву кожного, а також допомагати підбирати камінці для себе та інших під будь-який запит.

Немає слів одні емоції

440,00 грн.
Щодня ми відчуваємо велику кількість емоцій. Якісь виявляються відразу й повною мірою, а деякі, здебільшого негативні, блокуються та ховаються у підсвідомості. Не пережиті деструктивні емоції негативно впливають на загальний стан людини, яка тримає негатив у собі. МАК карти  «Немає Слів. Одні емоції» — це ресурсний інструмент для арт-терапевта, коуча, психолога, тренера жіночих практик, консультанта, спеціаліста з роботи з метафоричними картами.

Реальне життя

450,00 грн.
На наше справжнє життя, часто ми дуже рідко звертаємо увагу Ми дуже часто живемо або в минулому, згадуючи, як колись нам було добре. Або мріємо про майбутнє. І іноді дуже важливо нікуди не поспішати, а просто зупинитися хоча б на 5 хвилин і отримати насолоду від справжнього життя, від тієї реальності, краси, яка нас оточує.

Чітки – Янтар, розмір намистин 1см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання мантр та афірмацій Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Бурштин Розмір намистин - 1 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Бурштин - знімає психічну напругу та стрес і налаштовує на позитивне сонячне сприйняття світу.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Дівчатка такі дівчатка

520,00 грн.
Внутрішній спокій, зовнішня активність і тоді ви все встигатимете. Жити в гармонії, достатку, відкривати свої таланти та радіти життю щодня. До всього цього вам допоможе прийти колода МАК карт "Дівчата такі Дівчатка"

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

Зміна Родових Сценаріїв

280,00 грн.
Кожна людина є невід'ємною частиною свого роду і все, що відбувається в роді має величезний вплив на долю людини. Маючи цю книгу під рукою, ви точно знатимете, на що звертати увагу і як працювати з тими чи іншими ситуаціями, питаннями та завданнями, пов'язаними з родовими сценаріями. Чи зможете розібратися в собі, своєму родовому призначенні та закріпитися підтримкою роду у створенні гармонійних відносин. Автор: Єва Митник Сторінок: 205 Мова російська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.