МАК колоди карт!

Які питання вирішують метафоричні карти?

МАК карты 10

Як вирішити життєві проблеми метафоричними картами?

Як все, дійсно геніальне, МАК карти — інструмент простий і гнучкий. В таких професіях, як психологія і коучинг вони використовуються для професійної роботи з клієнтом, іноді для самостійних розборів. Швидкість життя стала стрімка. Ми не завжди самі можемо впоратися зі стресом і тривожністю. Розібратися разом з фахівцем зі своїми психологічними проблемами — хороша ідея. Купити мак карти для цього — крок номер один.

Чому вони? Чому саме цей інструмент? Ось які у нього переваги:

 • Універсальність: підходять усім віковим групам і категоріям.
 • Безпека. Асоціативно метафоричні карти взаємодіють м'яко, головний в цьому процесі — клієнт. Інтерпретація ситуації не нав'язується, діагнози не ставляться. 
 • Можливі тисяча і одна варіація роботи з ними. За допомогою одного інструменту коуч, тренер або психолог може розіграти мільйон різних комбінацій в пошуку тієї, що ідеально підійде. 

Як вибрати асоціативно метафоричні карти правильно?

У яких ситуаціях можна звертатися до даної технології? Чи є обмеження? Наскільки довго і складно навчання роботі з колодою? Ці питання найчастіше постають перед тими, хто захотів метафоричні карти купити для роботи. Колоди можна змішувати та використовувати для великого спектру завдань:

— безпосередньо вирішення проблеми клієнта в кабінеті психолога або в коучингу

— в діагностичних цілях

— для творчих процесів в пошуку натхнення

Багато досвідчених психотерапевтів і психологів з недовірою поставилися свого часу до новинки в сфері самопізнання. Але зрозумівши, що працювати з таким інструментом, як метафоричні карти онлайн або наживо, цікаво і продуктивно, змінили свою думку. У діагностиці ж їм і зовсім немає рівних. Половина вирішення психологічних проблем в запиті. А його, найчастіше, тривожному і засмученому клієнтові не так просто сформувати. Але якщо купити мак карти та почати працювати ними, людина, що сидить навпроти психолога, розкриється легше і точніше, навіть для самого себе. 

Три безпрограшних техніки для метафоричних карт

Способів роботи колодами багато. До універсальних, відомих і звичних додаються авторські, нові. Найпопулярніші техніки для роботи колодами такі:

На тему ефективної комунікації. Попрацювати можна так. Потрібно визначити карту, яка описує випадок або конкретну персону, з яким спілкування з якихось причин не вийшло. Потім можна брати зображення, що втілюють безпосередньо самих учасників події. Інтерпретувати карти мак можна, запитуючи себе: 

 • Про що думав мій співрозмовник? 
 • Які деталі ситуації спливають? 
 • Яка інтонація того, що відбувається? 
 • Яке на той момент було справжнє бажання? 
 • Як можна було вчинити по іншому? 
 • Які уроки отримані? 

Можна витягнути і описати карту, що описує новий більш щасливий сценарій. 

2) Ще один підхід можна спробувати для дослідження відносин з собою. Це також теми самооцінки, відносин з іншими людьми, в парах. Спробуйте тягнути карти і питати себе. «Що зараз заважає мені любити та приймати себе?» Описуємо карту: які вона викликає почуття? Тягнемо іншу з питанням: «Що може допомогти, що можна зробити, щоб полюбити себе?» З цією та іншими техніками можуть працювати асоціативні метафоричні карти онлайн, а не тільки наживо. 

3) Техніка змішування мальованих карт і карт з текстом.

Комплект карт може бути будь-яким. А робити техніку можна тоді, коли потрібно отримати відповідь на важливе питання. Зображення можна вибрати інтуїтивно або усвідомлено, а карту з текстом краще наосліп. Потім проговорити, якою мірою слово або текст на карті близько до задуманого людиною. 

З цими техніками можна працювати різними колодами. Колоди бувають з фотографіями, мальовані, і з текстовим блоком або словом на карті. В даному варіанті карти мак були  першими створені в Україні в нашому центрі «RestArt». Пишіть нам, розповімо докладно, в чому їх додаткова ефективність. 

Авторские колоды МАК карт:

Відповіді Всесвіту

450,00 грн.
Всесвіт завжди чує нас. Будь-який наш запит, будь-яка думка моментально приймається до розгляду. Немає таких прохань, які б залишилися без відповіді. Чому бажання не виконуються одразу? Відповіді на ці та інші Ваші запитання зможете отримати в роботі з МАК картами Відповіді Всесвіту

Магія Каміння

510,00 грн.
Вплив мінералів на людину буває різним, і тут бажано робити вибір за відчуттями, що відгукується і буде найвірнішим вибором на даний момент. МАК карти "Магія Каміння" - Пізнавальна колода про напівдорогоцінне і натуральне каміння допоможе бути ближче до природних помічників, навчитися їх розрізняти, знати назву кожного, а також допомагати підбирати камінці для себе та інших під будь-який запит.

Грошовий потік

510,00 грн.
Колода "Грошовий потік" - потужний інструмент, помічник у роботі з фінансами. Від нашого настрою та відносин до грошового потоку - залежить наш дохід. Адже гроші дуже сильна енергія, яку не видно просто так. Її видно щодо ситуацій пов'язаних із фінансами навколо нас.

Ідеї

510,00 грн.
Розкрити внутрішній потенціал Ваших та клієнтів, допомогти ¦натхнитися на нові ідеї можливо за допомогою МАК карт "Ідеї". Завдяки нашим ідеям ми створюємо щось унікальне, чарівне. За допомогою наших ідей виявляються наші таланти, дії, життя стає різноманітнішим та цікавішим.

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Браслет – Котяче око бузкове

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо Метафізичні властивості каменів у браслетах:
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Чітки – Агат Кракле №1, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Агат-кракле – допоможе власнику викрити обман та вбереже від небезпеки

Чітки – Кришталь, Місячний камінь, Кахалонг, розмір намистин 0.8см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Кришталь, Місячний камінь, Кахалонг. Розмір намистин - 0.8см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Місячний камінь - це камінь нових починань, він має сильний зв'язок із місяцем та інтуїцією
 • Кахалонг – мінерал сприяє успішним справам, для жінок у успішних пологах.
 • Кришталь - наділяє свого власника задарма ясновидіння, покращує інтуїцію

Свічки «Від Хандри, апатії та депресії»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Від Хандри, апатії та депресії» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

Зміна Родових Сценаріїв

280,00 грн.
Кожна людина є невід'ємною частиною свого роду і все, що відбувається в роді має величезний вплив на долю людини. Маючи цю книгу під рукою, ви точно знатимете, на що звертати увагу і як працювати з тими чи іншими ситуаціями, питаннями та завданнями, пов'язаними з родовими сценаріями. Чи зможете розібратися в собі, своєму родовому призначенні та закріпитися підтримкою роду у створенні гармонійних відносин. Автор: Єва Митник Сторінок: 205 Мова російська

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Гексаграми – Книга змін

660,00 грн.
Китайська Книга Змін (гексаграми) містить 64 пророцтва-гексаграми, які були записані понад три тисячі років тому і досі вражають своєю здатністю передбачати майбутнє. В основі своєї суть гексаграми проста – це набір із шести рис, кожна з яких може бути або безперервною (янь), або перерваною посередині (інь).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.