МАК колоди карт!

Які є колоди метафоричних карт?

МАК карты 13

Метафоричні карти: як вибрати свою колоду?

Кажуть, професіонала відрізняє великий набір варіантів. У професіях психолога, коуча теж так. Методів і інструментів вистачає, але кожен день з'являються нові, і всім знаходиться застосування. Не дивно: життя на місці не стоїть, і як реакція на її зміни, з'являються нові особливості і запити

Людська психіка — річ тендітна і потребує дбайливого і акуратного підходу. Нерідко перед лікарем душі, тренером або коучем стоять складні і цікаві завдання. Важлива умова їх вирішення, як відомо: не нашкодь. Як з великої кількості технік і методик вибрати кілька ефективних, але безпечних? Серед таких — 

метафоричні асоціативні карти, і ми розповімо, чому так вважаємо.

 • Працюючи з картами, людина інтерпретує побачене в образі, виходячи зі своїх проєкцій. Власне тому МАК належать до проєктивних інструментів. Можна сказати, клієнт може сам регулювати глибину і ступінь дотику до проблеми

Метафоричні карти — універсальні. Вони підходять для роботи з усіма віками і всіма категоріями людей. Спектр завдань, що вирішуються цим інструментом, широкий: від творчості і діагностики до роботи з серйозними травмами. 

Набори метафоричних карт однаково ефективні для індивідуальної та групової роботи. Сприймаються як гра і таким чином знімають напругу і тривогу під час сесії.

Метафоричні карти купити в Україні: які бувають

Серед величезної кількості наборів на сьогоднішньому ринку, є відомі, що стали хрестоматійними, назви. А є авторські, нові, допрацьовані версії. В «RestArt» ви знайдете комплекти, вдосконалені текстовими блоками і коучинговими питаннями. Тобто тепер можна купити мак карти, які будуть працювати в ваших руках ще більш ефективно.

Метафоричні асоціативні карти онлайн або фізичні, однаково добре працюють в стратегії з зображеннями і в стратегії зі словами, які описують картинки. Для впевненої взаємодії з картами, можна пройти навчання у вигляді курсу або використовувати інструкції та методички. Але базові елементарні техніки є в загальному доступі. Фахівці, які успішно працюють з картами, відкрито діляться методиками. А ось вибрати «свою» колоду, особливо, якщо вона перша, завдання не з простих. Коли бачиш мак метафоричні карти, купити їх хочеться відразу всі, настільки вони привабливі. 

Мак карти купити: які краще?

Почнемо з того, що карти розрізняються по школі створення. Їх як мінімум, три: німецька, ізраїльська, слов'янська. Самі сети по реалізації бувають

мальовані і з фотографіями. На картах можуть фігурувати:

 1. тільки зображення
 2. іноді, як у нас в «RestArt», картинка з текстом
 3. а іноді тільки текст

І якщо відмінності, описані вище, — питання смаку і надивленості, то при виборі колоди, фахівцю варто врахувати власний досвід в практиці, кількість і специфіку кейсів. Можливості застосування колоди:

 • Універсальні комплекти взаємодіють з великою кількістю запитів і проблем. Це робота з емоціями, ідентичністю, питанням обмежень і переконань. 
 • Портретні і архетипічні — колоди про характер людини, про його особистості. Ними можна попрацювати з чоловічими і жіночими образами, з архетипами. 
 • Так звані ресурсні карти застосовуються в пошуку точки опори, натхнення. Часто використовуються креативними людьми в творчих професіях. 
 • Спеціальні сети створені для більш вузьких, точкових завдань. Наприклад, для опрацювання сімейних сценаріїв, відносин чоловіка і жінки, відносин з дітьми. Є окремі набори тільки для роботи з дітками і тільки для роботи зі страхами. 

Досвідчені майстри по роботі з метафоричними асоціативними картами купити рекомендують в копілочку фахівця кілька різнопланових колод.

 • універсальну
 • портретну
 • ресурсну
 • додатково якусь спеціальну, що стосується теми, по якій майстер спеціалізується

А якщо ви бажаєте просто ознайомитися з таким інструментом як метафорично асоціативні карти, беріть той комплект карт, який припав до серця з першого погляду. 

Авторские колоды МАК карт:

Мантри

740,00 грн.
Набір містить 108 різних мантр. Також набір складається з 4 частин, кожна частина складається з 27 штук і має свій колір:
 • Червоний колір - мантри кохання
 • Синій колір - захисні мантри
 • Зелений колір - мантри здоров'я
 • Жовтий колір - мантри достатку та процвітання
Розмір карток 10/5 см

Прихована Сила

440,00 грн.
Таланти, можливості та потенціал є у кожному з нас – це прихована сила, яку нам подарував Всесвіт від народження. І ця сила може і допомагати нам і допомагати в досягненні наших цілей, так і заважати. І нам важливо протягом життя познайомиться з собою, зі своєю прихованою силою.

Energy Candle

450,00 грн.
Щоб позбутися від напруги і депресії, запалюйте свічку в будинку. Свічки мають заспокійливими і лікувальними властивостями, а тому часто використовуються масажистами і психологами. Палаюче полум'я допомагає розслабити і заспокоїти розум. А також за допомогою свічок ви зможете наповнити себе енергією, активувати позитивні і грошові енергії і вирішити ситуацію. З одного боку карток — картинка для візуальної роботи з клієнтом і будь-яким запитом. Зі зворотного боку написаний текст (авторська цитата автора) для логічної роботи. Це рада або рекомендація для відновлення задоволення у вашому житті

Коріння Твого Роду

450,00 грн.

Ресурс Вашого Роду та Предків, це фундамент Ваших нащадків.

Передбачається, що родові програми впливають на наше життя. І часто вибір партнера, народження дитини та ін. на якийсь відсоток залежить від сценаріїв, за якими мешкали ваші предки. На це впливає один із найпоширеніших із законів роду — закон повторення ролі. Коли ви неусвідомлено слідуєте моделі поведінки когось із ваших далеких родичів. Дані карти є ресурсними у напрямі роботи з Родом та Предками.  

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Грошовий дракон

4000,00 грн.
"Грошовий Дракон" - гра про любов до себе, адже це найголовніше у житті людини! Дракон - це символ захисту та залучення грошей. Він допомагає залучити достаток і потім зберегти його. Достаток не тільки у вигляді грошей, це може бути енергія або здоров'я, завдяки якому вам приходять потім матеріальні блага. Найважливіше до комплекту гри входить гармонізуюча колода карт "Чарівництво Енергій" Гра буде цікава: практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, спеціалістам професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Свічки «Реалізація у соціумі»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Реалізація в соціумі» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Новий рівень

7000,00 грн.
Гра "Новий Рівень" - допоможе вийти на новий рівень у ваших справах чи житті загалом, залежно від вашого запиту. Гра буде цікава: практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Фокус на себе

4000,00 грн.
"Фокус на Себе" - гра про любов до себе, адже це найголовніше у житті людини! Цікава буде для жінок віком 18+, які бажають дізнатися себе, навчитися любити себе більше. Гра буде цікава: сексологам, практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

Зміна Родових Сценаріїв

280,00 грн.
Кожна людина є невід'ємною частиною свого роду і все, що відбувається в роді має величезний вплив на долю людини. Маючи цю книгу під рукою, ви точно знатимете, на що звертати увагу і як працювати з тими чи іншими ситуаціями, питаннями та завданнями, пов'язаними з родовими сценаріями. Чи зможете розібратися в собі, своєму родовому призначенні та закріпитися підтримкою роду у створенні гармонійних відносин. Автор: Єва Митник Сторінок: 205 Мова російська

Гексаграми – Книга змін

660,00 грн.
Китайська Книга Змін (гексаграми) містить 64 пророцтва-гексаграми, які були записані понад три тисячі років тому і досі вражають своєю здатністю передбачати майбутнє. В основі своєї суть гексаграми проста – це набір із шести рис, кожна з яких може бути або безперервною (янь), або перерваною посередині (інь).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.