МАК колоди карт!

Як виглядають метафоричні карти?

МАК карты 8

Як вибрати МАК карти правильно?

Не всі про це розкажуть, але точно з кожним це бувало. Це події, про які не хочеться говорити і навіть думати. Буває настільки неприємно, що немає бажання і згадувати, ось так боляче. Від цього хворобливі флешбеки йдуть вглиб психіки. Щоб не ранити спогадами нас кожен раз, турботлива психіка ховає фрагменти, що ранять, так глибоко, що ми геть забуваємо їх або не усвідомлюємо. 

Але щоб розібратися з проблемою, її потрібно спочатку розгледіти. Визначити, назвати, витягнути на світ божий і тоді вже вирішити. А як це зробити?

Як скористатися колодою метафоричних карт при діагностиці?

Чудовий проєктивний інструмент, який стали використовувати в практиках порівняно недавно, швидко набирає популярність. Але також стрімко й обростає міфами. Ось тільки 5 легенд про метафоричні карти:

 1. Це інструмент, який працює сам собою, як чарівна таблетка. Самі по собі вони нічого не змінять. Робота за вами, а вони лише підказують.
 2. Щоб почати з ними працювати, потрібно довге навчання, а без цього ніяк. «Не кожен зможе». Неправда. Навчатися швидко, просто і цікаво!
 3. Метафоричні асоціативні карти купити можна для ворожіння. Ні. У подібних практиках тон задає ворожка, вона передбачає, вона щось      стверджує. МАК карта відрізняється тим, що її трактує клієнт. Він, і тільки знає, що «бачить» його душа на зображенні.
 4. Такі карти — щось типу таро. Пояснюємо. У Таро строго не відходять від певного значення карти. А в нашому   випадку кожна людина бачить суто своє. І значення картинці надає самостійно.  
 5. Карти з дивними картинками — це несерйозно, значущу проблему вирішити, працюючи з ними, неможливо. Це не вірно. Метафорично асоціативні карти — незамінний інструмент навіть  при роботі з важкими травмуючими й шоковими ситуаціями. Причина: техніки працюють максимально м'яко і безпечно. 

Застосовуючи хоча б дві стратегії: відкриту і закриту, можна домогтися високих результатів у діагностичній роботі з запитами клієнтів. Відкрита, це коли клієнт може бачити всі надані карти і вибирати відповідну, на його думку, картинку. Закрита, це коли запит озвучений і клієнт тягне карту, не бачачи її. Ось приклади питань, які можуть супроводжувати метафоричні карти: 

 • Що ви тут бачите, опишіть максимально докладно, як тільки можете.
 • Як ви думаєте, що тут відбувається? Які дії? Хто з ким в яких імовірно відносинах?
 • Які персонажі є на зображенні? Хто тут лідер? 
 • Як ви думаєте, що відчувають герої на картинці (навіть якщо намальований неживий об'єкт).
 • Як ви думаєте які думки можуть бути у тих, хто зображений на картинці, як оцінюються тут обставини, ситуація?
 • Можливо ви можете сказати, що відбувалося тут до того? А що буде після?

            А що тут найнеприємніше? А що навпаки, класно?

Які метафоричні карти мак купити для роботи?

Завдяки тому, що карт існує безліч видів, з'являється багато варіантів роботи з ними. Забігаючи наперед, варто сказати, що колоди можна змішувати і створювати багато несподіваних комбінацій. Особливо продуктивні кейси, в яких є можливість з'єднувати картки з малюнками і з текстами на зображеннях. 

Види форматів колод: 

— мальовані

— з фотографіями

— зі словом або цілим текстовим питанням на карті.

В «RestArt»  ми створили карти з текстовими блоками першими в Україні, удосконаливши таким чином метафоричні асоціативні карти.

Як для діагностики, так і для роботи із запитами, підходять практично всі чинні колоди. Вирішувати тільки майстру, яку саме з них він візьме в роботу. Основна перевага карт — абсолютна гнучкість і універсальність.

Типи колод:

 • Ресурсні допомагають знайти сили, знайти вихід, гармонізують емоційний стан. Вони гарні для творчості, для натхнення.
 • Портретні, особистісні занурюють у внутрішній світ, гарні в роботі з тінню. Це колода про взаємодію, спосіб комунікації людини. 
 • Спеціалізовані. Це колоди, створені під конкретні завдання і ситуації. Наприклад, для роботи зі страхами, або виключно з дітьми. 

Щоб метафоричні карти купити в Україні для базового робочого комплекту, варто брати такі: пару універсальних колод різного формату, наприклад, мальовану і з текстовими блоками. Додати до них пару спеціалізованих колод, які найбільше підходять вашому професійному напрямку. 

 

Авторские колоды МАК карт:

Чудо замовляли?

510,00 грн.
Чудо – це коли у вашому житті відбувається щось несподіване для вас. І для всіх ці дива різні. МАК карти «Диво замовляли» це про чудо мати дитину фізичну, а також доглядати, чути і наповнювати свою внутрішню дитину. Під час чути свою внутрішню дитину, майбутню дитину, а також своїх маленьких фізичних дітей, які ще не можуть висловлювати свої думки словами та речення.

Світ чоловіків

510,00 грн.
Жіночий світ відрізняється від чоловічого, тому часто буває нерозуміння між партнерами протилежної статі. Жінки звикли, що чоловіки "мають" їх розуміти. І дуже в окремих випадках відбувається взаємне розуміння (коли жінка розуміє чоловіка - як жінка і, при цьому, не включає "мамку"). Світ чоловіків по-своєму унікальний та цікавий.

Повір у себе – афірмації

520,00 грн.
Позитивні афірмації — це «ковток енергії». Який треба тримати в роті цілий день, щоб не вибухнути потоком лайки, скарг та безглуздих дурниць на адресу Всесвіту. МАК карти "Повір у Себе" - підкажуть яка афірмація потрібна саме сьогодні і саме для вашого запиту.

Відповіді Всесвіту

450,00 грн.
Всесвіт завжди чує нас. Будь-який наш запит, будь-яка думка моментально приймається до розгляду. Немає таких прохань, які б залишилися без відповіді. Чому бажання не виконуються одразу? Відповіді на ці та інші Ваші запитання зможете отримати в роботі з МАК картами Відповіді Всесвіту

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Чітки – Чакральні №5, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій і мантр Розмір намистин — 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Всі вироби красиво пакуємо Намистини для чіткий зроблені з натуральних каменів

Метафізичні властивості каменів в вервиці:

 • Корал - прекрасний засіб для підвищення тонусу і зняття втоми
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.
 • Агат - камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми
 • Сердолік - дуже добре відновлює енергетику, якщо втомилися одягайте браслет або чотки на праву руку.
 • Місячний камінь - це камінь нових починань, він має сильну зв'язок з місяцем і інтуїцією.

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

Кар’єрний ріст

450,00 грн.
МАК карти «Кар'єрне зростання» — це ресурсний інструмент для роботи з метафоричними картами. Що для вас Кар'єрне Зростання? Для мене це підвищення своєї кваліфікації, вихід на новий рівень. Щоразу, коли ви готові, зробити все можливе, щоб ваше життя стало ще багатшим, шикарнішим. Що вам потрібно зробити, щоб ви відчули себе професіоналом у своєму напрямі. Який ривок чи прорив, відкриття є важливим і потрібно зробити для вашого активного/пасивного доходу?

Свічки «Задоволення від життя»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Задоволення від життя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Дівчатка такі дівчатка

520,00 грн.
Внутрішній спокій, зовнішня активність і тоді ви все встигатимете. Жити в гармонії, достатку, відкривати свої таланти та радіти життю щодня. До всього цього вам допоможе прийти колода МАК карт "Дівчата такі Дівчатка"

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

Зміна Родових Сценаріїв

280,00 грн.
Кожна людина є невід'ємною частиною свого роду і все, що відбувається в роді має величезний вплив на долю людини. Маючи цю книгу під рукою, ви точно знатимете, на що звертати увагу і як працювати з тими чи іншими ситуаціями, питаннями та завданнями, пов'язаними з родовими сценаріями. Чи зможете розібратися в собі, своєму родовому призначенні та закріпитися підтримкою роду у створенні гармонійних відносин. Автор: Єва Митник Сторінок: 205 Мова російська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.