МАК колоди карт!

Як працюють мак?

МАК карты 3

Що таке метафоричні карти і як вони працюють: техніки і принципи?

Чомусь, щоб людина почала шукати вихід, вирішення питання, допомогу, в її житті має відбутися неприємна подія. Краще не чекати цього моменту і почати розбиратися з тривожним станом тоді, коли ти його усвідомив. Не всі інструменти, наявні в арсеналі фахівців, підходять і для терапії, і для діагностики. Але МАК — якраз такий.

Метафоричні асоціативні карти — робочий інструмент психологів. Ось що 

вони вміють, коли опиняються в руках майстра.

 • визначити запит і допомогти зрозуміти причину тривожного стану
 • виявити і показати людині нюанси її поведінки з оточенням, після чого він зможе чинити інакше
 • усвідомити токсичні емоції, побачити варіанти взаємодії з ними
 • спробувати заглянути в події завтрашнього дня
 • якщо метафоричні карти купити в Україні, то можна дати можливість клієнту побачити себе з боку
 • виявити установки, та обмежувальні переконання
 • допомогти побачити: що заважає зустріти бажаного партнера або влаштуватися на хорошу роботу 
 • можливість дізнатися і з часом усунути фактори, пов'язані з хронічними хворобами

Що це взагалі за звір: історія метафоричних карт

Романтична асоціація з картинками, які успішно і продуктивно використовуються в психології, не обґрунтована. Наші карти ніяк не пов'язані з ворожбою і передбаченнями. Сьогодні вони використовуються для самопізнання і саморозвитку, творчості і терапії. У середовищі фахівців їх заведено називати проєктивний. Тому, що, розглядаючи карти мак, люди озвучують свої проєкції і складають історії, які спираються на метафори. Дають назву тому, що відбувається, почуттям, страхам і іншим відчуттям. 

А почалося все з першої колоди мистецтвознавця Елі Рамана. Художник і завзятий гравець в покер в 1975 році придумав карти з репродукціями своїх же картин. Мистецтвом в настільки незвичайному форматі стали цікавитися навіть далекі від живопису люди. Але в сучасному ключі метафоричні асоціативні карти проявилися в 1983 році з легкої руки підприємливого німецького психотерапевта Морітца Егетмейера. Він не просто став застосовувати карти в терапії, але налагодив їх масове виробництво. 

Метафоричні карти: купити, а що потім?

Більшість виробників і авторів карт пропонують навчання. Це можуть бути інструкції, семінари та практичні курси. Спеціалісти допомагаючих професій і будь-яка людина, що зацікавилася можливостями МАК-карт, зможе пізнати їх потенціал. Головне, знати, що шукати. 

Самі карти бувають кількох видів. Відповідно і методів роботи з ними, чимало. 

 • Багатофункціональні. Набір карт найрізноманітніших сюжетів і сцен. Вони підходять для розбору будь-якої проблеми і вважаються універсальними.
 • Персоналізовані. Такі колоди добре підходять для дослідження емоцій, реакцій і в цілому зовнішності та особистості людини. На них зображуються особи, фігури, різні тварини. Працюючи саме з таким комплектом, клієнту легше розкриватися, говорити про себе або про ставлення до окремих людей.
 • Позитивні, ресурсні. Ситуації, можливості і варіанти, в яких можна знайти класне рішення, отримати допомогу, повинні якось просто спасти на думку. Людина в якусь секунду осяває розумінням, що вихід є, ось він! Посприяти цьому може саме така колода. У ній будуть запалющі види, природа, сценки з побуту і життя — все, що може подарувати веселощі, хороші емоції, надати сил. 
 • Спеціалізовані. До них відносяться колоди, створені під певні завдання або метафоричні карти, вдосконалені, як наші, текстовими блоками, наприклад коучинговими питаннями.

Для всіх видів колод є загальні стратегії взаємодії, якщо метафоричні асоціативні карти купити в роботу. Найвідоміші: довільна і закрита. У першій клієнт може взяти ту карту, яка йому відгукується. Для тривожного клієнта такий підхід — безпечна територія. У закритій стратегії клієнту пропонується взяти карту наосліп, він не бачить, що на ній зображено. Стратегія хороша своїм ігровим елементом, але при цьому може зажадати більш дбайливої, глибокої та уважної роботи з боку фахівця. 

Спробуйте метафоричні асоціативні карти як інструмент і створіть власні стратегії роботи з ними.

Авторские колоды МАК карт:

Послання Ведуньї

510,00 грн.
Послання – це завжди важлива та своєчасна порада, особливо якщо це від Вищих Сил, Ангелів, Архангелів чи від Ведуньї. Цю колоду можна використовувати як підказку під час своїх проектів, заходів. Завдяки зображенням можна писати казкатерапію за вашими ситуаціями, щоб згармонізувати їх.

Сакральні відносини

500,00 грн.
Кохання багато прощає. Як зберегти кохання в союзі? Своєю відкритістю, промовлянням своїх почуттів, прощенням образ, поясненням своїх вчинків, оскільки кожен розуміє все по-своєму, умінням слухати і чути одне одного, допомагати в домашніх справах, підтримувати свій зовнішній вигляд, рости духовно поруч.

Мудрость Рода

550,00 грн.
Направити в потрібний руслоенергетичний стан, знайти швидкість прогнозування, дати відповідь на хвилююче питання допомоги Вам - МАК карти Мудрість Роду. Ця колодка допоможе вам спілкуватися зі своїм Родом на енергетичному рівні. Цей зв'язок непомітний і при цьому дуже сильний і потужний. Ресурс вашого Роду згодом і Предків, це фундамент Васків. Карти даних є ресурсними файлами, що переносяться в роботу з Родом і Предками, що переносяться.

Послання Вищих Сил

450,00 грн.
Вищі сили завжди поруч із нами. Якщо вам випала Картинка Божества або Святого – значить важливо сьогодні або найближчим часом (мінімум 7 днів) звертатися до цього помічника, щоб побачити результат вирішення питання. Якщо вам випала картинка символічного атрибуту (пагода, хоттей, Куан Кунг) – бажано придбати собі такий символ та користуватися ним у житті.  

 

Почитав эту статью, часто покупают:

З МИНУЛОГО до МАЙБУТНЬОГО

600,00 грн.
Відпустити своє минуле і жити сьогоденням, щоб йти вперед, не обертаючись у сумнівах назад, і припинити чіплятися за своє минуле, думаючи, що найкраще минуло.

Зошит-практикум Ізобільної людини

160,00 грн.
Блокнот-практикум успішної та ряснішої людини допоможе очистити ваш фінансовий потік, відновити та наповнити вашу фінансову платформу завдяки легким практикам, технікам, прописуванню, активаціям, молитвам, афірмаціям. У блокноті-практикумі розписано практики, техніки, молитви, активації тощо. на 31 день Щоб ви щодня працюючи з блокнотом-практикумом могли прочистити ваші грошові канали, посилити фінансові потоки. Щоб ви знали, як правильно заявляти Всесвіту про ваші бажання. І щоб ваші бажання та мрії неодмінно збувалися. Автор: Єва Митник Сторінок: 86 Мова російська

Код захисту

8000,00 грн.
Код Захисту -гра діагностика, здатна продіагностувати людину, її стан, негативний вплив на неї, побачити здібності до езотерики, та розкрити потенціал людини. Цікава буде для чоловіків та жінок віком 18+, які відчувають на собі впливи, пробої в тілі та енергополя, але не знають звідки вони з'явилися. Є потенціал та не знають, що з ним робити. Гра буде цікава: кармічним коректорам, космоенергетам, енергопрактикам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро-практикам, фахівцям з роботи з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

Твоя карма

550,00 грн.
Карма - це причинно-наслідковий зв'язок ваших думок, слів і вчинків. І іноді в нашому житті відбувається незрозуміла ситуація, за що вони нам трапляються. А насправді важливо зрозуміти, де ми, звернули зі свого шляху, де були неправі, де погано думали і про інших, і про себе.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Дівчатка такі дівчатка

520,00 грн.
Внутрішній спокій, зовнішня активність і тоді ви все встигатимете. Жити в гармонії, достатку, відкривати свої таланти та радіти життю щодня. До всього цього вам допоможе прийти колода МАК карт "Дівчата такі Дівчатка"

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

Зміна Родових Сценаріїв

280,00 грн.
Кожна людина є невід'ємною частиною свого роду і все, що відбувається в роді має величезний вплив на долю людини. Маючи цю книгу під рукою, ви точно знатимете, на що звертати увагу і як працювати з тими чи іншими ситуаціями, питаннями та завданнями, пов'язаними з родовими сценаріями. Чи зможете розібратися в собі, своєму родовому призначенні та закріпитися підтримкою роду у створенні гармонійних відносин. Автор: Єва Митник Сторінок: 205 Мова російська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.