МАК колоди карт!

Як грати у метафоричні карти?

МАК карты 4

Ігри з метафоричними картами — надихаємося!

Уявіть собі, що в вашому арсеналі є місткий, лаконічний, але багатофункціональний інструмент. Він багато вміє, при цьому працює м'яко і безпечно. Метафоричні асоціативні карти — інструмент саме такий, і він здатний допомогти в цілому переліку ситуацій та запитів. 

 • коли потрібно заглянути всередину себе в пошуку потрібного і комфортного рішення
 • коли хочеться побачити відразу кілька варіантів проблеми з різних сторін
 • коли дуже потрібна діагностика, тому що запит з деяких причин не сформований
 • для розвитку образного мислення і пошуку нових креативів в творчих професіях
 • коли потрібна допомога в налагодженні комунікацій
 • при пошуку нових несподіваних можливостей і ресурсу

Метафоричні асоціативні карти — як дати волю інтуїції?

І, головне: навіщо? На консультації люди можуть говорити на найрізноманітніші теми, здавалося б, відкрито і щиро. Описати сім'ю і близьких? Будь ласка. Розповісти про роботу? Добре. Але ось у чому фокус. Головного можуть так і не торкнутися. Купити метафоричні карти в роботу, значить допомогти клієнту побачити і розповісти дійсно важливе, актуальне і значуще. Така особливість карт здорово демонструється в груповій роботі, особливо при знайомстві нових учасників. 

Слухачеві досить витягувати закритими п'ять карт, розкривати їх по одній і розповідати групі, що мак карти говорять своїм малюнком про нього. 

Або ось ще техніка (одна з сотень). Називається «Я – не я». Дуже добре підходить для роботи з тіньовими частинами, знеціненням або витісненням. З колоди метафоричних карт потрібно витягувати дві картинки. Одна з них буде про учасника, а друга — ну точно ні. Пізніше потрібно буде пояснити: чому виникли саме такі зв'язки. Відразу можна буде наочно побачити що ми заперечуємо, не визнаємо і ховаємо від себе. 

Купити мак карти в Україні для трансформаційних ігор

Хіт останніх років в ніші самопізнання — трансформаційні настолки — спрямовані на роботу з конкретною темою. Їх принадність у тому, що ситуації (бажані або навпаки) можна прожити не по-справжньому в житті, а як би тренуючись. Такому «тест-драйву» дуже сприяють метафоричні асоціативні карти. Жінки особливо ніжно люблять такі «зустрічі за картами». Одночасно з розплутуванням психологічної проблеми, вони можуть поговорити, висловитися і отримати підтримку і ресурс від інших учасниць. Як це відбувається: до трактування зображеного на карті однієї учасницею, приєднуються інші присутні, що допомагає головній героїні поглянути на ситуацію абсолютно під різними кутами

Купити метафоричні карти Україна можна і для того, щоб грати в них самостійно. У чому плюси? Тут можна бути максимально відвертим з собою і з простором, дотримуючись при цьому власний ритм. 

Метафоричні карти онлайн

Чи можна вибрати колоду для себе або тим більше грати в МАК не потримавши фізичні карти в руках? Звісно. Має сенс познайомитися з колодами і їх можливостями детально і не поспішаючи на сайті онлайн, а потім вже купити метафоричні карти. Інструмент цей багатоликий і цікавий. Колоди створені для різних завдань і з різним оформленням. 

МАК бувають:

 • тільки мальовані
 • з використанням фотографії
 • виключно зображення
 • карти з текстовими блоками (одне слово або речення у вигляді питання)

Саме так першими почали допрацьовувати колоди МАК в Центрі Енергетичного відновлення «RestArt». Карти з додатковим текстом на зображенні дозволяють ще більшу варіативність в роботі з ними.

Якими можуть бути запити для ігор в метафоричні карти? Вони можуть йти від серця, легко й інтуїтивно. Це здорово. Але буває, що питання не йде відразу, потрібно з чогось почати. Ось якими для прикладу можуть бути ваші запити:

 • що мені може допомогти в розвитку задуманої справи, проєкту?
 • що я можу зробити, щоб…?
 • що мені потрібно…?
 • як я можу…?
 • для чого в моєму житті виникла ситуація з …?
 • які почуття у мене викликає сюжет?

Карти мак купити варто тільки тому, що це абсолютно безпечний інструмент, відповідний всім віковим групам. Вони також можуть стати корисним дозвіллям в сім'ї або помічником у творчій роботі креативників. Суворих правил немає, а варіантів використання сотні. Спробуйте!

Авторские колоды МАК карт:

Іди у свій страх

450,00 грн.
Страх, що виникає всередині нас, кожного разу, коли ми всім серцем чогось прагнемо. Як не дозволити страху паралізувати нас? І чим більш бажано для нас те, чого ми прагнемо, тим більший цей страх. Здається, що страх – це невід'ємна частина будь-якого пориву душі, будь-якого світлого починання.

Подолання

550,00 грн.
Негативні емоції людини, в нашому світі, що інтенсивно розвивається, часом захльостують свідомість, вони заважають його особистісному зростанню і розвитку. Постає питання, як подолати або хоча б послабити і розрядити зайве емоційне тло і звільнити людину від негативного впливу на неї.

Мотиваційні картинки

440,00 грн.
Що означає слово мотивація? Для мене особисто раніше було дуже важко мотивувати себе. Мені здавалося, що це будь-яка дія, яку треба робити через не хочу, із твердженням треба і винна. Дані МАК картки – допоможуть покращити мотивацію на ваш запит.

Твоя карма

550,00 грн.
Карма - це причинно-наслідковий зв'язок ваших думок, слів і вчинків. І іноді в нашому житті відбувається незрозуміла ситуація, за що вони нам трапляються. А насправді важливо зрозуміти, де ми, звернули зі свого шляху, де були неправі, де погано думали і про інших, і про себе.

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

8000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

Діагностика Сакрального Життя

240,00 грн.
Ця книга – це зібрання матеріалів із різних відкритих джерел. Вона допоможе вам діагностувати ваше життя за всіма важливими напрямками. Підкаже, як можна легко і невимушено налагодити відносини з собою, вашими обранцями та оточуючими. Як покращити фінансове становище, не докладаючи для цього неймовірних зусиль. А звертаючи увагу на прикмети і розуміючи їх значення, ви зможете як убезпечити себе від втрат, так і залучити у ваше життя удачу. Це ваш помічник і провідник у найкраще життя! Автор: Єва Митник Сторінок: 224 Мова російська

Свічки «Залучення грошей за допомогою талантів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Залучення грошей за допомогою талантів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 4-й ступінь

50000,00 грн.

4-й ступінь Кармічної Корекції

Кожен ступінь відкриває нові перспективи та збільшує енергетичний потенціал людини у багато разів. А рівень усвідомленості, який росте під час практики, збільшує ваші можливості у геометричній прогресії. За допомогою знань та умінь, які ви набуваєте на цьому етапі, у вас буде можливість проводити глибинне очищення біополя людини, посилювати та виставляти енергетичні захисту, нейтралізувати негативні впливи у просторі та житті. Також, ви отримуєте право відкривати свою власну школу Кармолога та Коректора Карми,  навчати і присвячувати людей на 3-й щабель. Можливе розстрочення або оплата частинами за курс.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

Зміна Родових Сценаріїв

280,00 грн.
Кожна людина є невід'ємною частиною свого роду і все, що відбувається в роді має величезний вплив на долю людини. Маючи цю книгу під рукою, ви точно знатимете, на що звертати увагу і як працювати з тими чи іншими ситуаціями, питаннями та завданнями, пов'язаними з родовими сценаріями. Чи зможете розібратися в собі, своєму родовому призначенні та закріпитися підтримкою роду у створенні гармонійних відносин. Автор: Єва Митник Сторінок: 205 Мова російська

Гексаграми – Книга змін

660,00 грн.
Китайська Книга Змін (гексаграми) містить 64 пророцтва-гексаграми, які були записані понад три тисячі років тому і досі вражають своєю здатністю передбачати майбутнє. В основі своєї суть гексаграми проста – це набір із шести рис, кожна з яких може бути або безперервною (янь), або перерваною посередині (інь).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.