МАК колоди карт!

Навіщо Мак карти?

МАК карты 2

Метафоричні карти та як з ними працювати

Часто людям здається, що ефективне рішення є чимось складним, серйозним і вимагає тривалої підготовки. Спеціаліст, який давно вирішив придбати метафоричні карти та працювати відповідно до їх дивовижної методології, напевно, неодноразово бачив здивований погляд клієнтів, що бачать картинки. Все геніальне — просто. Чому б не дотримуватися цього принципу, і в психологічних практиках?

Купити карти МАК означає посилити свій арсенал

Щоб вирішити проблеми клієнта в ніші самопізнання та особистого розвитку, існує багато різних інструментів. Деякі з них підходять для поодиноких випадків, деякі є універсальними та мультидисциплінарними. Метафоричні асоціативні карти належать до останніх.

Особливості цієї технології приваблюють простотою та гнучкістю використання:

 • Їх можна використовувати для будь-якого напрямку психотерапії: гештальт, психоаналіз, тілесні та когнітивно-поведінкові види психотерапії.
 • Однаково ефективні в індивідуальній роботі та групах.
 • Спектр психологічних запитів, які можна вирішити, якщо ви купуєте MAК: від особистих проблем до гострих, шокових та хронічних психотравм.
 • Покриття категорій вікових груп для метафоричних карт необмежене. Інструмент ідеально демонструє себе в роботі з дітьми, з дорослими та із клієнтами похилого віку.
 • За допомогою асоціативних карток легко взаємодіяти і досвідченим практикам, що мають багаторічний досвід, і початківцям.

Метафоричні асоціативні карти: як саме вони допомагають?

З аудіалів, кінестетиків та візуалів, останні на планеті складають найбільшу кількість. Навколишню реальність ми зчитуємо візуально. Схеми, знаки та графіки керують цим світом і працюють найбільш ефективно. Коли в практиці терапевта з’являється візуальний компонент, прогрес у його роботі стає більш значущим.

По суті метафоричні карти — це набір малюнків або фотографій, що зображують різні мотиви. Абстракція, природні пейзажі, елементи, фауна чи життя людей у ​​вигляді барвистих карт. Найчастіше малюнок чіпляє за око та є незвичним. Іноді, навпаки, спочатку зовсім не чіпляється, спонукаючи побачити несподіване у звичайному.

Якщо ви вирішите придбати метафоричні карти MАК для роботи тренером чи в психотерапії, буде корисно зрозуміти, що вони вважаються проєктивною методологією. Тобто вони допомагають навіть тоді, коли клієнта щось турбує, але запит ще не сформований: важко говорити про проблему, немає відповідних слів, зовсім не зрозуміло, в якій області проблема.

MАК карти купити в Україні для продуктивної роботи психолога

Інструмент, про який ми говоримо, говорить з нами мовою метафори. Це вже давно відомі нам казкові двері до підсвідомості. Казкові, адже за допомогою метафори можна обійти розум людини, що блокує знання. Все, де болить, хитро і швидко ховається від людини її турботливою психікою. Метафора непомітно допомагає порівняти непов'язані, на перший погляд, речі й тому виявляє нові діалекти, мову, в якій клієнт може нарешті поговорити з практикою.

Доторкнувшись за допомогою колоди метафоричних карт до несвідомого, ви можете сформувати запит та побачити шляхи ресурсу його рішення.

Спочатку ви можете вивчити асортимент колод та інструкцій, проконсультуватися з спеціалістами по МАК, а потім вирішити та придбати метафоричні карти, які вам подобаються. Ось запити, які успішно вирішуються, вони різноманітні:

 • Я та моя місія
 • Людські цінності
 • Гармонійне співвідношення життєвих сфер
 • Спілкування в цьому світі
 • Відносини в парі
 • Відносини з дітьми та народження
 • Родові програми та сценарії сім'ї 

Загалом, метафорично асоціативні карти — це цікавий інструмент, який з’явився нещодавно у 80-х, і тепер швидко набирає популярності. Варіанти роботи з ними збільшуються. Фахівці відкривають методи власного авторства та активно діляться ними. У вас також є шанс познайомитися з ними і, можливо, придумати власну техніку.

Авторские колоды МАК карт:

Твоя карма

550,00 грн.
Карма - це причинно-наслідковий зв'язок ваших думок, слів і вчинків. І іноді в нашому житті відбувається незрозуміла ситуація, за що вони нам трапляються. А насправді важливо зрозуміти, де ми, звернули зі свого шляху, де були неправі, де погано думали і про інших, і про себе.

З МИНУЛОГО до МАЙБУТНЬОГО

600,00 грн.
Відпустити своє минуле і жити сьогоденням, щоб йти вперед, не обертаючись у сумнівах назад, і припинити чіплятися за своє минуле, думаючи, що найкраще минуло.

Перезавантаження

530,00 грн.
Гра без правил, але з тисячами способів грати в неї, і можливістю вигадати тисяча перший! Метафоричні асоціативні карти "Перезавантаження" - це гра, в яку ви можете безпечно і з повним задоволенням грати з власними та чужими дітьми, батьками, подружжям, колегами, друзями, знайомими та першими зустрічними.

Вперед та вгору

450,00 грн.
Колись вітали нашу сім'ю з Днем Народження і дуже гарно побажали – рухатися завжди вперед та вгору у своєму житті. І дійсно, ми рухаємося в житті або вперед, пізнаючи нові можливості, нові напрямки або вгору, щоб досягати нового рівня у вашому напрямі, творчості чи бізнесі. За допомогою даної колоди у вас є можливість пізнати свій рух у житті (як ви рухаєтеся вперед і вгору)

 

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Чітки – Лабрадор, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Лабрадор - відганяє негативні енергії від аури власника та захищає від витоків енергії

Чітки – Моховий Агат, Цитрін, Лабрадор, розмір намистин 1см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання мантр та афірмацій Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Моховий Агат, Цитрін, Лабрадор Розмір намистин - 1 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Моховий Агат – допоможе своєму власнику розпізнавати обман та вбереже від небезпеки.
 • Цитрін допомагає у фінансах, зміцнює пам'ять, розвиває горлову чакру та красномовство.
 • Лабрадор – відганяє негативні енергії від аури власника та захищає від витоків енергії.

Вперед до Майбутнього

8000,00 грн.
«Вперед до Майбутнього» - трансформаційна гра для нумерологів-початківців і вже давно практикуючих. Цікава буде для чоловіків та жінок віком 18+, які бажають дізнатися майбутнє за допомогою цифр, нумерології, на що зробити більше акцент і приділити увагу. Гра буде цікава: нумерологам, астрологам, практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Нові можливості

470,00 грн.
Що для вас Нові можливості? Для мене — це закрити одні старі двері, які тягнуть енергію і створюють слушний обов'язок, щоб відкрилося багато нових дверей, які з'єднають із вигідними та рясніми можливостями. МАК карти Нові Можливості - підкажуть де ваші можливості та як їх знайти.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Дівчатка такі дівчатка

520,00 грн.
Внутрішній спокій, зовнішня активність і тоді ви все встигатимете. Жити в гармонії, достатку, відкривати свої таланти та радіти життю щодня. До всього цього вам допоможе прийти колода МАК карт "Дівчата такі Дівчатка"

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

Зміна Родових Сценаріїв

280,00 грн.
Кожна людина є невід'ємною частиною свого роду і все, що відбувається в роді має величезний вплив на долю людини. Маючи цю книгу під рукою, ви точно знатимете, на що звертати увагу і як працювати з тими чи іншими ситуаціями, питаннями та завданнями, пов'язаними з родовими сценаріями. Чи зможете розібратися в собі, своєму родовому призначенні та закріпитися підтримкою роду у створенні гармонійних відносин. Автор: Єва Митник Сторінок: 205 Мова російська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.