МАК колоди карт!

Що таке Мак-терапія?

МАК карты 1

Що таке асоціативно метафоричні карти онлайн?

Слово "терапія" все ще викликає відторгнення на нашій території. Але часи та технології змінюються, в людства з’являються нові захворювання, в тому числі зі сфери психіки. Терапія душі стає необхідною та ефективною.

І в галузі психотерапії з’являються нові цікаві інструменти.

Асоціативні метафоричні карти — інструмент для проєктивної терапії

«Прабатьками» MAC вважаються чорнильні плями Роршаха. «На що це схоже на вашу думку?», — ось фраза, що супроводжує такі методи. Поступово техніка збагачувалась малюнками та фотографіями. Завдання при роботі із зображеннями —  аж ніяк не чітка інтерпретація. Зображення розроблені для обходу логіки, вони викликають асоціації, що майстерно витягнуті з несвідомого людини. Прогнози, які викликають той чи інший образ, пов'язані з якоюсь внутрішньою проблемою. Часто людині важко зрозуміти та описати свої почуття чи відчуття. Картки допомагають це виправити.

Метафорична карта: як вона працює?

Купка фотографій у вигляді привабливих картинок виглядає як звичайна ігрова колода. Ну, ок, не зовсім звичайна. Ви не завжди побачите в них королів та дам. Іноді це творче мистецтво, природні пейзажі або абстракція на картах. Звідти назва: «карти».

Коли людина розповідає історію, що пов’язана для неї з тим, що є на знімку, то надає історії видиму оболонку та власну метафору. Вона про бажання чи страхи, заборони та потрясіння. Тоді ми їх розпізнаємо, відкриваємо і вимовляємо. Що це дає? Це допомагає людині прожити подію не насправді, а лише в рамках сесії з картами. Психіка дуже ретельно захищає нас і спритно блокує будь-яке втручання в ті її місця, де їй дискомфортно. MAК працює з нашою психікою, обходячи розум, який, як поліціянт, охороняє і не дозволяє навіть торкнутися проблеми.

Метафоричні асоціативні карти в онлайн: переваги

Цифрова епоха дала нам не лише поганий зір, залежність та сидячий спосіб життя. Переваги віддаленої взаємодії є відчутними та приємними. Особливо в саморозвитку, роботі з мисленням, в коучингу та психотерапії. Ви можете бути вдома в улюбленій піжамі під час роботи з фахівцем. Це особливо цінно в найтонші та зворушливі моменти. Або ви можете придбати МАК для власного використання. Розвивальне захоплення може розважати вас, водночас даючи поради на тему того, що давно хвилювало. Карти МАК легко купити. А от обирати їх непросто — з величезної різноманітності барвистих якісно зроблених колод з різними історіями та завданнями.

Отже, переваги асоціативних метафоричних карт онлайн:

  • Ми за звичкою називаємо роботу з MАК «робота». Але чарівність метафоричних карт саме у форматі гри. Гра розкріпачує найсерйознішого дорослого у світі. Погодьтеся, вирішення дійсно важливих життєвих питань набагато приємніше робити трохи граючи.
  • Майстер не вчить, не говорить про те, як треба робити, не нав'язує своїх інтерпретацій. Коли ви працюєте з МАК картками онлайн, 

ви знаходите власні рішення. Мало того, ви розумієте набагато більше, ніж раніше. Підсвідомі сигнали чітко і точно надсилають вам інформацію, оскільки ви самі вільні визначати значення того, що побачили.

  • Найболючішим для багатьох людей, що приходять в терапію, є незрозуміла необґрунтована тривожність. Якщо проблема озвучена, це вже половина цілого. Залишається знайти ліки. Але що робити, коли місяцями вас мучить незрозуміла в'язка тривожність? Ви не можете пояснити та описати свій стан навіть собі, не те щоб іншому? Здається, в цьому випадку рішення з МАК ідеальне. Краще метафоричних асоціативних карт в тому числі онлайн, ще нічого не винайдено. Вони допомагають швидко, легко і найголовніше, обережно зрозуміти, що в душі.

Як сьогодні придбати карти МАК в Україні?

Практики з великим досвідом та фахівці початківці вже оцінили МАК. Робота з ними легка і дуже цікава. До того, карти можна придбати в Харкові, Дніпрі, Києві та Одесі в роботу, або лише для себе, навіть якщо ви не психолог. Метафоричні карти — гнучкий і сучасний інструмент для самопізнання та терапії, спробуйте!

АВТОРCКИЕ КОЛОДЫ МАК КАРТ:

Моя Внутрішня Дитина

450,00 грн.
У кожному з нас живуть три его-стану. Три сублічності — дитина, батько і дорослий. Вони часто змінюють один одного в залежності від ситуації і іноді можуть проявлятися одночасно. Внутрішня дитина відтворює наші дитячі думки і почуття, прагнення, страхи, реакції і позиції щодо себе та інших. Він відповідає за наші пориви і необачні вчинки, цікавість і творчість. Для цього стану важливі безпеку і визначеність.

Грошові закони

450,00 грн.
Гроші в нашому житті – це ресурс можливостей. Гроші – основа життя у суспільстві. Вони не хороші і ні погані, а просто нейтральні. Їхня користь або шкода визначається лише способом їх придбання та використання. Гроші притягуються до людей, які поважають і цінують їх і здатні здійснювати з їх допомогою гідні вчинки. До людей, які знають і шанують Грошові закони.

Мій Ресурс

500,00 грн.
Бути в ресурсному стані – одне з головних завдань людини. Адже в ресурсному стані ми готові для досягнення результату. Ментальна колода «Мій ресурс» допоможе вам зрозуміти, який ваш ресурс в даний момент, а також відповісти на будь-яку зарість.

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

ПРОЧИТАВ ЭТУ СТАТЬЮ, ЧАСТО ПОКУПАЮТ:

Чітки – Нефрит, Котяче око, Онікс, розмір намистин 0.6см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр та афірмацій Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Нефрит, Котяче око, Онікс Розмір намистин - 0.6см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

  • Нефрит — камінь розуму, добрих намірів та чеснот. Вибирають великі мудреці
  • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.
  • Онікс – надає силу, енергію, імпульс для досягнення поставленої мети. Власник амулету завжди зібраний, має тверезий розум, рішучість.

З МИНУЛОГО до МАЙБУТНЬОГО

600,00 грн.
Відпустити своє минуле і жити сьогоденням, щоб йти вперед, не обертаючись у сумнівах назад, і припинити чіплятися за своє минуле, думаючи, що найкраще минуло.

Чітки – Чакральні №1, розмір намистин 0.6см

500,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання мантр Розмір намистин - 0.6 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

  • Нефрит - камінь розуму, добрих намірів та чеснот. Вибирають великі мудреці
  • Корал - чудовий засіб для підвищення тонусу та зняття втоми
  • Бірюза - дає своєму власнику можливість здобути високий авторитет і встати, підвищує якості переможця.
  • Котяче око – наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Чарівництво молитв 4

170,00 грн.

Чари молитов (частина 4)

Збірник містить потужні молитви, мантри, формули, твердження, заклики і укази, які допоможуть захистити себе, своїх рідних і близьких, свій будинок. Допоможуть подолати будь-які труднощі і полегшити ваш життєвий шлях. Молитва - це величезна сила, що дає людині непорушну віру і надію. Щира молитва допомагає в багатьох ситуаціях. А знаючи, яка саме молитва вимовляється в якому випадку, ви зробите ваше життя набагато радісніше і щасливіше

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Дівчатка такі дівчатка

520,00 грн.
Внутрішній спокій, зовнішня активність і тоді ви все встигатимете. Жити в гармонії, достатку, відкривати свої таланти та радіти життю щодня. До всього цього вам допоможе прийти колода МАК карт "Дівчата такі Дівчатка"

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

Зміна Родових Сценаріїв

280,00 грн.
Кожна людина є невід'ємною частиною свого роду і все, що відбувається в роді має величезний вплив на долю людини. Маючи цю книгу під рукою, ви точно знатимете, на що звертати увагу і як працювати з тими чи іншими ситуаціями, питаннями та завданнями, пов'язаними з родовими сценаріями. Чи зможете розібратися в собі, своєму родовому призначенні та закріпитися підтримкою роду у створенні гармонійних відносин. Автор: Єва Митник Сторінок: 205 Мова російська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.