МАК колоди карт!

Що таке мак у психології?

МАК карты 6

МАК-терапія: як використовувати простий інструмент для самопізнання

Велика частина людей на планеті контактує із зовнішнім світом через зір. Все, що ми бачимо і можемо відчути, з чимось у людини асоціюється і залишається в його несвідомому. Знаючи про це, психологи можуть успішно працювати із запитами клієнта, але є складність. Травми, соціальні норми або інші причини часто закривають підсвідомість. У пошуку відповіді на внутрішні питання включається раціо. Розум звик знаходити відповіді через ретельний аналіз і докази, закриваючи доступ до інтуїції. Вона із самого початку знає правильні відповіді. Питання в тому, як дати їй волю. 

Психологи, коучі і тренери застосовують різні інструменти і техніки, щоб включити інтуїцію. Метафоричні асоціативні карти — один з них. Це методика, яка стає все більш популярною. У чому її переваги і чи є тут обман?

Мак карти говорять з нами мовою образів. Як це допомагає?

Карти дійсно схожі на гральні, але хіба що за розміром. Замість дам і королів на них зображені фото або малюнки, текст або абстракція. Це можуть бути сюжети казок, мультфільмів, тварини, природа, навіть якась абстракція або орнамент. Навіщо вони так оформлені?

Ніколи не знаєш, що зачепить, що викличе потрібний образ. Завдання карт викликати у нас ті самі асоціації, за допомогою яких ми добираємося до несвідомого. Саме звідси назва: «асоціативні». «Метафоричні», — тому, що описуючи картинки, ми вдаємося до метафори, так легше описати свої думки і почуття. Це головна перевага метафоричних карт. Людям складно прямо говорити про те, що їх хвилює або лякає. Працюючи з образами і розповідаючи про що завгодно, тільки не про себе, клієнти дають психологу почути і можливу проблему, і шляхи її вирішення. 

8 найчастіших запитів, з якими працюють метафоричні асоціативні карти

Два незаперечних плюси в роботі з цією методикою, це безпека і гнучкість. Що значить безпека? Якщо ви вирішите купити карти мак в робочий кабінет психотерапевта або коуча, ви зрозумієте, що вони підходять для роботи з усіма віковими групами. Що мається на увазі під словом гнучкість, стосовно до карт? Асоціативні метафоричні карти онлайн або наживо відмінно підходять і для самостійної роботи і розвитку, і для взаємодії з клієнтами. Ось кілька видів частих запитів, з якими звертаються люди в кабінет фахівця. З ними можуть добре спрацювати карти мак. 

 • Ставлення до себе, самооцінка, самокритика.
 • Призначення, місія, справа життя.
 • Гроші, бізнес, фінанси.
 • Відповідальність і прийняття рішень.
 • Особистісний ресурс, продуктивність.
 • Життєві цілі і наміри.
 • Конфлікти і агресія.
 • Відносини в парі. Чоловік і жінка. 

Більш того, дуже часто людина приймає рішення купити мак карти в Україні для

пробудження власного творчого потенціалу. У творчих професіях і для вирішення креативних завдань, ця методика незамінна.  

Які метафоричні карти купити в Україні?

Видів колод зараз існує чимало. А починалося все з маленьких копій картин одного художника для того, щоб залучити людей до мистецтва в 1975 році. Тепер же карти різноманітні і за оформленням, і за призначенням. За оформленням карти бувають:

 1. Мальовані
 2. З зображеннями фотографій
 3. З блоками тексту, наприклад, з питанням або ключовим словом. 

Якраз з третім видом карт, з текстом на зображеннях, першими в Україні стали працювати саме в «RestArt ». Тому ми можемо максимально ефективно проконсультувати вас з питань таких та інших карт. 

Будь-який вид метафоричних карт — універсальний інструмент. Рідко яка колода не підходить для більшості запитів. Але є колоди, спеціально створені під певні точкові завдання. Наприклад, спеціально для роботи з дітками. 

Як з ними працювати? З колоди тягнеться від однієї до п'яти карт. Після цього потрібно поставити питання, які стосуються карти і спробувати на них відповісти. Питання можуть бути, як універсальні, так і специфічні, що вони стосуються конкретної ситуації. 

 • Що зображено на карті? Зображення можна описувати в деталях, озвучуючи всі прикметники і дієслова. 
 • Що тут відбувається? Що, хто які дії вчиняє? Що щодо чого і як розташовано?
 • Хто тут головний герой, та чому?

Робота з мак картами — захопливий процес і в терапії, і в самопізнанні. Спробуйте! 

 

Авторские колоды МАК карт:

У Країні Відповідей

580,00 грн.
Кожну секунду людський мозок виробляє багато думок і операцій. Наш мозок працює напрочуд швидко і чітко і не припиняє свою роботу навіть коли ми спимо. Тим не менш, у кожної нормальної людини є питання, на які вона не може знайти самостійно відповідь. В енциклопедіях про те, як слід чинити в тій чи іншій ситуації, нас теж не поінформують, та й у школі цього не вчать. МАК карти "У Країні Відповідей" допоможуть знаходити відповіді на різні питання. Ілюстрації взяті з фільму «Аліса в країні чудес».

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Ключ до Багатства

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Ключ до Багатства"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Періоди трансформації – особисті відносини грошей

650,00 грн.

Відео-курс "Періоди трансформації"

Відповідно до нумерології, наше життя проходить за певними етапами. І в кожному з них є особлива мета, місія та урок, який ми маємо пройти. Завдяки даному відео Ви дізнаєтесь на якому з життєвих етапів зараз перебуваєте Ви, якій області Вашого життя потрібно приділити особливу увагу вже зараз. Також, за допомогою прорахунків, Ви зможете дізнатися в якому порядку  розташовані ці періоди особисто для Вас. Пройшовши навчання у Вас з'явиться можливість подивитися на майбутнє та вибудувати шлях до ряснішого та гармонійного життя Входить: відео - 1.2 години

Базовий відео курс – Створення Сакральних Свічок

2400,00 грн.

Базовий відео курс по створенню сакральних свічок з натуральної кольорової вощини

Що входить:
 1. Початок. Підготовка простору і стан під час створення свічок
 2. Техніка безпеки запалювання свічок. Потужний час, дні, свята для створення свічок
 3. Створення фітелів. Ломка вощини. Різновиди свічок - кольору, форми.
 4. Симптоматика опіків пальців від свічок.
 5. Свічки нас Гармонізують і Свічки можуть нас руйнувати
 6. Ефірні масла і трави для створення свічок
 7. Оформлення та упаковка свічок
 8. Чищення свічками і Ворожіння на свічках
 9. Родова Свічка і Свічка для очищення людини
 10. свічки ворожки
 11. Свічка "Інь / Янь або Гармонізація Відносин"
 12. Свічка Тортик + Свічка "Цариця Місяць"
 13. Як працювати з чакральними свічками
 14. Свічки "Очищення простору"
 15. Свічки для Дня Народження
 16. Свічка "Відновлення Біополя"
 17. Свічки для Коридору затемнення
 18. Свічки для планет
 19. Свічка "Моя Ізобільна і Успішна Доля". Робимо Свічку 24 листопада або в свій ДР.
 20. Як пустушку-свічку заповнити запитом
 21. Свічка "Три Запиту"

Книга “Мрії збуваються”

240,00 грн.
Нам дуже хочеться, щоб наші мрії та бажання збувалися якнайшвидше і якнайчастіше. Але ми не завжди знаємо і розуміємо, що для цього потрібно робити і що є перепоною та стоп-краном у нашому русі до найзаповітніших наших мрій. Іноді ми просто не дозволяємо собі мріяти та бажати, думаючи, що це марна трата часу. Книга допоможе прискорити і полегшити ваш шлях до найсміливіших ваших мрій! І ви теж повірите в те, що мрії здійснюються завжди. Свого часу для вас! Автор: Єва Митник Сторінки: 127 Мова російська

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *