МАК колоди карт!

Що таке мак у психології?

МАК карты 6

МАК-терапія: як використовувати простий інструмент для самопізнання

Велика частина людей на планеті контактує із зовнішнім світом через зір. Все, що ми бачимо і можемо відчути, з чимось у людини асоціюється і залишається в його несвідомому. Знаючи про це, психологи можуть успішно працювати із запитами клієнта, але є складність. Травми, соціальні норми або інші причини часто закривають підсвідомість. У пошуку відповіді на внутрішні питання включається раціо. Розум звик знаходити відповіді через ретельний аналіз і докази, закриваючи доступ до інтуїції. Вона із самого початку знає правильні відповіді. Питання в тому, як дати їй волю. 

Психологи, коучі і тренери застосовують різні інструменти і техніки, щоб включити інтуїцію. Метафоричні асоціативні карти — один з них. Це методика, яка стає все більш популярною. У чому її переваги і чи є тут обман?

Мак карти говорять з нами мовою образів. Як це допомагає?

Карти дійсно схожі на гральні, але хіба що за розміром. Замість дам і королів на них зображені фото або малюнки, текст або абстракція. Це можуть бути сюжети казок, мультфільмів, тварини, природа, навіть якась абстракція або орнамент. Навіщо вони так оформлені?

Ніколи не знаєш, що зачепить, що викличе потрібний образ. Завдання карт викликати у нас ті самі асоціації, за допомогою яких ми добираємося до несвідомого. Саме звідси назва: «асоціативні». «Метафоричні», — тому, що описуючи картинки, ми вдаємося до метафори, так легше описати свої думки і почуття. Це головна перевага метафоричних карт. Людям складно прямо говорити про те, що їх хвилює або лякає. Працюючи з образами і розповідаючи про що завгодно, тільки не про себе, клієнти дають психологу почути і можливу проблему, і шляхи її вирішення. 

8 найчастіших запитів, з якими працюють метафоричні асоціативні карти

Два незаперечних плюси в роботі з цією методикою, це безпека і гнучкість. Що значить безпека? Якщо ви вирішите купити карти мак в робочий кабінет психотерапевта або коуча, ви зрозумієте, що вони підходять для роботи з усіма віковими групами. Що мається на увазі під словом гнучкість, стосовно до карт? Асоціативні метафоричні карти онлайн або наживо відмінно підходять і для самостійної роботи і розвитку, і для взаємодії з клієнтами. Ось кілька видів частих запитів, з якими звертаються люди в кабінет фахівця. З ними можуть добре спрацювати карти мак. 

 • Ставлення до себе, самооцінка, самокритика.
 • Призначення, місія, справа життя.
 • Гроші, бізнес, фінанси.
 • Відповідальність і прийняття рішень.
 • Особистісний ресурс, продуктивність.
 • Життєві цілі і наміри.
 • Конфлікти і агресія.
 • Відносини в парі. Чоловік і жінка. 

Більш того, дуже часто людина приймає рішення купити мак карти в Україні для

пробудження власного творчого потенціалу. У творчих професіях і для вирішення креативних завдань, ця методика незамінна.  

Які метафоричні карти купити в Україні?

Видів колод зараз існує чимало. А починалося все з маленьких копій картин одного художника для того, щоб залучити людей до мистецтва в 1975 році. Тепер же карти різноманітні і за оформленням, і за призначенням. За оформленням карти бувають:

 1. Мальовані
 2. З зображеннями фотографій
 3. З блоками тексту, наприклад, з питанням або ключовим словом. 

Якраз з третім видом карт, з текстом на зображеннях, першими в Україні стали працювати саме в «RestArt ». Тому ми можемо максимально ефективно проконсультувати вас з питань таких та інших карт. 

Будь-який вид метафоричних карт — універсальний інструмент. Рідко яка колода не підходить для більшості запитів. Але є колоди, спеціально створені під певні точкові завдання. Наприклад, спеціально для роботи з дітками. 

Як з ними працювати? З колоди тягнеться від однієї до п'яти карт. Після цього потрібно поставити питання, які стосуються карти і спробувати на них відповісти. Питання можуть бути, як універсальні, так і специфічні, що вони стосуються конкретної ситуації. 

 • Що зображено на карті? Зображення можна описувати в деталях, озвучуючи всі прикметники і дієслова. 
 • Що тут відбувається? Що, хто які дії вчиняє? Що щодо чого і як розташовано?
 • Хто тут головний герой, та чому?

Робота з мак картами — захопливий процес і в терапії, і в самопізнанні. Спробуйте! 

 

Авторские колоды МАК карт:

У Країні Відповідей

580,00 грн.
Кожну секунду людський мозок виробляє багато думок і операцій. Наш мозок працює напрочуд швидко і чітко і не припиняє свою роботу навіть коли ми спимо. Тим не менш, у кожної нормальної людини є питання, на які вона не може знайти самостійно відповідь. В енциклопедіях про те, як слід чинити в тій чи іншій ситуації, нас теж не поінформують, та й у школі цього не вчать. МАК карти "У Країні Відповідей" допоможуть знаходити відповіді на різні питання. Ілюстрації взяті з фільму «Аліса в країні чудес».

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Ангельська нумерологія

300,00 грн.

Відео-курс "Англійська нумерологія"

А Ви знали, що насправді наші Ангели завжди розмовляють із нами? Так це так. І дуже часто спілкування відбувається символами. Кожен із нас кілька разів у житті помічав повторювані цифри, такі як 777 або, наприклад, 111. Це і є Послання Ангелів. На цьому відео навчанні Ви дізнаєтеся як розрізняти ці знаки і який зміст вони несуть. Ми докладно розберемо усі можливі цифрові комбінації, в яких зазвичай ховаються дуже важливі та інформативні Послання. За допомогою цього курсу Ви навчитеся розуміти знаки своїх Охоронців та застосовувати ці знання у повсякденному житті Входить: відео - 40 хвилин

Свічки «Відновлення жіночої енергії»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Відновлення жіночої енергії» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Т-ігра “Мрії збуваються”

8000,00 грн.
Т-гра "Мрії Збуваються" - гра, яка покаже справжню вашу мрію та як її здійснити. Цікаво буде для чоловіків і жінок, вік 18+, які бажають, щоб їхні мрії реалізовувалися в життя легко і комфортно. Для тих, хто заплутався в житті, зневірилися, не знають відповіді на хвилююче питання.

Чітки – Унакіт, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Унакіт – рекомендують носити вироби з унакитом жінкам, які хочуть завагітніти або мають жіночі захворювання.

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *