МАК колоди карт!

Навіщо Мак карти?

МАК карты 2

Метафоричні карти та як з ними працювати

Часто людям здається, що ефективне рішення є чимось складним, серйозним і вимагає тривалої підготовки. Спеціаліст, який давно вирішив придбати метафоричні карти та працювати відповідно до їх дивовижної методології, напевно, неодноразово бачив здивований погляд клієнтів, що бачать картинки. Все геніальне — просто. Чому б не дотримуватися цього принципу, і в психологічних практиках?

Купити карти МАК означає посилити свій арсенал

Щоб вирішити проблеми клієнта в ніші самопізнання та особистого розвитку, існує багато різних інструментів. Деякі з них підходять для поодиноких випадків, деякі є універсальними та мультидисциплінарними. Метафоричні асоціативні карти належать до останніх.

Особливості цієї технології приваблюють простотою та гнучкістю використання:

 • Їх можна використовувати для будь-якого напрямку психотерапії: гештальт, психоаналіз, тілесні та когнітивно-поведінкові види психотерапії.
 • Однаково ефективні в індивідуальній роботі та групах.
 • Спектр психологічних запитів, які можна вирішити, якщо ви купуєте MAК: від особистих проблем до гострих, шокових та хронічних психотравм.
 • Покриття категорій вікових груп для метафоричних карт необмежене. Інструмент ідеально демонструє себе в роботі з дітьми, з дорослими та із клієнтами похилого віку.
 • За допомогою асоціативних карток легко взаємодіяти і досвідченим практикам, що мають багаторічний досвід, і початківцям.

Метафоричні асоціативні карти: як саме вони допомагають?

З аудіалів, кінестетиків та візуалів, останні на планеті складають найбільшу кількість. Навколишню реальність ми зчитуємо візуально. Схеми, знаки та графіки керують цим світом і працюють найбільш ефективно. Коли в практиці терапевта з’являється візуальний компонент, прогрес у його роботі стає більш значущим.

По суті метафоричні карти — це набір малюнків або фотографій, що зображують різні мотиви. Абстракція, природні пейзажі, елементи, фауна чи життя людей у ​​вигляді барвистих карт. Найчастіше малюнок чіпляє за око та є незвичним. Іноді, навпаки, спочатку зовсім не чіпляється, спонукаючи побачити несподіване у звичайному.

Якщо ви вирішите придбати метафоричні карти MАК для роботи тренером чи в психотерапії, буде корисно зрозуміти, що вони вважаються проєктивною методологією. Тобто вони допомагають навіть тоді, коли клієнта щось турбує, але запит ще не сформований: важко говорити про проблему, немає відповідних слів, зовсім не зрозуміло, в якій області проблема.

MАК карти купити в Україні для продуктивної роботи психолога

Інструмент, про який ми говоримо, говорить з нами мовою метафори. Це вже давно відомі нам казкові двері до підсвідомості. Казкові, адже за допомогою метафори можна обійти розум людини, що блокує знання. Все, де болить, хитро і швидко ховається від людини її турботливою психікою. Метафора непомітно допомагає порівняти непов'язані, на перший погляд, речі й тому виявляє нові діалекти, мову, в якій клієнт може нарешті поговорити з практикою.

Доторкнувшись за допомогою колоди метафоричних карт до несвідомого, ви можете сформувати запит та побачити шляхи ресурсу його рішення.

Спочатку ви можете вивчити асортимент колод та інструкцій, проконсультуватися з спеціалістами по МАК, а потім вирішити та придбати метафоричні карти, які вам подобаються. Ось запити, які успішно вирішуються, вони різноманітні:

 • Я та моя місія
 • Людські цінності
 • Гармонійне співвідношення життєвих сфер
 • Спілкування в цьому світі
 • Відносини в парі
 • Відносини з дітьми та народження
 • Родові програми та сценарії сім'ї 

Загалом, метафорично асоціативні карти — це цікавий інструмент, який з’явився нещодавно у 80-х, і тепер швидко набирає популярності. Варіанти роботи з ними збільшуються. Фахівці відкривають методи власного авторства та активно діляться ними. У вас також є шанс познайомитися з ними і, можливо, придумати власну техніку.

Авторские колоды МАК карт:

З МИНУЛОГО до МАЙБУТНЬОГО

600,00 грн.
Відпустити своє минуле і жити сьогоденням, щоб йти вперед, не обертаючись у сумнівах назад, і припинити чіплятися за своє минуле, думаючи, що найкраще минуло.

Перезавантаження

530,00 грн.
Гра без правил, але з тисячами способів грати в неї, і можливістю вигадати тисяча перший! Метафоричні асоціативні карти "Перезавантаження" - це гра, в яку ви можете безпечно і з повним задоволенням грати з власними та чужими дітьми, батьками, подружжям, колегами, друзями, знайомими та першими зустрічними.

Вперед та вгору

450,00 грн.
Колись вітали нашу сім'ю з Днем Народження і дуже гарно побажали – рухатися завжди вперед та вгору у своєму житті. І дійсно, ми рухаємося в житті або вперед, пізнаючи нові можливості, нові напрямки або вгору, щоб досягати нового рівня у вашому напрямі, творчості чи бізнесі. За допомогою даної колоди у вас є можливість пізнати свій рух у житті (як ви рухаєтеся вперед і вгору)

 

 

Почитав эту статью, часто покупают:

Закони Всесвіту

560,00 грн.
Закони Всесвіту – за якими живе світ. Ці закони є головними (основними і другорядними. Незнання їх не звільняє від відповідальності. Знання допоможе не робити помилок, досягти гармонії і жити щасливо. МАК карти підкажуть на який закон Всесвіту потрібно звернути увагу на ситуацію вашого запиту.

Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)

750,00 грн.

Відео-курс "Нумерологія простору"

Будинок, поверх, квартира Мій будинок - моя фортеця. Але чи так це? Завдяки даному відео-курсу Ви дізнаєтеся які енергії несуть номер Вашого будинку, поверху і квартири. Адже кожен цифровий код містить в собі певну інформацію. Всі ці енергії впливають на Ваше життя, зростання доходів, на кар'єру і відносини, стан здоров'я і самореалізацію. За допомогою даного навчання Ви можете самостійно визначати яку інформацію містять в собі цифри, а так само вивчіть методи корекції небажаних впливів цифрових кодів, що дасть Вам можливість максимально швидко гармонізувати своє життя. Входить: відео - 1 година 30 хвилин

Сакральна Мудрість Відносин

220,00 грн.
Сакральні стосунки – це вже найвищий пілотаж. Це відносини близьких духовних людей. І такі стосунки рідко виникають із першого погляду чи напівслова. Над ними потрібно працювати кожному із пари щодня. Кожен у своїй ролі, а у чоловіків і жінок вони різні, повинен докладати зусиль, щоб стосунки не перетворювалися на чергову невдачу та не закінчувалися розставанням та пошуком нових партнерів. Книжка допоможе розібратися в основах сакральних стосунків. Використання технік, практик та рекомендацій дасть можливість не лише налагодити, а й посилити стосунки з вашим обранцем. Автор: Єва Митник Сторінок: 122 Мова російська

Як все встигати щоб гроші залучати!

220,00 грн.
Книжка-посібник для жінок, які втомилися весь час жити в гонці і біганину. Які хочуть встигати робити все в найкращому для них режимі та графіку. Отримувати очікувані результати та насолоджуватися самим процесом життя. При цьому добре виглядати і почувати себе впевнено. Бути для своєї сім'ї не ломовим конем і вічно похмурою злюкою, а доброю і милою дружиною, мамою і дочкою. Автор: Єва Митник Сторінок: 104 Мова російська

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *