МАК колоди карт!

Навіщо Мак карти?

МАК карты 2

Метафоричні карти та як з ними працювати

Часто людям здається, що ефективне рішення є чимось складним, серйозним і вимагає тривалої підготовки. Спеціаліст, який давно вирішив придбати метафоричні карти та працювати відповідно до їх дивовижної методології, напевно, неодноразово бачив здивований погляд клієнтів, що бачать картинки. Все геніальне — просто. Чому б не дотримуватися цього принципу, і в психологічних практиках?

Купити карти МАК означає посилити свій арсенал

Щоб вирішити проблеми клієнта в ніші самопізнання та особистого розвитку, існує багато різних інструментів. Деякі з них підходять для поодиноких випадків, деякі є універсальними та мультидисциплінарними. Метафоричні асоціативні карти належать до останніх.

Особливості цієї технології приваблюють простотою та гнучкістю використання:

 • Їх можна використовувати для будь-якого напрямку психотерапії: гештальт, психоаналіз, тілесні та когнітивно-поведінкові види психотерапії.
 • Однаково ефективні в індивідуальній роботі та групах.
 • Спектр психологічних запитів, які можна вирішити, якщо ви купуєте MAК: від особистих проблем до гострих, шокових та хронічних психотравм.
 • Покриття категорій вікових груп для метафоричних карт необмежене. Інструмент ідеально демонструє себе в роботі з дітьми, з дорослими та із клієнтами похилого віку.
 • За допомогою асоціативних карток легко взаємодіяти і досвідченим практикам, що мають багаторічний досвід, і початківцям.

Метафоричні асоціативні карти: як саме вони допомагають?

З аудіалів, кінестетиків та візуалів, останні на планеті складають найбільшу кількість. Навколишню реальність ми зчитуємо візуально. Схеми, знаки та графіки керують цим світом і працюють найбільш ефективно. Коли в практиці терапевта з’являється візуальний компонент, прогрес у його роботі стає більш значущим.

По суті метафоричні карти — це набір малюнків або фотографій, що зображують різні мотиви. Абстракція, природні пейзажі, елементи, фауна чи життя людей у ​​вигляді барвистих карт. Найчастіше малюнок чіпляє за око та є незвичним. Іноді, навпаки, спочатку зовсім не чіпляється, спонукаючи побачити несподіване у звичайному.

Якщо ви вирішите придбати метафоричні карти MАК для роботи тренером чи в психотерапії, буде корисно зрозуміти, що вони вважаються проєктивною методологією. Тобто вони допомагають навіть тоді, коли клієнта щось турбує, але запит ще не сформований: важко говорити про проблему, немає відповідних слів, зовсім не зрозуміло, в якій області проблема.

MАК карти купити в Україні для продуктивної роботи психолога

Інструмент, про який ми говоримо, говорить з нами мовою метафори. Це вже давно відомі нам казкові двері до підсвідомості. Казкові, адже за допомогою метафори можна обійти розум людини, що блокує знання. Все, де болить, хитро і швидко ховається від людини її турботливою психікою. Метафора непомітно допомагає порівняти непов'язані, на перший погляд, речі й тому виявляє нові діалекти, мову, в якій клієнт може нарешті поговорити з практикою.

Доторкнувшись за допомогою колоди метафоричних карт до несвідомого, ви можете сформувати запит та побачити шляхи ресурсу його рішення.

Спочатку ви можете вивчити асортимент колод та інструкцій, проконсультуватися з спеціалістами по МАК, а потім вирішити та придбати метафоричні карти, які вам подобаються. Ось запити, які успішно вирішуються, вони різноманітні:

 • Я та моя місія
 • Людські цінності
 • Гармонійне співвідношення життєвих сфер
 • Спілкування в цьому світі
 • Відносини в парі
 • Відносини з дітьми та народження
 • Родові програми та сценарії сім'ї 

Загалом, метафорично асоціативні карти — це цікавий інструмент, який з’явився нещодавно у 80-х, і тепер швидко набирає популярності. Варіанти роботи з ними збільшуються. Фахівці відкривають методи власного авторства та активно діляться ними. У вас також є шанс познайомитися з ними і, можливо, придумати власну техніку.

Авторские колоды МАК карт:

З МИНУЛОГО до МАЙБУТНЬОГО

600,00 грн.
Відпустити своє минуле і жити сьогоденням, щоб йти вперед, не обертаючись у сумнівах назад, і припинити чіплятися за своє минуле, думаючи, що найкраще минуло.

Перезавантаження

530,00 грн.
Гра без правил, але з тисячами способів грати в неї, і можливістю вигадати тисяча перший! Метафоричні асоціативні карти "Перезавантаження" - це гра, в яку ви можете безпечно і з повним задоволенням грати з власними та чужими дітьми, батьками, подружжям, колегами, друзями, знайомими та першими зустрічними.

Вперед та вгору

450,00 грн.
Колись вітали нашу сім'ю з Днем Народження і дуже гарно побажали – рухатися завжди вперед та вгору у своєму житті. І дійсно, ми рухаємося в житті або вперед, пізнаючи нові можливості, нові напрямки або вгору, щоб досягати нового рівня у вашому напрямі, творчості чи бізнесі. За допомогою даної колоди у вас є можливість пізнати свій рух у житті (як ви рухаєтеся вперед і вгору)

 

 

Почитав эту статью, часто покупают:

“Грошовий прорив” – електронна книжка

170,00 грн.
Деньги – это неотъемлемая составляющая нашей жизни. И их наличие зачастую очень сильно влияет на качество нашей жизни и наши возможности. Очень важно знать и понимать, как нужно относиться к деньгам и что делать, чтобы их было достаточно. Данный сборник будет вашим помощником, который  проведет вас в мир денег и откроет для вас новые возможности. Используя молитвы, заговоры, проводя ритуалы и наращивая вашу денежную энергию – вы сможете значительно увеличить ваши денежные потоки. Вы будете легко  привлекать деньги в вашу жизнь и получать от этого искреннюю радость и удовольствие. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 95

Язык: Русский

Чарівність молитов (частина 2)

240,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Свічки «Допомога Вищих Сил»

150,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Допомога Вищих Сил» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка стійкість до Аффірмації. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволити запит на перекриття енергії, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

“Побутова Магія” – електронна книга

222,00 грн.
Бытовая и Обережная магия – это наши ежедневные действия, которые могут как наладить жизнь, так и внести в нее негативный окрас, если не знать, что и как правильно делать. Это то, что окружает нас в домашнем обиходе, с чем мы постоянно соприкасаемся в нашем доме. Каждому полезно будет узнать о том, что можно совершенно без напряжения сделать, чтобы не только улучшить ту или иную сферу нашей жизни, но еще и защититься от негативного влияния окружающих. О том, что нужно и важно делать в те или иные дни, праздники. Какие обряды, практики и методики помогут в решении самых наболевших вопросов.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 167

Язык: Русский

СЕГОДНЯ ЭТИ ТОВАРЫ ПО АКЦИИ:

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

Самозахист – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Практикум – Ресурс Роду

1700,00 грн.
З 20 березня по 11 квітня, онлайн практикум 21 день  – Ресурс Роду      У центрі Енергетичного Відновлення RestArt – ви маєте можливість пройти практикум “Ресурс Роду”.   Залишиться в записі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *