Місячна доба

2-а місячна доба

2-е лунные сутки

2 МІСЯЧНА ДОБА: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Начебто створений для втілення найоригінальніших ідей, 2 місячний день сповнений осяянь. Інтуїція цієї місячної доби у нас працює чудово, але це не привід повністю довіряти внутрішньому голосу. Навпаки, у цей день слід включати і логіку, і інтуїцію, і розум, і почуття – у цьому випадку ми зуміємо досягти потрібного результату у будь-якій сфері життя.

 •  Стихія 2 місячних діб – Земля. Є плоттю нашого світу, пов'язана з сталістю, терпінням та традиціями. Земля є домом для всього живого, і магія цієї стихії досить велика.
 •  Символи 2 місячних діб – Кіт та Ріг достатку. Кит уособлює таємничу силу космічних вод. Ріг достатку допомагає нам досягти процвітання, і вказує правильний шлях.
 •  Вдалі кольори для 2 місячних діб – Помаранчевий (любов, святість, здоров'я) та Коричневий (колір землі, що символізує стабільність та надійність).
 • Щасливим числом 2 місячні доби – двійка. Цифра два знаходиться під впливом Місяця, і відповідає за інтуїцію та споглядання.
 •  Талісмани 2 місячних діб - Жадеїт та Агат. Жадеїт наділяє нас неймовірною інтуїцією і допомагає впоратися з будь-якою складною проблемою. Агат для другого місячного дня бажано брати чорний – він захистить нас від небезпеки і дасть владу над злими силами.
 •  Ангел-охоронець 2 місячних діб - Альвасар. Це наймудріший ангел місячного неба, йому підвладні всі таємниці всесвіту, до того ж Альвасар наділяє нас терпінням, допомагає впоратися зі спокусами, і підказує, як досягти успіху в будь-якому підприємстві.


Характеристика 2 місячної доби


Якщо в 1 місячну добу ми сиділи над планами, і мріяли про майбутні звершення, то в 2 місячну добу можна сміливо приступати до втілення своїх ідей. Все, що сьогодні дає доля, не випадково, і дуже важливо радіти дрібницям і з вдячністю приймати подарунки Фортуни.


Хоча 2 місячну добу вважають пасивною, для бадьорості та активних дій місце знайдеться. Завжди вітається творчий підхід, а в деяких випадках і винахідливість із креативністю.

Сьогодні бажано діяти без сумнівів та коливань – якщо вже стрибати з парашута, то не роздумуючи. Ризик має бути «здоровим», а за спиною завжди запасний парашут, а попереду страхує надійний товариш.

Будь-які конфлікти та провокації сьогодні бажано уникати, сприймати як якесь випробування для нашої нервової системи.

Сьогодні головним гріхом вважається жадібність. Благодійність сьогодні не завадить, але важливо відчувати, хто дійсно потребує підтримки, а хто просто використовує вашу доброту, і намагається сісти на шию.

У 2 місячну добу важливо потрапити в потрібне місце і в відповідний час, тоді на нас чекає везіння, успіх, і всі складові щастя. Однак цієї доби небажано хвалитися своїми перемогами, і повідомляти всьому світу про свою удачу.

Друга місячна доба підходить для колективної роботи, спілкування буде легким і невимушеним, проте є кілька моментів, які потрібно уточнити. Але все-таки намагайтеся розвивати стосунки більше з приємними та позитивними людьми

Стрижка у 2 місячну добу

Стрижка волосся на зростаючому місяці дуже добре позначається на стані нашого волосся, і росте швидше, до того ж, воно стає густим і міцним.

Сьогодні без страху можемо довірити свою голову навіть стажеру, або перукарю-початківцю.

Якщо ви обмежитеся тим, що підрівняєте тільки кінчики, то вся негативна енергія, накопичена у волоссі, зникне миттю з вашої голови. Після того, як ми острижемо кінчики волосся, може здатися, що голова стала легкою, можливо, вас відвідають геніальні та незвичайні ідеї.

Сьогодні вітаються й експерименти із волоссям. У 2 місячні добу безпечні будь-які зачіски, але головне, щоб волосся було чистим, доглянутим і красивим.

Дівчатам, які в 2 місячну добу записані на мелірування, зірки радять обмежитися щадним варіантом - волосся скаже вам спасибі.

 


Весілля у 2 місячну добу

Урочисті заходи сьогодні пройдуть без сучка і задирки, запрошені щиро радітимуть за нареченого і наречену, і навіть батьки молодих подружаться, і дивуватимуться, як вони жили, не знаючи один одного.

Сім'я, створена у другу місячну добу, буде міцною, дружною та гармонійною. Зазвичай такі пари живуть довге і щасливе життя, їхній будинок завжди повна чаша.

Якщо на 2 місячну добу випадає початок весільної подорожі, молоді можуть бути впевнені, що поїздка пройде ідеально, наречений і наречена жодного разу не посваряться, і насолоджуватимуться щодня.

Сьогодні закохані пари можуть сміливо переїжджати до нової квартири – навіть сусіди виявляться найприємнішими людьми.

Якщо парі доведеться жити з батьками, краще обговорити всі тонкощі спільного проживання саме сьогодні.

Вінчатися в 2 місячну добу дуже добре, якщо на цю добу не випадає церковне свято, в яке не можна проводити таїнство. Але якщо зірки зійдуться, як треба, молоді можуть бути впевнені, що їхнє життя буде довгим, солодким.

Для тих пар, які зважилися пожити в цивільному шлюбі, другий місячний день теж добре. Але тут головне, одразу визначитися з побутовими тонкощами, розподілити обов'язки та права.

 


День народження у 2 місячні доби

Люди, народжені в 2 місячну добу, врівноважені і спокійні, мудрі і розважливі. Батьки не натішаться на дітлахів, що з'явилися на світ, але коли їм виповнюється два або три роки, починаються проблеми.

Я сам - у таких малюків виявляється набагато яскравіше та інтенсивніше, ніж у решти дітлахів.

Вони завжди залишаються загадкою для оточуючих, вони можуть поводитися зухвало, але це не означає, що малюки не зважають на думку рідних.

У шкільні роки дитина буде дивувати і вчителів, і однолітків своїм оригінальним і нестандартним мисленням.

Вони легко йдуть кар'єрними сходами, легко заводять потрібні знайомства, і спокійно змінюють діяльність, якщо їм стає нецікаво.

Таким людям щастить не лише у професійній сфері, вони щасливі у коханні та у сімейному житті. Вміють знаходити компроміс, щоправда, все виходить саме так, як задумали ці друзі, і решті залишається лише визнати свою неправоту.

Вони цікаві, і завжди прагнуть чогось нового і незвіданого.
Завжди щастить із грошима, вони ніколи не працюватимуть по 20 годин на добу, щоб купити булку хліба. Ні, вони швидше пограбують банк, ніж у бідності існувати. Хоча до цього не доходить, адже гроші ніби липнуть до таких людей.

Люди, що з'явилися на світ у другу місячну добу, завжди прагнуть лідерства, проте діяти вони воліють обережно – ці сірі кардинали можуть роками чекати свого часу, і одного прекрасного дня начеплять корону, мовчки підняться на трон, і оточуючим доведеться лише змиритися.

 

Сни в 2 місячну добу

Сьогоднішні сновидіння можуть бути джерелом майбутнього творчого натхнення.

Сни, це не лише робота мозку, свідомості та підсвідомості – це ще й якась подорож у світ «Задзеркалля». Тому деякі видіння можна тлумачити з точністю та навпаки.

Сумний, сумний сон може бути до неймовірної грошової удачі, а веселощі, і гульба в сновидінні можуть попереджати про сварку з друзями.

Сновидіння бувають різними, але навіть тут важливим є наш настрій. Якщо сон не сподобався, і ми налаштувалися на невдачу, так воно і буде, але якщо нам наснився кошмар, а ми бадьоренько схопилися з ліжка, і змили безглузде бачення холодною водою в душі, все буде чудово.

Трактувати сновидіння Фрейдом у другий місячний день небажано, інакше намудримо собі таке, що в шоці будуть і місяць, і зірки, і ми самі.

На другий місячний день вважаються вдалими сни, в яких ми бачимо грошики. Втратили велику суму? Нічого поганого в цьому баченні немає, навпаки, незабаром знайдеться новий шлях до багатства, або взагалі знайдеться валіза із золотими монетами.

Паперові гроші можуть передавати інформацію. Тож уві сні, бажано бути уважними, адже номінал купюри може вказувати на якийсь часовий проміжок.

 

Ділова сфера 2 місячні доби

У 2 місячну добу діє правило, яке говорить: чим більше ми віддамо, тим більше ми і отримаємо.

Тому сьогодні важливо не бути скупими – вітається благодійність, хоч віддавати єдину купюру у п'ятсот грн, зовсім не обов'язково.

І ділова, і фінансові сфери принесуть успіх, якщо ми сподіватимемося на себе, і перестанемо звертати увагу на думку оточуючих.

Сьогодні вітається перехід на нову роботу, або ж відкриття власного бізнесу. Другий місячний день багатий і на вигідні пропозиції – саме сьогодні ми можемо отримати цікаву та перспективну посаду, чи знайомства із впливовими людьми.

У другий місячний день можна віддавати борги, або вкладати свої гроші у якісь проекти – велика ймовірність того, що наші кошти подвоїться, або ми взагалі збагатимося у досить короткі терміни.

Багато починів другого місячного дня виявляться вдалими, особливий успіх чекає на тих, хто саме сьогодні вирішить втілити в життя давню мрію – заробляти грошики за допомогою хобі.

 

Здоров'я у 2 місячну добу

Друга місячна доба для того і існує, щоб ми почали вести здоровий спосіб життя. І нехай сьогодні не понеділок, і навіть не початок місяця чи року – місяць краще знає, коли приступати до кардинальних змін.

Звичайно, нам небажано сьогодні сідати на жорстку дієту, паралельно кидати курити, та ще й бігти до стоматолога за новими зубами.

Сьогодні можна побалувати свій шлунок фруктами та овочами, салатами та всілякими видами капусти.

Другий місячний день можна сміливо обізвати днем ​​відмови від куріння. Тут головне, не афішувати свої плани, інакше добрі друзі примчаться з дорогими сигаретами, і випробовуватимуть вас на міцність, що ви не витримаєте й кількох днів.

Що стосується фізичних навантажень, то в другий місячний день на нас чекають бігові доріжки, спортзали та басейни. Але не поспішайте зображати олімпійських чемпіонів – якщо нас занесе до спортзалу, не обов'язково пробувати нові тренажери, і мучити тренера нескінченними питаннями.

І головна порада – не психуємо, і не з'ясовуємо стосунки. Нервова система сьогодні як сталь, але це не означає, що потрібно її випробовувати.

 

Підсумок

Другу місячну добу можна назвати ідеальною з усього місячного місяця. Сьогодні нам все вдається, стосунки складаються, а справи вирішуються.

Але насолоджуємося життям, і не забуваємо, що справа не лише у впливі чарівниці місяця, а й у нашому настрої.

Сьогодні важливо звертати увагу на підказки долі та уважно ставитися до будь-якої отриманої інформації.

Цей день ідеальний для різноманітних оздоровчих практик.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Розклади на МАК картах – відео курс

1500,00 грн.
Вся суть розкладів за допомогою Метафоричних карток в одному курсі! Відео курс у записі. У програмі курсу – 5 годин відео ефірів Усі записи залишаються у вас у необмеженому доступі.

Курс зі створення МАК карт

1700,00 грн.

Як створити Метафоричні Асоціативні Карти?

На даному відео курсі ви навчитеся створювати свої унікальні Метафоричні Асоціативні Карти МАК. Якщо Ви бажаєте створити свою унікальну Метафоричну Асоціативну Колоду карт - тоді даний відео курс саме для вас. Автор курсу зі створення МАК карт - Єва Митник, автор 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, які на сьогоднішній день є найбільш продаваними в Україні, Америці, Англії, Польщі, Білорусії, Казахстані, Росії.

Сеанс Енергетичного Відновлення

1000,00 грн.

Що дає сеанс Енергетичного відновлення?

Корекція Карми або енергетична чистка дає кожній людині свій стан.  А саме: 1 ) Очищення - це, якщо відчуваєте, що пелена на очах, в голові каша, ситуація зайшла в глухий кут, не знаєте, куди рухатися і як вирішити ваші питання. Після чищення - зрозуміліше буде мені, як майстру, щоб я могла дати рекомендації і пояснити, чому сталася та чи інша ситуація у вашому житті ( при цьому, ви будете коментувати весь текст, який я надаю вам після чистки ). Після сеансу може бути стан Космосу і втоми, відчуття, як після операції. 2 ) Відновлення - якщо ви знеструмлені, занепад сил, нічого не хочеться робити, ви на нулі. Після чищення додасться енергії, бажання жити і творити. 3 ) Наповнення і захист - зазвичай, це третій сеанс. Але дуже часто люди приходять з очима на лобі, думаючи, що у них псування. А насправді саме пробою або не вірите в себе. І один сеанс потрібно пройти, як наповнення енергією і виставлення захистів.

Варіанти проведення Сеансів очищення

 • Очний. Тут і зараз
 • У паралелях. Дистанційні, проводяться на відстані в реальному часі. У паралелях, коли ви лежите у себе, а майстер у себе вдома працює з вашим фантомом
 • На сон. Не важливо, лежите ви чи ні. Майстер працює з Вашим фантомом. Сеанс почне працювати, коли ви ляжете спати
У картці товару вказана мінімальна вартість.      

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Чітки – Лабрадор, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Лабрадор - відганяє негативні енергії від аури власника та захищає від витоків енергії

Зміна Родових Сценаріїв

280,00 грн.
Кожна людина є невід'ємною частиною свого роду і все, що відбувається в роді має величезний вплив на долю людини. Маючи цю книгу під рукою, ви точно знатимете, на що звертати увагу і як працювати з тими чи іншими ситуаціями, питаннями та завданнями, пов'язаними з родовими сценаріями. Чи зможете розібратися в собі, своєму родовому призначенні та закріпитися підтримкою роду у створенні гармонійних відносин. Автор: Єва Митник Сторінок: 205 Мова російська

Мої 10 цілей

120,00 грн.
Блокнот "Мої 10 цілей" - це легкий інструмент у досягненні ваших цілей.
Дослідження показали, що коли ви записуєте цілі в блокнот кожен день, мотивація для їх досягнення зростає. Підсвідомо ви почуваєтеся зобов'язаними досягти цілей, що їх написали. Це змушує діяти задля досягнення. Записувати цілі, це як давати собі накази. Щоразу, коли ви відволікаєтеся від мети, мозок нагадає вам про них знову. Автор: Єва Митник Сторінок: 14 Мова російська

Чарівність молитов (2 частина) – електронна книга

190,00 грн.
В книге собраны авторские и церковные священные тексты, молитвы, мантры и аффирмации на все случаи жизни на каждый день. Имея книгу под рукой - вы всегда сможете очистить себя и пространство, подпитать исцеляющей энергией и при необходимости – защитить себя от любого энергетического воздействия и влияния. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 172

Язык: Русский

Чітки – Бірюза, Місячний камінь, Кришталь, Котяче око, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Місячний камінь - це камінь нових починань, він має сильний зв'язок із місяцем та інтуїцією
 • Бірюза - дає своєму власнику можливість здобути високий авторитет і встати, підвищує якості переможця
 • Кришталь - наділяє свого власника задарма ясновидіння, покращує інтуїцію
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Свічки «Дозвіл Ситуації»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Роздільна здатність Ситуації» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Чітки – Золотий пісок, розмір намистин 1см

600,00 грн.
Афірмації – 28 штук ПОДАРУНОК 300 грн. 6 – для активації фінансового потоку 6 – для соціального просування 6 –

Перезавантаження

530,00 грн.
Гра без правил, але з тисячами способів грати в неї, і можливістю вигадати тисяча перший! Метафоричні асоціативні карти "Перезавантаження" - це гра, в яку ви можете безпечно і з повним задоволенням грати з власними та чужими дітьми, батьками, подружжям, колегами, друзями, знайомими та першими зустрічними.

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *