Місячна доба

14-а місячна доба

14-е лунные сутки

14 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Цю добу можна назвати – день другого шансу. Місяць сьогодні надає нам можливість виправити помилки, зробити висновки, і спробувати змінити ситуацію на краще.


• Стихією 14 місячних діб є Земля. Стихія допоможе зрозуміти, хто ми є насправді, і що потрібно зробити, щоб налагодити взаємини з людьми, світом і досягти душевної рівноваги.
• Символи 14 місячних діб – Труба. Труба символізує божественне одкровення, і віщує початок чогось нового, і незвичайного.
• Вдалими квітами 14 місячних діб: Фіолетовий (мудрість і осяяння), Ліловий (ясновидіння, здатність спілкуватися з духами), і Бузковий колір (чуттєвість та загадковість). Білий колір символізує свіжість, чистоту, одкровення та душевну рівновагу.
• Щасливе число 14 місячних діб – П'ятірка. Цифра знаходиться під впливом Юпітера, який вважається незвичайною та загадковою планетою.
• Талісмани 14 діб місяця – Гіацинт та Сапфір. Гіацинт тішить душу, і наділяє власника мудрістю, цей камінь приносить удачу і дарує щастя. Сапфір робить нас кращими і чистішими, і оберігає від обману та брехні.
• Ангел-охоронець 14 місячних діб – Гусфар. Ще його називають принцом повного місяця, або ангелом місячного світла. Він дарує нам пророчі сни і наділяє ясновидінням.

 

Характеристика 14 місячних діб

Це найактивніший і найпотужніший день у всьому місячному місяці.

Тому сьогодні не рекомендується не діяти, адже ми можемо проспати свій успіх, і так і не дізнатися, про що ж шепотів нам чарівниця Місяць.

Якщо до цього дня ми розгойдувалися, але так і не наважилися змінити життя, сьогодні місяць дає другу спробу. Інтуїція в чотирнадцяту місячну добу у багатьох людей працює на повну силу. Адже символом дня є

Труба, вона кличе нас до нових звершень, і підказує, що треба зробити для того, щоб ми стали такими, якими нас задумав Господь.

Сьогодні будь-який конфлікт може спричинити серйозну сварку, а то й розставання. Тому дуже важливо стежити за своїми висловлюваннями, тримати при собі свою думку наскільки можна.

Якщо сьогодні ми почнемо копатися в собі, то легко впадемо в депресію, і сумуватимемо до кінця місяця, стежте за думками.

Захиститися від негативного впливу на 14 місячну добу ми можемо за допомогою співу. Включаємо караоке, і наспівуємо улюблені пісеньки, як можна голосніше - вампіри розбіжаться, і нам навіть часник не знадобиться.

Сьогодні корисні усі види очищення. Можемо забратися в квартирі, і в офісі, навести лад на присадибній ділянці, і біля річки, де ми зазвичай відпочиваємо. Найголовніше влаштувати генеральне прибирання у своїй душі, сум і негатив мають піти назавжди.

До речі, помешкання можна почистити за допомогою магії. Способів багато, і важливо вибрати відповідний і дієвий саме для нас. Або викликати майстра кармічного коректора, щоб підчистив негативну енергію, невидиму для багатьох таку відчутну.

Постараємось вирішити всі проблеми саме сьогодні, і решта днів цього місячного місяця нас тільки радуватиме.

 

Стрижка в 14 місячну добу

Сьогодні в перукарських салонах не проштовхнутися, адже стрижка в чотирнадцятий місячний день веде до матеріального благополуччя і притягує гроші. Загалом, стрижемося і чекаємо на небачене щастя.

До питань фарбування в 14 місячну добу слід підходити дуже акуратно - бажано фарбувати волосся в колір, який близький до природного. Зірки та місяць радять не поєднувати холодні та теплі кольори.

 

Весілля у 14 місячну добу

Сьогодні всі ресторани зайняті, заклади викуплені для весільних церемоній. У загсах теж не проштовхнутись. Просто сьогоднішній день ідеальний для пар, які вже пожили у цивільному шлюбі, та зрозуміли, що штамп у паспорті лише покращить взаємини, а сімейне життя особливих сюрпризів не принесе.

День підходить і для тих пар, які встигли обпектися на сімейному житті, і вирішили створити новий союз. На помилках, як відомо, навчаються, і чотирнадцятий день якраз підходить для того, щоб виправити промахи, і поринути у нові та гарні стосунки.

Знайомим менше місяця, у 14 місячну добу бажано триматися від загсу подалі.

У весільну подорож у 14 місячний день можуть вирушати пари, які звикли до спокійного та тихого відпочинку.
Вінчальні церемонії відбуваються ідеально. Пари, що повінчалися цього дня, можуть розраховувати на допомогу зірок та місяця – молодих благословили небеса.

 

День народження у 14 місячну добу

За цими немовлят можна звіряти годинник, настільки він пунктуальний і педантичний.

Вони мають неймовірну самодисципліну і не терплять несправедливості, якщо за них когось незаслужено образили, стануть на захист, і не відступляться до останнього.

Друзів мають багато, але самі вони воліють спілкуватися лише з тими, хто розумний, добрий, і прагне до ідеалу.

Часто досягають таких висот, про які інші навіть не мріють – вони спокійно стають бізнесменами та олігархами, чудово почуваються у ролі депутата, або міністра.

Вони готові цілодобово пропадати на роботі, і не турбуватися про те, що у них немає часу на особисте життя. Вони вірять у долю і знають, що з половинкою можна зустрітися і в трамваї, і в черзі за хлібом.

Жити під одним дахом із ними складно, можуть бути страшними занудами. Вони влаштовують скандали через хлібну крихту на підлозі, і впадають у депресію, якщо бачать під диваном брудні шкарпетки. Зате вони найнадійніші подружжя, зберігатимуть вірність своєму партнеру до глибокої старості.

 

Сни в 14 місячну добу

Злі духи сьогодні активні, тому обережно спілкуватимемося з нічними прибульцями, навіть якщо вони здадуться нам симпатичними. Якщо нам сниться прекрасний білий ангел, що повідомляє про швидку матеріальну удачу, це, швидше за все, чортик, який вирішив пожартувати з нас.

Спокійно перехрестимо дивака з пекла, і вирушимо іншою стежкою в сонному лабіринті.

Бачити уві сні соковиті та стиглі яблука до неймовірної вдачі у любовній сфері. Зелені яблучка бачать люди творчі – швидше за все, у вашому житті настане період, коли ви отримуватимете натхнення звідусіль, та й слава та визнання не забаряться. Гнилі фрукти це однозначно погано, але не поспішаємо прокидатися, і трясти ловець снів - настав час поміняти ставлення до життя, тільки й усього.

Будь-яке слово, почуте нами цієї ночі, несе корисну інформацію, адже символ чотирнадцятої доби труба. Тому якщо вночі ми співаємо, або чуємо спів солов'їв, можемо не сумніватися – вже вранці на нас чекає радісна звістка від коханих людей.

 

Ділова сфера 14 місячних діб

У сьогоднішній день бажано вирішувати всі проблеми, що накопичилися, виправляти помилки і робити висновки. Усі перешкоди, які раніше заважали рухатися у вибраному напрямку, сьогодні зникнуть легко.

Вирушати сьогодні на першу в житті угоду, слід застерегтися - велика можливість прогоріти. Та й всякого роду шахраї в 14 день не сплять - погані хлопці засіли на сайтах в Інтернеті працювати.

По кредити в 14 місячний день ми не підемо. Зате повернемо всі борги - після цього ми ніколи не заліземо в боргову яму, і буде багатіти з кожним днем. Але віддавати гроші бажано до полудня - після обіду енергетика у купюр інша, і повернення може обернутися появою нового боргу.

До речі, сьогодні краще перевести в готівку велику частину грошей, щоб частіше торкатися купюр, і гладити їх шелестіння спинки. Світло не належить до тих, хто має рахунок у швейцарському банку, і зараз сидить на островах (навряд чи ці щасливчики почитають місячні поради, хоча, можливо, вони завдяки місяцю і розбагатіли).

 

Здоров'я у 14 місячну добу

Тим, хто збирається, і ніяк не може зібратися робити зарядку, місяць кличе вас на стадіони, і манить у тренажерні зали. Отже, забудьте якнайшвидше про лінощі, дістаньте гарний спортивний костюм, і вперед – до здорового способу життя. Сьогодні все вийде навіть у тих з нас, хто цілодобово сидить за комп'ютером, і лінується налити собі чай.

До речі, сьогодні дуже вразливі очі, і довго дивитись на екран ноутбука зірки категорично забороняють. Очі благають нас про пощаду, і мріють про відпочинок. Тому бережемо зір, і робимо спеціальні вправи – найкращим другом та лікарем очей сьогодні стане денний сон.

Решту лікарів сьогодні ігнорувати ми теж не станемо. На нас чекають і терапевти, і кардіологи, і дерматологи, і стоматологи. Але розпочинати лікування зубів у чотирнадцятий місячний день небажано.

 

Підсумок

Девіз чотирнадцятої місячної доби - краще втомитися, ніж не встигнути. Не лінуватимемося, і займемо себе такими справами, які будуть і корисні, і приємні.

Сваритись, нервувати і з'ясовувати стосунки ми сьогодні теж не будемо – можна голосно співати, рвати папір, зачинившись у кімнаті.

Якщо ви втратили сенс у житті, 14 добу місяця подарують ще один шанс, шукайте та знайдете. Інтуїція підкаже, як вчинити, що сказати, і куди піти.

Якщо всі помилки виправили, а чернетки переписали – похваліть себе за вдало прожитий день. Подякуйте Місяцю, і пообіцяйте, що надалі будете поводитися розумно і правильно.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Слов’янська гімнастика

7000,00 грн.

Як проходить Відео-навчання Слов'янської гімнастики?

Даний напрямок в нашому центрі Енергетичного Відновлення RestArt викладається в форматі відео-курс, за особливою адаптованою авторською програмою, професійним і сертифікованим Майстром Євою Митник . В даному курсі у вас є можливість детально вивчити напрямок Слов'янської гімнастики, ознайомитися зі спеціальними техніками і вийти на рівень власного викладання практики. Все що потрібно від вас - це бажання і постійна практика, адже тільки системність і регулярність дають хороші результати. Ми практикуємо індивідуальний підхід у всіх сферах нашої роботи, що дає вам можливість отримати відповіді на всі свої питання і набути впевненості у власних силах. Так само, ми гарантуємо величезну кількість практичного вивчення, що б ви змогли на власному прикладі переконатися і відчути всі позитивні впливу Слов'янської гімнастики.

Розклади на МАК картах – відео курс

2200,00 грн.
Вся суть розкладів за допомогою Метафоричних карток в одному курсі! Відео курс у записі. У програмі курсу – 5 годин відео ефірів Усі записи залишаються у вас у необмеженому доступі.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

8000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

Курс зі створення МАК карт

2200,00 грн.

Як створити Метафоричні Асоціативні Карти?

На даному відео курсі ви навчитеся створювати свої унікальні Метафоричні Асоціативні Карти МАК. Якщо Ви бажаєте створити свою унікальну Метафоричну Асоціативну Колоду карт - тоді даний відео курс саме для вас. Автор курсу зі створення МАК карт - Єва Митник, автор 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, які на сьогоднішній день є найбільш продаваними в Україні, Америці, Англії, Польщі, Білорусії, Казахстані, Росії.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Браслет – Котяче око біле

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у браслетах:

 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Чітки – Родоніт, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Родоніт – нейтралізує негативний вплив пологових програм

Грошовий дракон

4000,00 грн.
"Грошовий Дракон" - гра про любов до себе, адже це найголовніше у житті людини! Дракон - це символ захисту та залучення грошей. Він допомагає залучити достаток і потім зберегти його. Достаток не тільки у вигляді грошей, це може бути енергія або здоров'я, завдяки якому вам приходять потім матеріальні блага. Найважливіше до комплекту гри входить гармонізуюча колода карт "Чарівництво Енергій" Гра буде цікава: практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, спеціалістам професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

“Карма буває різною” – електронна книга

222,00 грн.
Карма – это не приговор. Это отражение и влияние наших поступков в прошлом на нашу сегодняшнюю реальность. То, что мы имеем и как живем – это все наша ответственность. Книга помогает разобраться в том, какой бывает карма, почему у кого-то она плохая, а кто-то везунчик. На примерах и историях доступно объясняется, как вы лично можете повлиять на вашу карму и соответственно, на качество и уровень жизни. Применяя в жизни рекомендации и практики, сможете избежать множества неприятных моментов и ситуаций.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 212

Язык: Русский

Достаток та процвітання

170,00 грн.
Усі практики та техніки, описані в цій книзі – випробувані особисто. У практикумі зібрані найкращі статті інших майстрів, колег. Відображено досвід та знання, які передали мені мої вчителі та наставники, авторські статті, практики та молитви. Книга для:
 • для чарівників-початківців;
 • тих, хто практикує різноманітні техніки;
 • для просунутих майстрів, що розвиваються, практикують, вивчають.
Автор: Єва Митник Сторінок: 63 Мова російська

Для грошей

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Для Грошей"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Трикутники у квадраті Піфагора

550,00 грн.

Відео-курс "Трикутник у квадраті Піфагора"

А якщо є цифровий код, в якому захований саме Ваш секрет грошового успіху? Нумерологія – це дуже цікава наука, і ми допоможемо Вам відкрити її найцінніші підказки. Вивчивши Трикутник Піфагора Ви дізнаєтеся, що саме допоможе Вам залучити фінанси і розкрити свій потенціал. Завдяки цьому відео навчанню Ви відкриєте свою особисту формулу успіху, яку також зможете застосувати для всіх сфер життя. Входить: відео - 1 год

Відео курс – створення Великодніх свічок

440,00 грн.

Базовий відео курс по створенню Великодніх свічок з натуральної кольорової вощини

Що входить:
 1.  Техніка безпеки при роботі зі свічками. Види ритуалів. Різновиди.
 2.  Свічки для Посвячення Пасхи і Крашенкі
 3. Свічка - Триєдність
 4. Свічка - На Відкриття Доріг
 5. Свічка - Великодня

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Особисті Кордони – відео курс

1500,00 грн.
Особисті Кордони - відео курс триває 10 днів із 20-30 січня. Для Вас якщо:
 • Чи є у твоєму оточенні люди, які регулярно цікавляться вами, щоб знати ваші секрети, а не для того, щоб порадіти за вас?
 • А чи є люди у вашому оточенні, яким ви самі все розповідаєте, а потім жалкуєте?
 • І в навантаження, а є люди у вашому оточенні, люди, які розповідають, що вам треба, як вам жити, з ким спілкуватися і при цьому "самі з вусами"?
Якщо ви відповіли - так, саме час розібратися з темою Особистих Кордонів! ⠀ Особисті кордони – це захист свого психологічного, енергетичного, морального та душевного простору. Окрім тебе, їх ніхто не встановить! Це твої особисті правила, твої "хочу", "можу", "можна" і "не можна", які ґрунтуються на твоїх внутрішніх допустимих нормах, цінностях, принципах. ⠀ І у кожного ці норми, а відповідно межі свої. Цікаво розібратися у цьому питанні? Тоді запрошую тебе на курс "Особисті Кордони", який стартує 20 січня 2023 року.

Свічки «Реалізація у соціумі»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Реалізація в соціумі» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Допомога Вищих Сил»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Допомога Вищих Сил» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка стійкість до Аффірмації. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволити запит на перекриття енергії, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Для зняття поганих впливів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Для зняття поганих впливів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Гармонія»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Гармонія» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Відновлення біополя»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Відновлення біополя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Очищення та відкриття любовного каналу»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Очищення та відкриття любовного каналу» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «На закриття боргів та кредитів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «На закриття боргів та кредитів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *