Місячна доба

14-а місячна доба

14-е лунные сутки

14 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Цю добу можна назвати – день другого шансу. Місяць сьогодні надає нам можливість виправити помилки, зробити висновки, і спробувати змінити ситуацію на краще.


• Стихією 14 місячних діб є Земля. Стихія допоможе зрозуміти, хто ми є насправді, і що потрібно зробити, щоб налагодити взаємини з людьми, світом і досягти душевної рівноваги.
• Символи 14 місячних діб – Труба. Труба символізує божественне одкровення, і віщує початок чогось нового, і незвичайного.
• Вдалими квітами 14 місячних діб: Фіолетовий (мудрість і осяяння), Ліловий (ясновидіння, здатність спілкуватися з духами), і Бузковий колір (чуттєвість та загадковість). Білий колір символізує свіжість, чистоту, одкровення та душевну рівновагу.
• Щасливе число 14 місячних діб – П'ятірка. Цифра знаходиться під впливом Юпітера, який вважається незвичайною та загадковою планетою.
• Талісмани 14 діб місяця – Гіацинт та Сапфір. Гіацинт тішить душу, і наділяє власника мудрістю, цей камінь приносить удачу і дарує щастя. Сапфір робить нас кращими і чистішими, і оберігає від обману та брехні.
• Ангел-охоронець 14 місячних діб – Гусфар. Ще його називають принцом повного місяця, або ангелом місячного світла. Він дарує нам пророчі сни і наділяє ясновидінням.

 

Характеристика 14 місячних діб

Це найактивніший і найпотужніший день у всьому місячному місяці.

Тому сьогодні не рекомендується не діяти, адже ми можемо проспати свій успіх, і так і не дізнатися, про що ж шепотів нам чарівниця Місяць.

Якщо до цього дня ми розгойдувалися, але так і не наважилися змінити життя, сьогодні місяць дає другу спробу. Інтуїція в чотирнадцяту місячну добу у багатьох людей працює на повну силу. Адже символом дня є

Труба, вона кличе нас до нових звершень, і підказує, що треба зробити для того, щоб ми стали такими, якими нас задумав Господь.

Сьогодні будь-який конфлікт може спричинити серйозну сварку, а то й розставання. Тому дуже важливо стежити за своїми висловлюваннями, тримати при собі свою думку наскільки можна.

Якщо сьогодні ми почнемо копатися в собі, то легко впадемо в депресію, і сумуватимемо до кінця місяця, стежте за думками.

Захиститися від негативного впливу на 14 місячну добу ми можемо за допомогою співу. Включаємо караоке, і наспівуємо улюблені пісеньки, як можна голосніше - вампіри розбіжаться, і нам навіть часник не знадобиться.

Сьогодні корисні усі види очищення. Можемо забратися в квартирі, і в офісі, навести лад на присадибній ділянці, і біля річки, де ми зазвичай відпочиваємо. Найголовніше влаштувати генеральне прибирання у своїй душі, сум і негатив мають піти назавжди.

До речі, помешкання можна почистити за допомогою магії. Способів багато, і важливо вибрати відповідний і дієвий саме для нас. Або викликати майстра кармічного коректора, щоб підчистив негативну енергію, невидиму для багатьох таку відчутну.

Постараємось вирішити всі проблеми саме сьогодні, і решта днів цього місячного місяця нас тільки радуватиме.

 

Стрижка в 14 місячну добу

Сьогодні в перукарських салонах не проштовхнутися, адже стрижка в чотирнадцятий місячний день веде до матеріального благополуччя і притягує гроші. Загалом, стрижемося і чекаємо на небачене щастя.

До питань фарбування в 14 місячну добу слід підходити дуже акуратно - бажано фарбувати волосся в колір, який близький до природного. Зірки та місяць радять не поєднувати холодні та теплі кольори.

 

Весілля у 14 місячну добу

Сьогодні всі ресторани зайняті, заклади викуплені для весільних церемоній. У загсах теж не проштовхнутись. Просто сьогоднішній день ідеальний для пар, які вже пожили у цивільному шлюбі, та зрозуміли, що штамп у паспорті лише покращить взаємини, а сімейне життя особливих сюрпризів не принесе.

День підходить і для тих пар, які встигли обпектися на сімейному житті, і вирішили створити новий союз. На помилках, як відомо, навчаються, і чотирнадцятий день якраз підходить для того, щоб виправити промахи, і поринути у нові та гарні стосунки.

Знайомим менше місяця, у 14 місячну добу бажано триматися від загсу подалі.

У весільну подорож у 14 місячний день можуть вирушати пари, які звикли до спокійного та тихого відпочинку.
Вінчальні церемонії відбуваються ідеально. Пари, що повінчалися цього дня, можуть розраховувати на допомогу зірок та місяця – молодих благословили небеса.

 

День народження у 14 місячну добу

За цими немовлят можна звіряти годинник, настільки він пунктуальний і педантичний.

Вони мають неймовірну самодисципліну і не терплять несправедливості, якщо за них когось незаслужено образили, стануть на захист, і не відступляться до останнього.

Друзів мають багато, але самі вони воліють спілкуватися лише з тими, хто розумний, добрий, і прагне до ідеалу.

Часто досягають таких висот, про які інші навіть не мріють – вони спокійно стають бізнесменами та олігархами, чудово почуваються у ролі депутата, або міністра.

Вони готові цілодобово пропадати на роботі, і не турбуватися про те, що у них немає часу на особисте життя. Вони вірять у долю і знають, що з половинкою можна зустрітися і в трамваї, і в черзі за хлібом.

Жити під одним дахом із ними складно, можуть бути страшними занудами. Вони влаштовують скандали через хлібну крихту на підлозі, і впадають у депресію, якщо бачать під диваном брудні шкарпетки. Зате вони найнадійніші подружжя, зберігатимуть вірність своєму партнеру до глибокої старості.

 

Сни в 14 місячну добу

Злі духи сьогодні активні, тому обережно спілкуватимемося з нічними прибульцями, навіть якщо вони здадуться нам симпатичними. Якщо нам сниться прекрасний білий ангел, що повідомляє про швидку матеріальну удачу, це, швидше за все, чортик, який вирішив пожартувати з нас.

Спокійно перехрестимо дивака з пекла, і вирушимо іншою стежкою в сонному лабіринті.

Бачити уві сні соковиті та стиглі яблука до неймовірної вдачі у любовній сфері. Зелені яблучка бачать люди творчі – швидше за все, у вашому житті настане період, коли ви отримуватимете натхнення звідусіль, та й слава та визнання не забаряться. Гнилі фрукти це однозначно погано, але не поспішаємо прокидатися, і трясти ловець снів - настав час поміняти ставлення до життя, тільки й усього.

Будь-яке слово, почуте нами цієї ночі, несе корисну інформацію, адже символ чотирнадцятої доби труба. Тому якщо вночі ми співаємо, або чуємо спів солов'їв, можемо не сумніватися – вже вранці на нас чекає радісна звістка від коханих людей.

 

Ділова сфера 14 місячних діб

У сьогоднішній день бажано вирішувати всі проблеми, що накопичилися, виправляти помилки і робити висновки. Усі перешкоди, які раніше заважали рухатися у вибраному напрямку, сьогодні зникнуть легко.

Вирушати сьогодні на першу в житті угоду, слід застерегтися - велика можливість прогоріти. Та й всякого роду шахраї в 14 день не сплять - погані хлопці засіли на сайтах в Інтернеті працювати.

По кредити в 14 місячний день ми не підемо. Зате повернемо всі борги - після цього ми ніколи не заліземо в боргову яму, і буде багатіти з кожним днем. Але віддавати гроші бажано до полудня - після обіду енергетика у купюр інша, і повернення може обернутися появою нового боргу.

До речі, сьогодні краще перевести в готівку велику частину грошей, щоб частіше торкатися купюр, і гладити їх шелестіння спинки. Світло не належить до тих, хто має рахунок у швейцарському банку, і зараз сидить на островах (навряд чи ці щасливчики почитають місячні поради, хоча, можливо, вони завдяки місяцю і розбагатіли).

 

Здоров'я у 14 місячну добу

Тим, хто збирається, і ніяк не може зібратися робити зарядку, місяць кличе вас на стадіони, і манить у тренажерні зали. Отже, забудьте якнайшвидше про лінощі, дістаньте гарний спортивний костюм, і вперед – до здорового способу життя. Сьогодні все вийде навіть у тих з нас, хто цілодобово сидить за комп'ютером, і лінується налити собі чай.

До речі, сьогодні дуже вразливі очі, і довго дивитись на екран ноутбука зірки категорично забороняють. Очі благають нас про пощаду, і мріють про відпочинок. Тому бережемо зір, і робимо спеціальні вправи – найкращим другом та лікарем очей сьогодні стане денний сон.

Решту лікарів сьогодні ігнорувати ми теж не станемо. На нас чекають і терапевти, і кардіологи, і дерматологи, і стоматологи. Але розпочинати лікування зубів у чотирнадцятий місячний день небажано.

 

Підсумок

Девіз чотирнадцятої місячної доби - краще втомитися, ніж не встигнути. Не лінуватимемося, і займемо себе такими справами, які будуть і корисні, і приємні.

Сваритись, нервувати і з'ясовувати стосунки ми сьогодні теж не будемо – можна голосно співати, рвати папір, зачинившись у кімнаті.

Якщо ви втратили сенс у житті, 14 добу місяця подарують ще один шанс, шукайте та знайдете. Інтуїція підкаже, як вчинити, що сказати, і куди піти.

Якщо всі помилки виправили, а чернетки переписали – похваліть себе за вдало прожитий день. Подякуйте Місяцю, і пообіцяйте, що надалі будете поводитися розумно і правильно.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Метафоричні карти, онлайн розклад – відео курс

2200,00 грн.
Вся суть розкладів за допомогою Метафоричних карток в одному курсі! Відео курс у записі. У програмі курсу – 5 годин відео ефірів Усі записи залишаються у вас у необмеженому доступі.

Основи навчання розкладів на метафоричних картах від Єви Митник

 1. Мета навчання: Оволодіння техніками розкладів метафоричних карт Розвиток інтуїції та навичок глибокого аналізу Розуміння принципів роботи з метафоричними картами
 2. Структура навчання: Теоретичні основи розкладів метафоричних карт Практичні заняття з використанням онлайн розкладів Аналіз конкретних ситуацій і прикладів
 3. Переваги навчання: Авторський підхід Єви Митник Зручність онлайн-формату навчання Застосування отриманих знань у різних сферах життя

Теми та види розкладів на метафоричних картах

 1. Метафоричні карти розклад на стосунки: Аналіз ситуації у стосунках Виявлення проблем і можливих шляхів їх вирішення Розуміння партнерських потреб і бажань
 2. Розклад на роботу і кар'єру: Оцінка професійної ситуації Вибір оптимального напрямку розвитку Управління конфліктами та стресом на робочому місці
 3. Розклад на здоров'я і благополуччя: Визначення чинників, що впливають на здоров'я Рекомендації для поліпшення фізичного та емоційного стану Створення індивідуального плану турботи про себе
 4. Розклад на особистісний розвиток і самопізнання: Аналіз особистих цінностей і переконань Визначення життєвих пріоритетів і цілей Робота з перешкодами і проблемами на шляху самореалізації

Процес навчання розкладів на метафоричних картах з Євою Митник

 1. Онлайн-лекції та вебінари: Вивчення теорії розкладів метафоричних карт Демонстрація різних методів роботи з картами
 2. Практичні завдання та тренування: Відпрацювання навичок виконання розкладів на метафоричних картах Аналіз власних і чужих розкладів для збагачення досвіду
 3. Індивідуальна робота з автором колод карт: Консультації та зворотний зв'язок від Єви Митник Поглиблене вивчення тонкощів роботи з метафоричними картами

Приєднатися до навчання розкладів на метафоричних картах від Єви Митник

Якщо ви хочете навчитися працювати з метафоричними картами розклад онлайн і використовувати їх у своєму житті для розв'язання різноманітних питань, навчання розкладам на метафоричних картах від авторки колод карт Єви Митник - ідеальний вибір! Долучайтеся до курсу і відкрийте для себе нові горизонти самопізнання та розвитку.

Курс – Родолог-консультант

8000,00 грн.
Курс "Родолог Консультант" у записі  У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

Створення метафоричних карт – відео курс

2200,00 грн.
Єва Митник, відома авторка 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, пропонує унікальний курс зі створення метафоричних карт. Цей курс дасть вам змогу розкрити свої творчі здібності, розвинути інтуїцію та заглибитися в процес самопізнання. Не пропустіть шанс приєднатися до цього чудового навчання і навчитися створювати свої власні метафоричні карти! Основи курсу "Створення метафоричних карт" від Єви Митник
 1. Мета курсу: Освоєння технік створення метафоричних карт Розвиток творчого мислення та інтуїції Поглиблення самопізнання та саморозвитку
 2. Структура курсу: Теоретичні основи метафоричних карт Практичні заняття та майстер-класи Створення власних колод метафоричних карт
 3. Переваги курсу: Авторський підхід Єви Митник Застосування метафоричних карт у різних сферах життя Можливість навчання онлайн та офлайн

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Кармічне Призначення

8000,00 грн.
Процес пошуку мети та мети життя цілком залежить від Вас. Щоб знайти відповіді на ваші запитання, потрібно знайти себе, і це не простий, тривалий процес, але дуже цікавий і захоплюючий. Ця гра не покаже вам, для кого потрібно працювати, для кого ви хочете вчитися, або до якої країни переїхати. Для кого гра призначена: Для чоловіків і жінок, віком 15 +, які хочуть знати свою стать, розуміють свої загальні сценарії (програми) і розуміють, як змінити деструктивні сценарії для позитивних. Що важливо і цінно взяти від своїх предків і передати своїм дітям і онукам, а що забути, пробачити і відпустити. Гра буде цікавою: Карнологи, практикуючі психологи (які хочуть розвиватися, тренери, майстри предкових практик, ігропрактики, спеціалісти по роботі з МАС, фахівці, що надають допомогу професіям.

Повір у себе – афірмації

520,00 грн.
Позитивні афірмації — це «ковток енергії». Який треба тримати в роті цілий день, щоб не вибухнути потоком лайки, скарг та безглуздих дурниць на адресу Всесвіту. МАК карти "Повір у Себе" - підкажуть яка афірмація потрібна саме сьогодні і саме для вашого запиту.

Чітки – Медовий мікс, розмір намистин 1см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Авантюрин - Приносить у характер людини розкутість, вміння руйнувати стереотипи та набридлий перебіг подій.
 • Агат-кракле – допоможе власнику викрити обман та вбереже від небезпеки
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.
 • Сердолік - дуже добре відновлює енергетику, якщо втомилися вдягати браслет чи чітки на праву руку.

Нейрографіка – відео курс Здоров’я, відношення, гроші

2600,00 грн.
З 24 по 30 квітня відбудеться курс з нейрографіки "Здоров'я, ставлення, гроші" Нейрографіка – це метод моделювання свого майбутнього з допомогою роботи з несвідомими процесами. Вона допомагає рухатися вперед та вирішувати свої завдання творчо, креативно, цікаво. У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — ви маєте можливість пройти навчання курсу «Нейрографіка». Нейрографіка дозволяє просто, екологічно та дуже ефективно трансформувати та моделювати свою реальність.   Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа – консультанта, який дозволить працювати з людьми у нейрографіці на тему – Здоров'я, ставлення, гроші.

Чудо замовляли?

510,00 грн.
Чудо – це коли у вашому житті відбувається щось несподіване для вас. І для всіх ці дива різні. МАК карти «Диво замовляли» це про чудо мати дитину фізичну, а також доглядати, чути і наповнювати свою внутрішню дитину. Під час чути свою внутрішню дитину, майбутню дитину, а також своїх маленьких фізичних дітей, які ще не можуть висловлювати свої думки словами та речення.

“Сакральна Мудрість Відносин” – електронна книга

170,00 грн.
Сакральные отношения – это уже высший пилотаж. Это отношения близких духовно людей. И такие отношения редко возникают с первого взгляда или полуслова. Над ними нужно работать каждому из пары ежедневно. Каждый в своей роли, а у мужчин и женщин они разные, должен прилагать усилия, чтобы отношения не превращались в очередную неудачу и не заканчивались расставанием и поиском новых партнеров. Книга поможет разобраться в основах сакральных отношений. Использование техник, практик и рекомендаций даст возможность не только наладить, но и усилить отношения с вашим избранником.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 122

Язык: Русский

Браслет – Котяче око бузкове

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо Метафізичні властивості каменів у браслетах:
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Браслет – Котяче око біле

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у браслетах:

 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Інструктор Нейрографіки – навчання онлайн курс

3500,00 грн.
з 18 по 25 травня відбудеться курс "Інструктор Нейрографіки" Майстерній курс Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа майстра – консультанта, який дозволяє проводити навчання інших майстрів

Енергетична психосоматика – онлайн відео курс

3500,00 грн.
З 25 травня стартує онлайн курс – Енергетична психосоматика Після закінчення курсу видається диплом «Діагност, енергетичний психосоматолог».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *