Місячна доба

12-а місячна доба

12-е лунные сутки

12 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Цей місячний день допоможе нам зрозуміти себе, знайти душевну рівновагу і відкрити серце для всього прекрасного. Сьогодні важливо прислухатися до внутрішніх відчуттів, і дякувати Всесвіту за все, що з нами відбувається.


• Стихія 12 місячних діб – Дерево. Дерево дає тепло, і допомагає знайти зв'язок із природою. Ця стихія пробуджує нас співчуття, і наділяє щедрістю.
• Символи 12 місячних діб: Чаша Грааля (містище духу, просвітлення, осяяння та божественне знання), Череп (підземний світ, тлінність та швидкоплинність) та Серце (мудрість і співчуття, любов та милосердя).
• Щасливі кольори 12 місячних діб: Блакитний (колір небес, розширює межі можливостей, вважається кольором шляхетності та умиротворення), та колір Морської хвилі (миролюбність, надійність, рівновага).
• Щасливе число цієї доби – Трійка. Цифра три несе енергію, адже вона перебуває під впливом Марса. Трійка принесе сьогодні успіх усім, хто вірить у Бога, але й атеїсти поза увагою теж не залишаться.
• Талісмани 4 місячних діб: Лазуріт (чистота помислів та щирі наміри), та Корал (захищає від стресів, і вважається талісманом усіх мандрівників). Перламутр подарує нам благополуччя, і вбереже від поганого ока, а Перли подарує власнику чарівність і продовжить молодість.
• Ангел-охоронець 4 діб Місяця – Ломадор. Ангел-охоронець подарує нам духовну енергію та життєву силу.

 

Характеристика 12 місячних діб

Можливо, сьогодні вдасться зрозуміти, для чого ми з'явилися в цей світ, і в чому полягає наша місія та призначення. Можливо ми нарешті отримаємо відповідь, у чому сенс життя, і перестали метатися і страждати. Але без метань і життя стало б нудним, тому сьогодні ми постараємося відволіктися від турбот матеріального світу, і займемося своєю духовністю.

Сьогодні ми відчуватимемо бажання зробити щось добре, добре і світле, місяць ніби штовхає на позитивні думки та вчинки. У 12 місячну добу не потрібно соромитися молитися, але прохання до Бога і Всесвіту повинні бути щирими, і звичайно, не варто вимагати для себе благ, і багатства.

Поспіх у дванадцятий місячний день бажано виключити – доля знає, як усе має йти. Багато хто сьогодні почувається маленькими дітьми, які й кроку не можуть ступити без підказки. Сьогодні важливо підтримувати інших, і не забувати про себе - добрі справи тим і хороші, що про них не кричать, не розповідають про своє благородство і тим більше не хвалиться широтою серця і душі.

У дванадцяту місячну добу бажано уникати скандальних ситуацій, і не вплутуватися в жодні суперечки – місяць сьогодні спостережливий, і не потерпить, якщо в його володіннях влаштовують чвари і розбирання.

З подорожами у цей день бажано почекати, але від заміських прогулянок відмовлятися не варто. Пам'ятаємо, що стихія 12 дня Дерево, і саме час вирушити до лісу, подихати чистим свіжим повітрям і поспілкуватися з деревами.

Подаруємо сьогодні добрі та ласкаві слова на адресу оточуючих людей – Всесвіт неодмінно віддячить нам за це, головне, не чекати на милість, а діяти щиро, сподіваючись на Бога, і диво.

 

Стрижка у 12 місячну добу

Стрижка у дванадцятий місячний день може змінити наше життя, але слід вдумливо підійти до вибору зачіски.

Навіть традиційні стрижки з минулого легко перетворити на щось оригінальне, головне, не звертати уваги на думку оточуючих. Місяць шанобливо ставиться до будь-яких ідей.

Стрижемося і віримо - коротке волосся притягне в життя багатство і удачу, а зачіска на довгому волоссі помітно покращить наше особисте життя, та й шанувальників додасться, тільки-но ми вийдемо з салону.

Звичайно, про багатство в дванадцятий місячний день занадто мріяти не потрібно, все-таки день не сприяє думкам про матеріальне.

Іноді можна кінчики підрівняти так, що зачіска здаватиметься стильною і незвичайною, головне самим не брати в руки ножиці - інакше від волосся залишаться лише спогади.

У дванадцятий місячний день пощастить і рудим бестіям, і златовласкам, і важким брюнеткам і шатенкам. Про блондинок, і говорити не доводиться - біляві леді просто сяють від щастя.

 

Весілля у 12 місячну добу

Весільні церемонії сьогодні, проходять напрочуд гладко. Навіть серед гостей, що напилися, не буває сварок і з'ясування стосунків, а наречений з нареченою не можуть відвести очей один від одного – цей шлюб благословив сам Місяць, і союз буде довгим, міцним і щасливим.

Пари, які зважилися одружитися в 12 місячну добу, зазвичай впевнені одна в одній, і знають, що подолають усі випробування, які підкине доля. Але якщо у молодих сьогодні виникли сумніви щодо правильності вибору, зірки рекомендують ще раз обміркувати своє рішення і відкласти торжество.

Закоханим, які мріють про бурхливе та веселе сімейне життя, у дванадцятий місячний день у загс краще не ходити. Сімейне життя буде хоч і щасливим, але дещо нудним, і чоловік із дружиною почнуть шукати пригоди на боці.

Сьогодні вдалими виявляться походи до салонів, вибір нарядів та прикрас для церемонії. Також у 12 місячну добу парочка може розсилати запрошення, і продумувати святкове меню.

Дванадцята місячна доба ідеальна для новосілля. Весільна подорож теж пройде зі знаком плюс, якщо молодята вирушать у поїздку саме сьогодні. На закоханих чекає безліч цікавих і корисних знайомств, які зміцнять сім'ю, і допоможуть досягти матеріального благополуччя.

Дванадцята місячна доба підходить і для церемонії вінчання. Ангели охоронятимуть цей союз вічно, і молодята проживуть щасливе життя.

 

День народження у 12 місячну добу

Сьогодні в світі панує гармонія, і немає нічого дивного в тому, що сьогодні народжуються надзвичайно милосердні створіння, вони мають неймовірне почуття справедливості

Такі малюки цінують своїх батьків, і поважають бабусь і дідусів – дбайливі дітлахи не дозволять дорослим возитися з ними, і вже в дошкільному віці візьмуть на себе весь клопіт по дому.

У школі бувають проблеми та конфлікти, тому що вони постійно когось захищають і беруть провину на себе. Вони завжди притягують позитив, і завжди готові поділитися своєю бадьорістю та життєрадісністю.

Серед таких людей багато цілителів, часто ці створіння обирають професію лікарів та вчителів. Діти швидко дорослішають і стають мудрими, саме тому вони йдуть у монастир, або ведуть пустельницьке життя, і присвячують себе Богу та людям.

Матеріальні цінності у цих хлопців стоять на останньому місці, проте якщо близькі люди потребують матеріальної підтримки, то «дванадцяті» досягають таких неймовірних успіхів у бізнесі, що мають фінансові ділки. «Дванадцяті» завжди зайняті благодійністю, їм неважливо, кому допомагати, вони готові віддати накопичення в дитячий будинок, або зібрати всі продукти в будинку, щоб нагодувати бездомних собак та котів.

У сімейному житті можуть бути щасливі, але в чоловіки або в дружини їм потрібно вибирати людину, яка має такі ж душевні якості, і не прагне багатства.

Вони ніколи не просять допомоги, але самі готові примчати, варто лише натякнути на проблему.

 

Сни в 12 місячну добу

Сни у дванадцяту місячну ніч зазвичай бувають добрими, казковими та світлими. Сьогодні нам вдасться заснути без особливих проблем, але для надійності ми можемо порахувати овечок, або білих слонів – зірки обіцяють, що потрапимо до країни Снів, коли перед очима пройде дванадцять тварин.

У сьогоднішніх баченнях бажано прислухатися до своїх відчуттів і звертати увагу на колір картинок. Білі, рожеві та блакитні образи в сновидіннях говорять про те, що ми на правильному шляху, але в нашому оточенні з'явилася не дуже пристойна людина. Чорні, коричневі та сірі картинки свідчать, що ми трохи заблукали, але ще не пізно все змінити, і почати життя з чистого аркуша.

Цієї місячної ночі нас можуть відвідувати родичі, що давно пішли, якщо душі померлих манять нас за собою, не варто боятися нічної подорожі - можливо, добрі ангели намагаються показати нам щось таке, що допоможе розібратися в складних проблемах, і зробити правильні висновки

У дванадцяту місячну ніч найщасливішими і вдалими снами вважаються ті, в яких ми бродимо квітучими луками, і милуємося прекрасними рослинами. Маки сняться людям творчим та оригінальним, а польові ромашки сьогодні бачать ті особистості, які радіють дрібницям, та здатні насолоджуватися життям, незважаючи на складні ситуації. Якщо в дванадцятому місячному сні ми зриваємо тюльпани, або вдихаємо аромат троянд, значить, у реальному житті ми скоро зустрінемо цікаву людину, яка стане нашим духовним наставником, або вчителем.

 

Ділова сфера 12 місячних діб

Олігархи допомагають голодуючим, мільярдери роздають гроші на вулицях, а фінансові генії витрачаються на благодійних аукціонах – це ідеальний сценарій на дванадцятий місячний день. Будь-якого роду збагачення сьогодні недоречні, і навіть непристойні, але як бути, якщо гроші буквально пливуть до нас у руки?

Головне, зберігати тверезу голову, адже Місяць відчуває нас на міцність. Отримали спадщину? Швидше згадаємо про далеких родичів, яких не можна назвати заможними, і відправимо кілька мільйонів на розвиток їхнього сімейного бізнесу. Виграли у лотерею? Купимо половину з усього, про що мріяли, а решту коштів переведемо до дитячого будинку.

Звичайно, ми не станемо скасовувати важливі угоди, і зривати переговори, але в глибині душі слід пам'ятати про те, що багатство минуще, а духовні цінності і є важливим, заради чого ми живемо в цьому світі.

Дванадцятий місячний день вдалий для творчих людей. Головне, не мріяти про негайне збагачення та славу - дійте не поспішаючи, і успіх неодмінно постукає у двері майстерні, щоправда, не сьогодні. Цікаві ідеї, що відвідали нас у 12 місячну добу, будуть прийняті та винагороджені. Проте не варто розповідати про плани всім поспіль.

 

Здоров'я у 12 місячну добу

Краще бути товстим і добродушним, ніж струнким і злим – це твердження підходить дванадцятому місячному дню.

Для жінок, які бажають схуднути, сьогодні буде корисна дихальна гімнастика. Але знову ж таки, діємо без фанатизму, і не спішимо до миттєвого результату.

Тим, хто у дванадцятий місячний день відчує занепад сил або апатію, зірки рекомендують вирушити на прогулянку. Повітря сьогодні особливо свіже, та й місячне світло просочило все навколо позитивом.

Сьогодні можна відвідати стоматолога, проте, якщо ми не були у доброго лікаря більше року, візит краще відкласти, інакше процес лікування затягнеться.

До психологів, цілителів та енерготерапевтів сьогодні черга – ось від відвідування цих чудових лікарів ми отримаємо лише користь. Курс лікування, призначений у дванадцятий місячний день, виявиться ефективним та результативним.

Якщо дуже погане самопочуття можна замовити сеанс енергетичного відновлення в нашому центрі.

 

Підсумок

Знайти натхнення сьогодні легше, ніж в інші дні місяця, головне, зібрати навколо себе хорошу і добру компанію. Сьогодні ми можемо спілкуватися з друзями, родичами, і навіть колегами, серед яких знайдуться веселі та приємні в усіх відношеннях люди.

Всі добрі і чисті мрії в дванадцяту місячну добу мають властивість збуватися, але головне в будь-якій сьогоднішній молитві – щирість і відвертість.

Сьогодні важливо зрозуміти, чому в нашому житті трапляється щось неприємне, і як можна вчинити, щоб змінити ситуацію на краще. Не випадково символом дванадцятої місячної доби вважається Серце.

Відкриємо серця світу, і Всесвіт неодмінно почує наші прохання.
Сьогодні небажано нервувати, критикувати, і пред'являти вимоги – потрібно розібратися в собі та побачити власні недоліки. Але від самозневажливих думок краще позбавлятися відразу - шкодувати себе і так справа невдячна, а вже в дванадцяту місячну добу особливо.

Не поскупимося на компліменти на адресу рідних та улюблених людей, але навіть незнайомці сьогодні можуть потребувати нашого співчуття та розуміння.

Увечері бажано вийти на вулицю, подивитися на темне небо, та сказати спасибі Всесвіту за прекрасний дванадцятий місячний день. Не забудемо загадати бажання, коли побачимо пролітаючу зірочку.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Курс зі створення МАК карт

2200,00 грн.

Як створити Метафоричні Асоціативні Карти?

На даному відео курсі ви навчитеся створювати свої унікальні Метафоричні Асоціативні Карти МАК. Якщо Ви бажаєте створити свою унікальну Метафоричну Асоціативну Колоду карт - тоді даний відео курс саме для вас. Автор курсу зі створення МАК карт - Єва Митник, автор 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, які на сьогоднішній день є найбільш продаваними в Україні, Америці, Англії, Польщі, Білорусії, Казахстані, Росії.

Сеанс Енергетичного Відновлення

1300,00 грн.

Що дає сеанс Енергетичного відновлення?

Корекція Карми або енергетична чистка дає кожній людині свій стан.  А саме: 1 ) Очищення - це, якщо відчуваєте, що пелена на очах, в голові каша, ситуація зайшла в глухий кут, не знаєте, куди рухатися і як вирішити ваші питання. Після чищення - зрозуміліше буде мені, як майстру, щоб я могла дати рекомендації і пояснити, чому сталася та чи інша ситуація у вашому житті ( при цьому, ви будете коментувати весь текст, який я надаю вам після чистки ). Після сеансу може бути стан Космосу і втоми, відчуття, як після операції. 2 ) Відновлення - якщо ви знеструмлені, занепад сил, нічого не хочеться робити, ви на нулі. Після чищення додасться енергії, бажання жити і творити. 3 ) Наповнення і захист - зазвичай, це третій сеанс. Але дуже часто люди приходять з очима на лобі, думаючи, що у них псування. А насправді саме пробою або не вірите в себе. І один сеанс потрібно пройти, як наповнення енергією і виставлення захистів.

Варіанти проведення Сеансів очищення

 • Очний. Тут і зараз
 • У паралелях. Дистанційні, проводяться на відстані в реальному часі. У паралелях, коли ви лежите у себе, а майстер у себе вдома працює з вашим фантомом
 • На сон. Не важливо, лежите ви чи ні. Майстер працює з Вашим фантомом. Сеанс почне працювати, коли ви ляжете спати
У картці товару вказана мінімальна вартість.      

Курс – Родолог-консультант

8000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Розклади на МАК картах – відео курс

2200,00 грн.
Вся суть розкладів за допомогою Метафоричних карток в одному курсі! Відео курс у записі. У програмі курсу – 5 годин відео ефірів Усі записи залишаються у вас у необмеженому доступі.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 4-й ступінь

50000,00 грн.

4-й ступінь Кармічної Корекції

Кожен ступінь відкриває нові перспективи та збільшує енергетичний потенціал людини у багато разів. А рівень усвідомленості, який росте під час практики, збільшує ваші можливості у геометричній прогресії. За допомогою знань та умінь, які ви набуваєте на цьому етапі, у вас буде можливість проводити глибинне очищення біополя людини, посилювати та виставляти енергетичні захисту, нейтралізувати негативні впливи у просторі та житті. Також, ви отримуєте право відкривати свою власну школу Кармолога та Коректора Карми,  навчати і присвячувати людей на 3-й щабель. Можливе розстрочення або оплата частинами за курс.

Чітки – Агат-Кракле №2, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Агат-кракле – допоможе власнику викрити обман та вбереже від небезпеки

Грошовий прорив

220,00 грн.
Гроші – це невід'ємна складова нашого життя. І їх наявність часто дуже сильно впливає на якість нашого життя та наші можливості. Дуже важливо знати та розуміти, як потрібно ставитися до грошей і що робити, щоб їх було достатньо. Ця збірка буде вашим помічником, який проведе вас у світ грошей і відкриє для вас нові можливості. Використовуючи молитви, змови, проводячи ритуали та нарощуючи вашу грошову енергію – ви зможете значно збільшити ваші грошові потоки. Ви легко залучатимете гроші у ваше життя і отримуватимете від цього щиру радість і задоволення. Автор: Єва Митник Сторінок: 95 Мова російська

“Бізнес на підборах” – електронна книжка

190,00 грн.
Данная книга будет полезна тем женщинам, которые считают, что семья, дети, муж, отдых и бизнес – вообще не совместимые вещи. Что невозможно быть хорошей мамой и женой, и при этом заниматься бизнесом и зарабатывать деньги. Вы узнаете, как более эффективно привлекать деньги по-женски, не изматывая и не обессиливая себя. Как всегда быть в форме, хорошем настроении и полной сил, чтобы жить, любить, творить, зарабатывать деньги и радоваться жизни, получая от этого всего огромное удовольствие даже в декретном отпуске.  Автор: Ева Мытнык

Страниц: 240

Язык: Русский

З МИНУЛОГО до МАЙБУТНЬОГО

600,00 грн.
Відпустити своє минуле і жити сьогоденням, щоб йти вперед, не обертаючись у сумнівах назад, і припинити чіплятися за своє минуле, думаючи, що найкраще минуло.

Зміна родових сценаріїв – електронна книга

222,00 грн.
Каждый человек является неотъемлемой частью своего рода и все, что происходит в роду, имеет огромное влияние на судьбу человека. Имея эту книгу под рукой, вы точно будете знать, на что обращать внимание и как работать с теми или иными ситуациями, вопросами и задачами, связанными с родовыми сценариями. Сможете разобраться в себе, своем родовом предназначении и закрепиться поддержкой рода в создании гармоничных отношений. Автор: Ева Мытнык

Страниц: 205

Язык: Русский

“Багато процвітання” – електронна книжка

140,00 грн.
Все практики и техники, описанные в этой книге - испробованы лично. В практикуме собраны лучшие статьи других мастеров, коллег. Отображен опыт и знания, которые передали мне мои учители и наставники, авторские статьи, практики и молитвы. Книга для:  
 • для начинающих волшебников;
 • тех, кто практикует различные техники;
 • для продвинутых мастеров, которые развиваются, практикуют, изучают.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 63

Язык: Русский

Чітки – Ніжний мікс, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Агат – камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Свічки «Залучення грошей за допомогою талантів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Залучення грошей за допомогою талантів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Очищення від страхів та переживань»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Очищення від страхів та переживань» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Відновлення біополя»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Відновлення біополя» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Фортуна»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Фортуна» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Від конкурентів та заздрісників»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Від конкурентів та заздрісників» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Для здійснення бажань»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Для виконання бажань» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Очищення та відкриття любовного каналу»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Очищення та відкриття любовного каналу» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Гроші Нізвідки»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Гроші Нізвідки» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *