Місячна доба

12-а місячна доба

12-е лунные сутки

12 місячна доба: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Цей місячний день допоможе нам зрозуміти себе, знайти душевну рівновагу і відкрити серце для всього прекрасного. Сьогодні важливо прислухатися до внутрішніх відчуттів, і дякувати Всесвіту за все, що з нами відбувається.


• Стихія 12 місячних діб – Дерево. Дерево дає тепло, і допомагає знайти зв'язок із природою. Ця стихія пробуджує нас співчуття, і наділяє щедрістю.
• Символи 12 місячних діб: Чаша Грааля (містище духу, просвітлення, осяяння та божественне знання), Череп (підземний світ, тлінність та швидкоплинність) та Серце (мудрість і співчуття, любов та милосердя).
• Щасливі кольори 12 місячних діб: Блакитний (колір небес, розширює межі можливостей, вважається кольором шляхетності та умиротворення), та колір Морської хвилі (миролюбність, надійність, рівновага).
• Щасливе число цієї доби – Трійка. Цифра три несе енергію, адже вона перебуває під впливом Марса. Трійка принесе сьогодні успіх усім, хто вірить у Бога, але й атеїсти поза увагою теж не залишаться.
• Талісмани 4 місячних діб: Лазуріт (чистота помислів та щирі наміри), та Корал (захищає від стресів, і вважається талісманом усіх мандрівників). Перламутр подарує нам благополуччя, і вбереже від поганого ока, а Перли подарує власнику чарівність і продовжить молодість.
• Ангел-охоронець 4 діб Місяця – Ломадор. Ангел-охоронець подарує нам духовну енергію та життєву силу.

 

Характеристика 12 місячних діб

Можливо, сьогодні вдасться зрозуміти, для чого ми з'явилися в цей світ, і в чому полягає наша місія та призначення. Можливо ми нарешті отримаємо відповідь, у чому сенс життя, і перестали метатися і страждати. Але без метань і життя стало б нудним, тому сьогодні ми постараємося відволіктися від турбот матеріального світу, і займемося своєю духовністю.

Сьогодні ми відчуватимемо бажання зробити щось добре, добре і світле, місяць ніби штовхає на позитивні думки та вчинки. У 12 місячну добу не потрібно соромитися молитися, але прохання до Бога і Всесвіту повинні бути щирими, і звичайно, не варто вимагати для себе благ, і багатства.

Поспіх у дванадцятий місячний день бажано виключити – доля знає, як усе має йти. Багато хто сьогодні почувається маленькими дітьми, які й кроку не можуть ступити без підказки. Сьогодні важливо підтримувати інших, і не забувати про себе - добрі справи тим і хороші, що про них не кричать, не розповідають про своє благородство і тим більше не хвалиться широтою серця і душі.

У дванадцяту місячну добу бажано уникати скандальних ситуацій, і не вплутуватися в жодні суперечки – місяць сьогодні спостережливий, і не потерпить, якщо в його володіннях влаштовують чвари і розбирання.

З подорожами у цей день бажано почекати, але від заміських прогулянок відмовлятися не варто. Пам'ятаємо, що стихія 12 дня Дерево, і саме час вирушити до лісу, подихати чистим свіжим повітрям і поспілкуватися з деревами.

Подаруємо сьогодні добрі та ласкаві слова на адресу оточуючих людей – Всесвіт неодмінно віддячить нам за це, головне, не чекати на милість, а діяти щиро, сподіваючись на Бога, і диво.

 

Стрижка у 12 місячну добу

Стрижка у дванадцятий місячний день може змінити наше життя, але слід вдумливо підійти до вибору зачіски.

Навіть традиційні стрижки з минулого легко перетворити на щось оригінальне, головне, не звертати уваги на думку оточуючих. Місяць шанобливо ставиться до будь-яких ідей.

Стрижемося і віримо - коротке волосся притягне в життя багатство і удачу, а зачіска на довгому волоссі помітно покращить наше особисте життя, та й шанувальників додасться, тільки-но ми вийдемо з салону.

Звичайно, про багатство в дванадцятий місячний день занадто мріяти не потрібно, все-таки день не сприяє думкам про матеріальне.

Іноді можна кінчики підрівняти так, що зачіска здаватиметься стильною і незвичайною, головне самим не брати в руки ножиці - інакше від волосся залишаться лише спогади.

У дванадцятий місячний день пощастить і рудим бестіям, і златовласкам, і важким брюнеткам і шатенкам. Про блондинок, і говорити не доводиться - біляві леді просто сяють від щастя.

 

Весілля у 12 місячну добу

Весільні церемонії сьогодні, проходять напрочуд гладко. Навіть серед гостей, що напилися, не буває сварок і з'ясування стосунків, а наречений з нареченою не можуть відвести очей один від одного – цей шлюб благословив сам Місяць, і союз буде довгим, міцним і щасливим.

Пари, які зважилися одружитися в 12 місячну добу, зазвичай впевнені одна в одній, і знають, що подолають усі випробування, які підкине доля. Але якщо у молодих сьогодні виникли сумніви щодо правильності вибору, зірки рекомендують ще раз обміркувати своє рішення і відкласти торжество.

Закоханим, які мріють про бурхливе та веселе сімейне життя, у дванадцятий місячний день у загс краще не ходити. Сімейне життя буде хоч і щасливим, але дещо нудним, і чоловік із дружиною почнуть шукати пригоди на боці.

Сьогодні вдалими виявляться походи до салонів, вибір нарядів та прикрас для церемонії. Також у 12 місячну добу парочка може розсилати запрошення, і продумувати святкове меню.

Дванадцята місячна доба ідеальна для новосілля. Весільна подорож теж пройде зі знаком плюс, якщо молодята вирушать у поїздку саме сьогодні. На закоханих чекає безліч цікавих і корисних знайомств, які зміцнять сім'ю, і допоможуть досягти матеріального благополуччя.

Дванадцята місячна доба підходить і для церемонії вінчання. Ангели охоронятимуть цей союз вічно, і молодята проживуть щасливе життя.

 

День народження у 12 місячну добу

Сьогодні в світі панує гармонія, і немає нічого дивного в тому, що сьогодні народжуються надзвичайно милосердні створіння, вони мають неймовірне почуття справедливості

Такі малюки цінують своїх батьків, і поважають бабусь і дідусів – дбайливі дітлахи не дозволять дорослим возитися з ними, і вже в дошкільному віці візьмуть на себе весь клопіт по дому.

У школі бувають проблеми та конфлікти, тому що вони постійно когось захищають і беруть провину на себе. Вони завжди притягують позитив, і завжди готові поділитися своєю бадьорістю та життєрадісністю.

Серед таких людей багато цілителів, часто ці створіння обирають професію лікарів та вчителів. Діти швидко дорослішають і стають мудрими, саме тому вони йдуть у монастир, або ведуть пустельницьке життя, і присвячують себе Богу та людям.

Матеріальні цінності у цих хлопців стоять на останньому місці, проте якщо близькі люди потребують матеріальної підтримки, то «дванадцяті» досягають таких неймовірних успіхів у бізнесі, що мають фінансові ділки. «Дванадцяті» завжди зайняті благодійністю, їм неважливо, кому допомагати, вони готові віддати накопичення в дитячий будинок, або зібрати всі продукти в будинку, щоб нагодувати бездомних собак та котів.

У сімейному житті можуть бути щасливі, але в чоловіки або в дружини їм потрібно вибирати людину, яка має такі ж душевні якості, і не прагне багатства.

Вони ніколи не просять допомоги, але самі готові примчати, варто лише натякнути на проблему.

 

Сни в 12 місячну добу

Сни у дванадцяту місячну ніч зазвичай бувають добрими, казковими та світлими. Сьогодні нам вдасться заснути без особливих проблем, але для надійності ми можемо порахувати овечок, або білих слонів – зірки обіцяють, що потрапимо до країни Снів, коли перед очима пройде дванадцять тварин.

У сьогоднішніх баченнях бажано прислухатися до своїх відчуттів і звертати увагу на колір картинок. Білі, рожеві та блакитні образи в сновидіннях говорять про те, що ми на правильному шляху, але в нашому оточенні з'явилася не дуже пристойна людина. Чорні, коричневі та сірі картинки свідчать, що ми трохи заблукали, але ще не пізно все змінити, і почати життя з чистого аркуша.

Цієї місячної ночі нас можуть відвідувати родичі, що давно пішли, якщо душі померлих манять нас за собою, не варто боятися нічної подорожі - можливо, добрі ангели намагаються показати нам щось таке, що допоможе розібратися в складних проблемах, і зробити правильні висновки

У дванадцяту місячну ніч найщасливішими і вдалими снами вважаються ті, в яких ми бродимо квітучими луками, і милуємося прекрасними рослинами. Маки сняться людям творчим та оригінальним, а польові ромашки сьогодні бачать ті особистості, які радіють дрібницям, та здатні насолоджуватися життям, незважаючи на складні ситуації. Якщо в дванадцятому місячному сні ми зриваємо тюльпани, або вдихаємо аромат троянд, значить, у реальному житті ми скоро зустрінемо цікаву людину, яка стане нашим духовним наставником, або вчителем.

 

Ділова сфера 12 місячних діб

Олігархи допомагають голодуючим, мільярдери роздають гроші на вулицях, а фінансові генії витрачаються на благодійних аукціонах – це ідеальний сценарій на дванадцятий місячний день. Будь-якого роду збагачення сьогодні недоречні, і навіть непристойні, але як бути, якщо гроші буквально пливуть до нас у руки?

Головне, зберігати тверезу голову, адже Місяць відчуває нас на міцність. Отримали спадщину? Швидше згадаємо про далеких родичів, яких не можна назвати заможними, і відправимо кілька мільйонів на розвиток їхнього сімейного бізнесу. Виграли у лотерею? Купимо половину з усього, про що мріяли, а решту коштів переведемо до дитячого будинку.

Звичайно, ми не станемо скасовувати важливі угоди, і зривати переговори, але в глибині душі слід пам'ятати про те, що багатство минуще, а духовні цінності і є важливим, заради чого ми живемо в цьому світі.

Дванадцятий місячний день вдалий для творчих людей. Головне, не мріяти про негайне збагачення та славу - дійте не поспішаючи, і успіх неодмінно постукає у двері майстерні, щоправда, не сьогодні. Цікаві ідеї, що відвідали нас у 12 місячну добу, будуть прийняті та винагороджені. Проте не варто розповідати про плани всім поспіль.

 

Здоров'я у 12 місячну добу

Краще бути товстим і добродушним, ніж струнким і злим – це твердження підходить дванадцятому місячному дню.

Для жінок, які бажають схуднути, сьогодні буде корисна дихальна гімнастика. Але знову ж таки, діємо без фанатизму, і не спішимо до миттєвого результату.

Тим, хто у дванадцятий місячний день відчує занепад сил або апатію, зірки рекомендують вирушити на прогулянку. Повітря сьогодні особливо свіже, та й місячне світло просочило все навколо позитивом.

Сьогодні можна відвідати стоматолога, проте, якщо ми не були у доброго лікаря більше року, візит краще відкласти, інакше процес лікування затягнеться.

До психологів, цілителів та енерготерапевтів сьогодні черга – ось від відвідування цих чудових лікарів ми отримаємо лише користь. Курс лікування, призначений у дванадцятий місячний день, виявиться ефективним та результативним.

Якщо дуже погане самопочуття можна замовити сеанс енергетичного відновлення в нашому центрі.

 

Підсумок

Знайти натхнення сьогодні легше, ніж в інші дні місяця, головне, зібрати навколо себе хорошу і добру компанію. Сьогодні ми можемо спілкуватися з друзями, родичами, і навіть колегами, серед яких знайдуться веселі та приємні в усіх відношеннях люди.

Всі добрі і чисті мрії в дванадцяту місячну добу мають властивість збуватися, але головне в будь-якій сьогоднішній молитві – щирість і відвертість.

Сьогодні важливо зрозуміти, чому в нашому житті трапляється щось неприємне, і як можна вчинити, щоб змінити ситуацію на краще. Не випадково символом дванадцятої місячної доби вважається Серце.

Відкриємо серця світу, і Всесвіт неодмінно почує наші прохання.
Сьогодні небажано нервувати, критикувати, і пред'являти вимоги – потрібно розібратися в собі та побачити власні недоліки. Але від самозневажливих думок краще позбавлятися відразу - шкодувати себе і так справа невдячна, а вже в дванадцяту місячну добу особливо.

Не поскупимося на компліменти на адресу рідних та улюблених людей, але навіть незнайомці сьогодні можуть потребувати нашого співчуття та розуміння.

Увечері бажано вийти на вулицю, подивитися на темне небо, та сказати спасибі Всесвіту за прекрасний дванадцятий місячний день. Не забудемо загадати бажання, коли побачимо пролітаючу зірочку.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Метафоричні карти, онлайн розклад – відео курс

2200,00 грн.
Вся суть розкладів за допомогою Метафоричних карток в одному курсі! Відео курс у записі. У програмі курсу – 5 годин відео ефірів Усі записи залишаються у вас у необмеженому доступі.

Основи навчання розкладів на метафоричних картах від Єви Митник

 1. Мета навчання: Оволодіння техніками розкладів метафоричних карт Розвиток інтуїції та навичок глибокого аналізу Розуміння принципів роботи з метафоричними картами
 2. Структура навчання: Теоретичні основи розкладів метафоричних карт Практичні заняття з використанням онлайн розкладів Аналіз конкретних ситуацій і прикладів
 3. Переваги навчання: Авторський підхід Єви Митник Зручність онлайн-формату навчання Застосування отриманих знань у різних сферах життя

Теми та види розкладів на метафоричних картах

 1. Метафоричні карти розклад на стосунки: Аналіз ситуації у стосунках Виявлення проблем і можливих шляхів їх вирішення Розуміння партнерських потреб і бажань
 2. Розклад на роботу і кар'єру: Оцінка професійної ситуації Вибір оптимального напрямку розвитку Управління конфліктами та стресом на робочому місці
 3. Розклад на здоров'я і благополуччя: Визначення чинників, що впливають на здоров'я Рекомендації для поліпшення фізичного та емоційного стану Створення індивідуального плану турботи про себе
 4. Розклад на особистісний розвиток і самопізнання: Аналіз особистих цінностей і переконань Визначення життєвих пріоритетів і цілей Робота з перешкодами і проблемами на шляху самореалізації

Процес навчання розкладів на метафоричних картах з Євою Митник

 1. Онлайн-лекції та вебінари: Вивчення теорії розкладів метафоричних карт Демонстрація різних методів роботи з картами
 2. Практичні завдання та тренування: Відпрацювання навичок виконання розкладів на метафоричних картах Аналіз власних і чужих розкладів для збагачення досвіду
 3. Індивідуальна робота з автором колод карт: Консультації та зворотний зв'язок від Єви Митник Поглиблене вивчення тонкощів роботи з метафоричними картами

Приєднатися до навчання розкладів на метафоричних картах від Єви Митник

Якщо ви хочете навчитися працювати з метафоричними картами розклад онлайн і використовувати їх у своєму житті для розв'язання різноманітних питань, навчання розкладам на метафоричних картах від авторки колод карт Єви Митник - ідеальний вибір! Долучайтеся до курсу і відкрийте для себе нові горизонти самопізнання та розвитку.

Слов’янська гімнастика

7000,00 грн.

Як проходить Відео-навчання Слов'янської гімнастики?

Даний напрямок в нашому центрі Енергетичного Відновлення RestArt викладається в форматі відео-курс, за особливою адаптованою авторською програмою, професійним і сертифікованим Майстром Євою Митник . В даному курсі у вас є можливість детально вивчити напрямок Слов'янської гімнастики, ознайомитися зі спеціальними техніками і вийти на рівень власного викладання практики. Все що потрібно від вас - це бажання і постійна практика, адже тільки системність і регулярність дають хороші результати. Ми практикуємо індивідуальний підхід у всіх сферах нашої роботи, що дає вам можливість отримати відповіді на всі свої питання і набути впевненості у власних силах. Так само, ми гарантуємо величезну кількість практичного вивчення, що б ви змогли на власному прикладі переконатися і відчути всі позитивні впливу Слов'янської гімнастики.

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Базовий відео курс – Створення Сакральних Свічок

2400,00 грн.

Базовий відео курс по створенню сакральних свічок з натуральної кольорової вощини

Що входить:
 1. Початок. Підготовка простору і стан під час створення свічок
 2. Техніка безпеки запалювання свічок. Потужний час, дні, свята для створення свічок
 3. Створення фітелів. Ломка вощини. Різновиди свічок - кольору, форми.
 4. Симптоматика опіків пальців від свічок.
 5. Свічки нас Гармонізують і Свічки можуть нас руйнувати
 6. Ефірні масла і трави для створення свічок
 7. Оформлення та упаковка свічок
 8. Чищення свічками і Ворожіння на свічках
 9. Родова Свічка і Свічка для очищення людини
 10. свічки ворожки
 11. Свічка "Інь / Янь або Гармонізація Відносин"
 12. Свічка Тортик + Свічка "Цариця Місяць"
 13. Як працювати з чакральними свічками
 14. Свічки "Очищення простору"
 15. Свічки для Дня Народження
 16. Свічка "Відновлення Біополя"
 17. Свічки для Коридору затемнення
 18. Свічки для планет
 19. Свічка "Моя Ізобільна і Успішна Доля". Робимо Свічку 24 листопада або в свій ДР.
 20. Як пустушку-свічку заповнити запитом
 21. Свічка "Три Запиту"

Скарби душі

7000,00 грн.
"Скарби душі" трансформаційна гра-саморозкриття. Вона для жінок і для чоловіків будь-якого віку, соціальних статусів та віросповідань. В основі гри лежить арт-терапія, арт-практика. Гра орієнтована на те, щоб усвідомити, виявити та почистити енергетичні центри, які не дають рухатися вперед та обмежують кожного з нас. Унікальна тим, що в ній зібрано багато практик, медитацій, завдань, які доповнюють один одного та посилюють у дії. Ви одночасно працюєте у команді, але більшу частину часу робите індивідуальні завдання. Ви можете йти на гру з одним запитом, а під час гри опрацювати декілька.

Чітки – Золотий пісок, розмір намистин 1см

600,00 грн.
Афірмації – 28 штук ПОДАРУНОК 300 грн. 6 – для активації фінансового потоку 6 – для соціального просування 6 –

МУДРИ для залучення грошей, удачі, впливу

510,00 грн.
МУДРИ для залучення грошей, удачі, впливу - картинки з описом Слово «мудра» означає «символічний жест». Це містичні жести рук, які виконуються для концентрації тонкої енергії. З їхньою допомогою можна покращити своє здоров'я, повернути молодість, а також передати знання і навіть встановити психічний захист. Мудрий - це і спосіб самовираження, і метод роботи з тонкими енергіями організму та навколишнього світу. Певні комбінації пальців, які у мудрах, викликають активацію різних видів енергії і з'єднують людини з вищими планами – з понад свідомістю. Мудра є зовнішнє вираження внутрішнього енергетичного потоку та глибинних психологічних процесів

Особисті Кордони – відео курс

1800,00 грн.
Особисті Кордони - відео курс у записі Для Вас якщо:
 • Чи є у твоєму оточенні люди, які регулярно цікавляться вами, щоб знати ваші секрети, а не для того, щоб порадіти за вас?
 • А чи є люди у вашому оточенні, яким ви самі все розповідаєте, а потім жалкуєте?
 • І в навантаження, а є люди у вашому оточенні, люди, які розповідають, що вам треба, як вам жити, з ким спілкуватися і при цьому "самі з вусами"?
Якщо ви відповіли - так, саме час розібратися з темою Особистих Кордонів! ⠀ Особисті кордони – це захист свого психологічного, енергетичного, морального та душевного простору. Окрім тебе, їх ніхто не встановить! Це твої особисті правила, твої "хочу", "можу", "можна" і "не можна", які ґрунтуються на твоїх внутрішніх допустимих нормах, цінностях, принципах. ⠀ І у кожного ці норми, а відповідно межі свої. Цікаво розібратися у цьому питанні? Тоді запрошую тебе на курс "Особисті Кордони"

Чітки – Ніжний мікс, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Агат – камінь здоров'я, багатства, благополуччя. Допомагає від енергетичного вампіризму, якщо ви працюєте з людьми

Твій Код Захисту – електронна книга

222,00 грн.
Это ваш личный код защиты, который поможет всегда быть в хорошем самочувствии и настроении. Привлекая в вашу жизнь помощников и позволяя добиваться поставленных целей легче и быстрее. Ведь, когда ваша жизнь будет гармоничной, а вы наполнены энергией – все будет получаться само собой.  В книге собраны техники, методы и приемы, которые помогут наладить вашу жизнь и разобраться в тех перипетиях, которые сваливаются на вас, как снег на голову. 

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 248

Язык: Русский

Почуй відповіді Всесвіту

220,00 грн.
Ми часто, особливо у важкі і важкі для нас моменти та часи, звертаємось до наших Ангелів, Архангелів, Богів, Всесвіту, Вищих сил. Просимо допомоги чи підказки у наших подальших діях. Не розуміємо, навіщо і чому нам надається замість допомоги нове випробування. Книга допоможе вам дізнатися, як чути відповіді Всесвіту і підказки вищих сил, що оберігають. Що і як треба робити, що ваші молитви та прохання були почуті. Автор: Єва Митник Сторінок: 126 Мова російська

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Енергетична психосоматика – онлайн відео курс

3500,00 грн.
З 25 травня стартує онлайн курс – Енергетична психосоматика Після закінчення курсу видається диплом «Діагност, енергетичний психосоматолог».

Інструктор Нейрографіки – навчання онлайн курс

3500,00 грн.
з 18 по 25 травня відбудеться курс "Інструктор Нейрографіки" Майстерній курс Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа майстра – консультанта, який дозволяє проводити навчання інших майстрів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *