Місячна доба

11-а місячна доба

11-е лунные сутки

11 МІСЯЦЯ ДОБА: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Одинадцята доба місяця вважається непростою, місяць сьогодні поводиться дивно, і її вплив відчувають усі люди. Але, хто попереджений, той озброєний, адже будь-яка дія призводить до результату, а ось хорошим чи невдалим буде результат, залежить тільки від нас.


Стихії 11 місячних діб – Земля та Вогонь. Зеїля уособлює стабільність і надійність, а Вогонь, що символізує енергію, силу і наполегливість. Земля та Вогонь вічні сперечальники, і сьогодні це буде особливо помітно – хвилину тому ми прагнули тиші та спокою, а зараз ніби невідома сила змушує нас шукати адреналін і вплутуватися в авантюри.
Символи 11 місячних діб: Лабіринт (метушня, плутанина і сум'яття), Полум'яний Меч (справедливість, рішучість та гідність), та Корона (влада та перевага).
Щасливі кольори 11 місячних діб: Зелений (юність, надія та веселощі), Малахітовий (таємниця та магія), та Смарагдовий колір (багатогранність, загадка та натхнення).
Щасливе число цієї доби – двійка. Вона знаходиться під місячним впливом, і часто відповідає за нашу інтуїцію. Усі збіги, пов'язані з цією цифрою, сьогодні не випадкові, і двійка просто так на очі не потрапляє.
Талісмани 11 місячних діб - Вогненний Опал (дарує любов, і захищає від пристріту), Гематит (наділяє носія шляхетністю, мужністю, хоробрістю), і Сердолік (позбавляє любовних страждань, і допомагає у привороті).
Ангел-охоронець 11 діб Місяця – Белом. Він недарма вважається соратником і другом Гіменея – Белом захищає подружжя від підступних суперників, і дарує сім'ям любов, пристрасть та взаєморозуміння.

 

Характеристика 11 місячної доби

Сьогоднішня 11 місячна доба – одна зі складних днів на місяці, будьте впевнені у своїй правоті, і день пройде так, як ми й запланували.

Сьогодні вплив землі та вогню відчуватимуть усі, і тут важливо впоратися з внутрішніми спокусами та спрямувати енергію у потрібне русло. Зірки не радять ховатись у чотирьох стінах, але й від зайвої активності бажано утриматися. Шукаємо золоту серединку, і робимо справи, не відволікаючись, і не звертаючи уваги на магнітні бурі та інші космічні штучки.

Різним сумнівам та коливанням сьогодні немає місця в нашому житті, і якщо ми за щось взялися, треба неодмінно довести справу до кінця.

У давнину цієї доби починалися багато війни, які зазвичай призводили до перемоги. Але нам воювати ні до чого, краще скористатися агресивною енергією цього дня, і взятися за справи, яких раніше ми і підступитися боялися. Головне, не відступати, і звичайно, не здаватися – місяць сьогодні буде прихильний до тих, хто сміливий, відважний, і невтомний.

Але якщо нам пропонують вплутатися в незрозумілу авантюру, і обіцяють при цьому небачені багатства, слід відмовитися від такого ризику, інакше одинадцятий місячний день приведе нас до банкрутства.

Сьогодні багато людей нервують і дратуються через дрібниці. Слід обирати оточення, і не спілкуватися зі скандалістами – поряд мають бути близькі люди, які й підтримають.

Одинадцята місячна доба – час протиріч. Але бути активними і при цьому не метушиться, досить просто, потрібно лише визначитися з метою і зрозуміти, чого реально ми хочемо.

 

Стрижка в 11 місячну добу

Хоч і день сьогодні складний, але до волосся це не має відношення. Жінки можуть сміливо відвідувати перукарні, та й чоловікам ні до чого ховати голови під кепки. Будь-яка стрижка сьогодні стане вдалою.

Креативним дітлахам теж хвилюватися не варто - в одинадцятий місячний день немає нічого неможливого, аби вам подобалося, і оточуючі не зомліли від шоку і жаху.

Кучеряве волосся сьогодні в тренді, застосовувати можна все - плойки, бігуді, ганчірочки з папірцями, і вафельні праски стануть найкращими друзями жінок.

 

Весілля в 11 місячну добу

Молодята сьогодні будуть щасливими, якщо сьогодні у них немає жодних сумнівів у правильності вибору. Звичайно, ні про який розрахунок не йдеться – у відносинах панує лише вічне кохання та неземна пристрасть.

Якщо ж кільця падають, фата рветься, а пляшки б'ються прямо в руках офіціантів, слід вжити заходів. Звичайно, викликати магів на торжество не потрібно, але задуматися корисно, може хтось з гостей з'явився з недобрими помислами, і непогано б вирахувати заздрісника.

Якщо хтось із закоханих вагається, то весілля бажано відкласти. Нехай краще гості розкривляться, і батьки молодих сваряться в машині, ніж все життя подружжя свариться, і з'ясовуватиме стосунки.

Гарний час для оглядин, але багато залежить від настрою батьків, якщо, наприклад, майбутня теща коса подивиться на зятя, пиши зникло – наречений ніколи не знайде спільної мови з мамою нареченої.

Майбутнє сімейне гніздечко сьогодні вибирати не варто, молоді виявляться у вічному пошуку житла, та й квартирки траплятимуться нікчемні.

Церемонія вінчання відбудеться красиво. Пари, які наважуються з'єднатися перед Богом, впевнені у своїх почуттях та довіряють одна одній, тому перешкод бути не повинно.

 

День народження в 11 місячну добу

Народжені сьогодні – бадьорі, енергійні та нетерпеливі створення. Вони і народжуються раніше терміну, ці хлопці міцні, і здорові. Пологи у них приймає найкращий акушер, а палату для їхніх матусь знаходять найшикарнішу у всій лікарні.

Вони дуже добрі і справедливі – якщо ці хлопці почують дитячий плач, вони миттю примчать на допомогу прямо в колясці.

Друзів мають багато, проте відверто хлопці не поспішають – свої таємниці довіряють лише вірним приятелям. Зате з ними оточуючі діляться секретами, і викладають їм усе, як на духу – знайомі знають, що інформація не випливе.

Серед таких хлопців трапляються екстрасенси та маги, але ці творіння дуже рідко користуються своїми талантами. Іноді вони включають ясновидіння, але для користі справи, а кар'єрних питаннях їм немає рівних.

У сімейному житті їм доводиться несолодко, адже домовлятися зовсім не вміють, вони вперті й уперті. Але домочадці їх все одно люблять, та й як не любити таких милих та чарівних хлопців.

Деякі з них відчувають потяг до міцних спиртних напоїв, і тут потрібно пам'ятати – генії легко потрапляють у алкогольну залежність, і поруч обов'язково має бути вірна людина, яка виллє вміст пляшки, і замінить її водою.


Сни в 11 місячну добу

Сьогодні не до сну, дивна тривога на душі, і тільки очі заплющуються, в голову лізуть дурні й незрозумілі думки. Це зрозуміло - у космосі твориться щось неймовірне, та й ангели влаштували справжні бої без правил, у яких незрозуміло, де добро, де зло, а де золота середина.

Сьогоднішні сни не можна залишати без уваги, часто бувають пророчими.

Сьогодні до нас можуть з'являтися і злі, і добрі духи, головне, не переплутати і зрозуміти – з якою метою нас відвідав. Часто духи набувають вигляду тварини.

Собаки сняться до змін у особистому житті. Але пси в одинадцяту місячну ніч можуть вдаватися різні. Великі собаки говорять про те, що настав час змінити оточення, і визначитися з вибором, маленькі цуценята застерігають нас від необдуманих вчинків. Колір тварини теж дуже важливий. Чорні, коричневі та сірі псини несуть загрозу, а веселі біленькі та жовті собачки обіцяють нам щастя та веселощі.

Загалом, в одинадцяту місячну ніч не лякаємося і не будимо весь будинок несамовитими криками - маленька пухнаста істота, що розташувалася поруч з котами в підковдрі, шкоди не завдасть, та й сваритися з добрим домовиком якось не солідно. Краще побажаємо створенню з іншого світу на добраніч, і розповімо, куди ми переховали шоколадні цукерки та печиво.

 

Ділова сфера 11 місячних діб

Одинадцята місячна доба багатьом подарують шанс викупатися в грошах, або потрапити під грошовий дощик. Але тут нам доведеться постаратися – будь-який сумнів в успіху зведе нанівець усі зусилля та праці. Тому набираємось терпіння, віримо в удачу.

Для контрактів та угод день непоганий, але якщо ми вже взяли ручку, майже поставили свій підпис, і раптово відчули негатив з боку ділових партнерів – біжимо геть, захопивши документи. Адекватні бізнесмени зрозуміють наш переляк і обов'язково пробачать, а хитрі ділові хлопці залишаться з носом.

З переходом на нову роботу сьогодні краще почекати. Але якщо документи вже у відділі кадрів, а бос зранку знизав вашу руку, перешкод немає – солідна посада стане вашою вже завтра.

З кредитами бажано не влазити сьогодні, та й із віддачею боргів теж поспішати не треба. Але якщо під вікнами посвистують колектори, з купюрами доведеться попрощатися.

Сьогодні можна втілити в життя найдикіші мрії – пустунка Місяць прихильна до авантюристів. Головне, щоб нікому не зашкодити.

 

Здоров'я в 11 місячну добу

День небезпечний, але це не привід ховатися від проблем, і заїдати печалі солодощами. Беремо себе в руки, і починаємо нове життя – 11 місячна доба ідеальна для цієї важливої ​​справи.

У 11 місячну добу корисні фізичні вправи, які, до речі, найбільше підходять тим, хто намагається схуднути та кинути палити. Пробігли п'ятдесят кіл по стадіону, і думок немає ні про їжу, ні про цигарки, і залишається лише одне бажання – лягти на ліжко.

Але сьогодні зірки не рекомендують валятися на дивані - спорт, це життя, і ледащо в одинадцятий місячний день не в пошані. Сьогодні непогано знайти час для плавання, або лазню витопити, головне, стежити за температурою, і не піддавати пару без потреби.

У лікарнях одинадцятого місячного дня нас зустрічають з усмішкою та обіймами. Не дивно, адже сьогодні ніхто туди не рветься. Нічого страшного не станеться, якщо ми запишемося на прийом до терапевта.

Але зі стоматологом в одинадцяту місячну добу краще не спілкуватися – і лікар, і пацієнт нервуватимуться, і спілкування не вийде.

 

Підсумок

Розбираємо свої помилки, адже вечір ще не настав, і ми можемо все виправити. Миримось із усіма, з ким встигли посваритися, просимо вибачення у тих, кого незаслужено образили.

Корисними виявляться подорожі до гірської місцевості. Ми дізналися, що Хребет є одним із символів одинадцятого місячного дня – помилуємося околицями з якоїсь вершини, знайдемо рідкісну квітку, але не зриватимемо цієї краси, а просто сфотографуємо.

Загалом, в одинадцятий місячний день можна отримати стільки плюсів у карму, що вистачить на весь місяць, головне, не пишатися заслугами, і не розповідати людям про свою доброту.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Курс – Родолог-консультант

8000,00 грн.
Курс "Родолог Консультант" у записі  У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Метафоричні карти, онлайн розклад – відео курс

2200,00 грн.
Вся суть розкладів за допомогою Метафоричних карток в одному курсі! Відео курс у записі. У програмі курсу – 5 годин відео ефірів Усі записи залишаються у вас у необмеженому доступі.

Основи навчання розкладів на метафоричних картах від Єви Митник

 1. Мета навчання: Оволодіння техніками розкладів метафоричних карт Розвиток інтуїції та навичок глибокого аналізу Розуміння принципів роботи з метафоричними картами
 2. Структура навчання: Теоретичні основи розкладів метафоричних карт Практичні заняття з використанням онлайн розкладів Аналіз конкретних ситуацій і прикладів
 3. Переваги навчання: Авторський підхід Єви Митник Зручність онлайн-формату навчання Застосування отриманих знань у різних сферах життя

Теми та види розкладів на метафоричних картах

 1. Метафоричні карти розклад на стосунки: Аналіз ситуації у стосунках Виявлення проблем і можливих шляхів їх вирішення Розуміння партнерських потреб і бажань
 2. Розклад на роботу і кар'єру: Оцінка професійної ситуації Вибір оптимального напрямку розвитку Управління конфліктами та стресом на робочому місці
 3. Розклад на здоров'я і благополуччя: Визначення чинників, що впливають на здоров'я Рекомендації для поліпшення фізичного та емоційного стану Створення індивідуального плану турботи про себе
 4. Розклад на особистісний розвиток і самопізнання: Аналіз особистих цінностей і переконань Визначення життєвих пріоритетів і цілей Робота з перешкодами і проблемами на шляху самореалізації

Процес навчання розкладів на метафоричних картах з Євою Митник

 1. Онлайн-лекції та вебінари: Вивчення теорії розкладів метафоричних карт Демонстрація різних методів роботи з картами
 2. Практичні завдання та тренування: Відпрацювання навичок виконання розкладів на метафоричних картах Аналіз власних і чужих розкладів для збагачення досвіду
 3. Індивідуальна робота з автором колод карт: Консультації та зворотний зв'язок від Єви Митник Поглиблене вивчення тонкощів роботи з метафоричними картами

Приєднатися до навчання розкладів на метафоричних картах від Єви Митник

Якщо ви хочете навчитися працювати з метафоричними картами розклад онлайн і використовувати їх у своєму житті для розв'язання різноманітних питань, навчання розкладам на метафоричних картах від авторки колод карт Єви Митник - ідеальний вибір! Долучайтеся до курсу і відкрийте для себе нові горизонти самопізнання та розвитку.

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Регресія – сеанс медитативного занурення

6000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Особисті Кордони – відео курс

1800,00 грн.
Особисті Кордони - відео курс у записі Для Вас якщо:
 • Чи є у твоєму оточенні люди, які регулярно цікавляться вами, щоб знати ваші секрети, а не для того, щоб порадіти за вас?
 • А чи є люди у вашому оточенні, яким ви самі все розповідаєте, а потім жалкуєте?
 • І в навантаження, а є люди у вашому оточенні, люди, які розповідають, що вам треба, як вам жити, з ким спілкуватися і при цьому "самі з вусами"?
Якщо ви відповіли - так, саме час розібратися з темою Особистих Кордонів! ⠀ Особисті кордони – це захист свого психологічного, енергетичного, морального та душевного простору. Окрім тебе, їх ніхто не встановить! Це твої особисті правила, твої "хочу", "можу", "можна" і "не можна", які ґрунтуються на твоїх внутрішніх допустимих нормах, цінностях, принципах. ⠀ І у кожного ці норми, а відповідно межі свої. Цікаво розібратися у цьому питанні? Тоді запрошую тебе на курс "Особисті Кордони"

Розмова з Ангелом

7000,00 грн.
Ангел-Охоронець – це духовне створіння, яке дано людині від народження. Ангели нас охороняють, оберігають, захищають, допомагають. І вони хочуть бути частиною нашого життя і готові допомогти нам у вирішенні маленьких чи великих проблем. Гра допоможе м'яко отримати відповіді на будь-які запити. Також, якщо у вас зараз немає запиту, ви можете просто подивитися, що вам покаже гра. Гра буде цікава: кармологам, езотерикам, практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Рішення Ситуації

450,00 грн.
Бувають ситуації, які довго не можемо вирішити. З якихось причин: вигода особиста, страх чи просто глухий кут. Наш мозок, душа і тіло буває на стільки втомився вирішувати якусь ситуацію, що шляхи рішення можуть не приходити роками! Завдяки роботі з цією колодою ви зможете не тільки зрозуміти та розібрати ваш блок у вашій ситуації, але й побачити в ньому нові можливості та ключі рішення.

Залучення грошей

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Залучення Грошей"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Реальне життя

450,00 грн.
На наше справжнє життя, часто ми дуже рідко звертаємо увагу Ми дуже часто живемо або в минулому, згадуючи, як колись нам було добре. Або мріємо про майбутнє. І іноді дуже важливо нікуди не поспішати, а просто зупинитися хоча б на 5 хвилин і отримати насолоду від справжнього життя, від тієї реальності, краси, яка нас оточує.

Формула Грошей

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Формула Грошей"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Матриця долі, прорахунки та аркани

1940,00 грн.

Відео-курс "Матриця долі"

Це повна нумерологическая карта Вашому житті. У ній можна побачити все кармічні борги, всі життєві завдання, які призначені людині.  Завдяки даному відео навчання Ви зможете повністю скласти і розшифровувати власну матрицю долі. Це золоті ключі, які допоможуть Вам багато усвідомити і знайти вірний шлях у своєму житті.  Крім цього, Ви навчитеся складати матрицю для своїх рідних і близьких, що дасть Вам можливість аналізувати так само сумісність людей. Після відео курсу Ви зможете самостійно для себе і своїх близьких. Входить: відео - 5 годин

Чітки – Авантюрин, Перламутр, розмір намистин 0.8см

800,00 грн.
Буддійські чотки з 108 намистин для медитації, читання мантр та афірмацій Намистини для чоток зроблені з натурального каміння: Авантюрин, Перламутр Розмір намистин - 0.8см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Авантюрин - Приносить у характер людини розкутість, вміння руйнувати стереотипи та набридлий перебіг подій.
 • Перламутр - допомагає розвинути інтуїцію, зберегти мир та спокій у сім'ї, оберігає будинок від злих духів.

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Інструктор Нейрографіки – навчання онлайн курс

3500,00 грн.
з 18 по 25 травня відбудеться курс "Інструктор Нейрографіки" Майстерній курс Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа майстра – консультанта, який дозволяє проводити навчання інших майстрів

Енергетична психосоматика – онлайн відео курс

3500,00 грн.
З 25 травня стартує онлайн курс – Енергетична психосоматика Після закінчення курсу видається диплом «Діагност, енергетичний психосоматолог».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *