Місячна доба

11-а місячна доба

11-е лунные сутки

11 МІСЯЦЯ ДОБА: ХАРАКТЕРИСТИКА, СТРИЖКА, ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ, ВЕСІЛЛЯ, СНИ


Одинадцята доба місяця вважається непростою, місяць сьогодні поводиться дивно, і її вплив відчувають усі люди. Але, хто попереджений, той озброєний, адже будь-яка дія призводить до результату, а ось хорошим чи невдалим буде результат, залежить тільки від нас.


Стихії 11 місячних діб – Земля та Вогонь. Зеїля уособлює стабільність і надійність, а Вогонь, що символізує енергію, силу і наполегливість. Земля та Вогонь вічні сперечальники, і сьогодні це буде особливо помітно – хвилину тому ми прагнули тиші та спокою, а зараз ніби невідома сила змушує нас шукати адреналін і вплутуватися в авантюри.
Символи 11 місячних діб: Лабіринт (метушня, плутанина і сум'яття), Полум'яний Меч (справедливість, рішучість та гідність), та Корона (влада та перевага).
Щасливі кольори 11 місячних діб: Зелений (юність, надія та веселощі), Малахітовий (таємниця та магія), та Смарагдовий колір (багатогранність, загадка та натхнення).
Щасливе число цієї доби – двійка. Вона знаходиться під місячним впливом, і часто відповідає за нашу інтуїцію. Усі збіги, пов'язані з цією цифрою, сьогодні не випадкові, і двійка просто так на очі не потрапляє.
Талісмани 11 місячних діб - Вогненний Опал (дарує любов, і захищає від пристріту), Гематит (наділяє носія шляхетністю, мужністю, хоробрістю), і Сердолік (позбавляє любовних страждань, і допомагає у привороті).
Ангел-охоронець 11 діб Місяця – Белом. Він недарма вважається соратником і другом Гіменея – Белом захищає подружжя від підступних суперників, і дарує сім'ям любов, пристрасть та взаєморозуміння.

 

Характеристика 11 місячної доби

Сьогоднішня 11 місячна доба – одна зі складних днів на місяці, будьте впевнені у своїй правоті, і день пройде так, як ми й запланували.

Сьогодні вплив землі та вогню відчуватимуть усі, і тут важливо впоратися з внутрішніми спокусами та спрямувати енергію у потрібне русло. Зірки не радять ховатись у чотирьох стінах, але й від зайвої активності бажано утриматися. Шукаємо золоту серединку, і робимо справи, не відволікаючись, і не звертаючи уваги на магнітні бурі та інші космічні штучки.

Різним сумнівам та коливанням сьогодні немає місця в нашому житті, і якщо ми за щось взялися, треба неодмінно довести справу до кінця.

У давнину цієї доби починалися багато війни, які зазвичай призводили до перемоги. Але нам воювати ні до чого, краще скористатися агресивною енергією цього дня, і взятися за справи, яких раніше ми і підступитися боялися. Головне, не відступати, і звичайно, не здаватися – місяць сьогодні буде прихильний до тих, хто сміливий, відважний, і невтомний.

Але якщо нам пропонують вплутатися в незрозумілу авантюру, і обіцяють при цьому небачені багатства, слід відмовитися від такого ризику, інакше одинадцятий місячний день приведе нас до банкрутства.

Сьогодні багато людей нервують і дратуються через дрібниці. Слід обирати оточення, і не спілкуватися зі скандалістами – поряд мають бути близькі люди, які й підтримають.

Одинадцята місячна доба – час протиріч. Але бути активними і при цьому не метушиться, досить просто, потрібно лише визначитися з метою і зрозуміти, чого реально ми хочемо.

 

Стрижка в 11 місячну добу

Хоч і день сьогодні складний, але до волосся це не має відношення. Жінки можуть сміливо відвідувати перукарні, та й чоловікам ні до чого ховати голови під кепки. Будь-яка стрижка сьогодні стане вдалою.

Креативним дітлахам теж хвилюватися не варто - в одинадцятий місячний день немає нічого неможливого, аби вам подобалося, і оточуючі не зомліли від шоку і жаху.

Кучеряве волосся сьогодні в тренді, застосовувати можна все - плойки, бігуді, ганчірочки з папірцями, і вафельні праски стануть найкращими друзями жінок.

 

Весілля в 11 місячну добу

Молодята сьогодні будуть щасливими, якщо сьогодні у них немає жодних сумнівів у правильності вибору. Звичайно, ні про який розрахунок не йдеться – у відносинах панує лише вічне кохання та неземна пристрасть.

Якщо ж кільця падають, фата рветься, а пляшки б'ються прямо в руках офіціантів, слід вжити заходів. Звичайно, викликати магів на торжество не потрібно, але задуматися корисно, може хтось з гостей з'явився з недобрими помислами, і непогано б вирахувати заздрісника.

Якщо хтось із закоханих вагається, то весілля бажано відкласти. Нехай краще гості розкривляться, і батьки молодих сваряться в машині, ніж все життя подружжя свариться, і з'ясовуватиме стосунки.

Гарний час для оглядин, але багато залежить від настрою батьків, якщо, наприклад, майбутня теща коса подивиться на зятя, пиши зникло – наречений ніколи не знайде спільної мови з мамою нареченої.

Майбутнє сімейне гніздечко сьогодні вибирати не варто, молоді виявляться у вічному пошуку житла, та й квартирки траплятимуться нікчемні.

Церемонія вінчання відбудеться красиво. Пари, які наважуються з'єднатися перед Богом, впевнені у своїх почуттях та довіряють одна одній, тому перешкод бути не повинно.

 

День народження в 11 місячну добу

Народжені сьогодні – бадьорі, енергійні та нетерпеливі створення. Вони і народжуються раніше терміну, ці хлопці міцні, і здорові. Пологи у них приймає найкращий акушер, а палату для їхніх матусь знаходять найшикарнішу у всій лікарні.

Вони дуже добрі і справедливі – якщо ці хлопці почують дитячий плач, вони миттю примчать на допомогу прямо в колясці.

Друзів мають багато, проте відверто хлопці не поспішають – свої таємниці довіряють лише вірним приятелям. Зате з ними оточуючі діляться секретами, і викладають їм усе, як на духу – знайомі знають, що інформація не випливе.

Серед таких хлопців трапляються екстрасенси та маги, але ці творіння дуже рідко користуються своїми талантами. Іноді вони включають ясновидіння, але для користі справи, а кар'єрних питаннях їм немає рівних.

У сімейному житті їм доводиться несолодко, адже домовлятися зовсім не вміють, вони вперті й уперті. Але домочадці їх все одно люблять, та й як не любити таких милих та чарівних хлопців.

Деякі з них відчувають потяг до міцних спиртних напоїв, і тут потрібно пам'ятати – генії легко потрапляють у алкогольну залежність, і поруч обов'язково має бути вірна людина, яка виллє вміст пляшки, і замінить її водою.


Сни в 11 місячну добу

Сьогодні не до сну, дивна тривога на душі, і тільки очі заплющуються, в голову лізуть дурні й незрозумілі думки. Це зрозуміло - у космосі твориться щось неймовірне, та й ангели влаштували справжні бої без правил, у яких незрозуміло, де добро, де зло, а де золота середина.

Сьогоднішні сни не можна залишати без уваги, часто бувають пророчими.

Сьогодні до нас можуть з'являтися і злі, і добрі духи, головне, не переплутати і зрозуміти – з якою метою нас відвідав. Часто духи набувають вигляду тварини.

Собаки сняться до змін у особистому житті. Але пси в одинадцяту місячну ніч можуть вдаватися різні. Великі собаки говорять про те, що настав час змінити оточення, і визначитися з вибором, маленькі цуценята застерігають нас від необдуманих вчинків. Колір тварини теж дуже важливий. Чорні, коричневі та сірі псини несуть загрозу, а веселі біленькі та жовті собачки обіцяють нам щастя та веселощі.

Загалом, в одинадцяту місячну ніч не лякаємося і не будимо весь будинок несамовитими криками - маленька пухнаста істота, що розташувалася поруч з котами в підковдрі, шкоди не завдасть, та й сваритися з добрим домовиком якось не солідно. Краще побажаємо створенню з іншого світу на добраніч, і розповімо, куди ми переховали шоколадні цукерки та печиво.

 

Ділова сфера 11 місячних діб

Одинадцята місячна доба багатьом подарують шанс викупатися в грошах, або потрапити під грошовий дощик. Але тут нам доведеться постаратися – будь-який сумнів в успіху зведе нанівець усі зусилля та праці. Тому набираємось терпіння, віримо в удачу.

Для контрактів та угод день непоганий, але якщо ми вже взяли ручку, майже поставили свій підпис, і раптово відчули негатив з боку ділових партнерів – біжимо геть, захопивши документи. Адекватні бізнесмени зрозуміють наш переляк і обов'язково пробачать, а хитрі ділові хлопці залишаться з носом.

З переходом на нову роботу сьогодні краще почекати. Але якщо документи вже у відділі кадрів, а бос зранку знизав вашу руку, перешкод немає – солідна посада стане вашою вже завтра.

З кредитами бажано не влазити сьогодні, та й із віддачею боргів теж поспішати не треба. Але якщо під вікнами посвистують колектори, з купюрами доведеться попрощатися.

Сьогодні можна втілити в життя найдикіші мрії – пустунка Місяць прихильна до авантюристів. Головне, щоб нікому не зашкодити.

 

Здоров'я в 11 місячну добу

День небезпечний, але це не привід ховатися від проблем, і заїдати печалі солодощами. Беремо себе в руки, і починаємо нове життя – 11 місячна доба ідеальна для цієї важливої ​​справи.

У 11 місячну добу корисні фізичні вправи, які, до речі, найбільше підходять тим, хто намагається схуднути та кинути палити. Пробігли п'ятдесят кіл по стадіону, і думок немає ні про їжу, ні про цигарки, і залишається лише одне бажання – лягти на ліжко.

Але сьогодні зірки не рекомендують валятися на дивані - спорт, це життя, і ледащо в одинадцятий місячний день не в пошані. Сьогодні непогано знайти час для плавання, або лазню витопити, головне, стежити за температурою, і не піддавати пару без потреби.

У лікарнях одинадцятого місячного дня нас зустрічають з усмішкою та обіймами. Не дивно, адже сьогодні ніхто туди не рветься. Нічого страшного не станеться, якщо ми запишемося на прийом до терапевта.

Але зі стоматологом в одинадцяту місячну добу краще не спілкуватися – і лікар, і пацієнт нервуватимуться, і спілкування не вийде.

 

Підсумок

Розбираємо свої помилки, адже вечір ще не настав, і ми можемо все виправити. Миримось із усіма, з ким встигли посваритися, просимо вибачення у тих, кого незаслужено образили.

Корисними виявляться подорожі до гірської місцевості. Ми дізналися, що Хребет є одним із символів одинадцятого місячного дня – помилуємося околицями з якоїсь вершини, знайдемо рідкісну квітку, але не зриватимемо цієї краси, а просто сфотографуємо.

Загалом, в одинадцятий місячний день можна отримати стільки плюсів у карму, що вистачить на весь місяць, головне, не пишатися заслугами, і не розповідати людям про свою доброту.

 

ПРОЧИТАВШИ ЦЮ СТАТТЮ, ЦІКАВЛЯТЬСЯ:

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Слов’янська гімнастика

7000,00 грн.

Як проходить Відео-навчання Слов'янської гімнастики?

Даний напрямок в нашому центрі Енергетичного Відновлення RestArt викладається в форматі відео-курс, за особливою адаптованою авторською програмою, професійним і сертифікованим Майстром Євою Митник . В даному курсі у вас є можливість детально вивчити напрямок Слов'янської гімнастики, ознайомитися зі спеціальними техніками і вийти на рівень власного викладання практики. Все що потрібно від вас - це бажання і постійна практика, адже тільки системність і регулярність дають хороші результати. Ми практикуємо індивідуальний підхід у всіх сферах нашої роботи, що дає вам можливість отримати відповіді на всі свої питання і набути впевненості у власних силах. Так само, ми гарантуємо величезну кількість практичного вивчення, що б ви змогли на власному прикладі переконатися і відчути всі позитивні впливу Слов'янської гімнастики.

Повний курс Нумерологія

10000,00 грн.

Відео-курс "Повний курс Нумерологія"

В даний курс входять всі відео-курси:
 1. Квадрат Піфагора
 2. Матриця долі, прорахунки та аркани
 3. Планетарні періоди
 4. Прорахунок особистого життя
 5. Підбір дати
 6. Періоди трансформації – особисті відносини грошей
 7. Нумерологія простору (будинок, поверх, квартира)
 8. Діти 2000-ки
 9. Трикутники у квадраті Піфагора
 10. Код вашого числа народження
 11. Фатальні фатальні дати
 12. Місячні дні, дні тижня
 13. Гороскоп роду
 14. Число життєвого шляху
 15. Ангельська нумерологія

Курс зі створення МАК карт

2200,00 грн.

Як створити Метафоричні Асоціативні Карти?

На даному відео курсі ви навчитеся створювати свої унікальні Метафоричні Асоціативні Карти МАК. Якщо Ви бажаєте створити свою унікальну Метафоричну Асоціативну Колоду карт - тоді даний відео курс саме для вас. Автор курсу зі створення МАК карт - Єва Митник, автор 50-ти МАК карт і 20-ти Трансформаційних ігор на різні теми, які на сьогоднішній день є найбільш продаваними в Україні, Америці, Англії, Польщі, Білорусії, Казахстані, Росії.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Матриця долі, прорахунки та аркани

1940,00 грн.

Відео-курс "Матриця долі"

Це повна нумерологическая карта Вашому житті. У ній можна побачити все кармічні борги, всі життєві завдання, які призначені людині.  Завдяки даному відео навчання Ви зможете повністю скласти і розшифровувати власну матрицю долі. Це золоті ключі, які допоможуть Вам багато усвідомити і знайти вірний шлях у своєму житті.  Крім цього, Ви навчитеся складати матрицю для своїх рідних і близьких, що дасть Вам можливість аналізувати так само сумісність людей. Після відео курсу Ви зможете самостійно для себе і своїх близьких. Входить: відео - 5 годин

Аромат Удачі

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Аромат Удачі"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Код захисту

8000,00 грн.
Код Захисту -гра діагностика, здатна продіагностувати людину, її стан, негативний вплив на неї, побачити здібності до езотерики, та розкрити потенціал людини. Цікава буде для чоловіків та жінок віком 18+, які відчувають на собі впливи, пробої в тілі та енергополя, але не знають звідки вони з'явилися. Є потенціал та не знають, що з ним робити. Гра буде цікава: кармічним коректорам, космоенергетам, енергопрактикам (які хочуть розвиватися, тренерам, ігро-практикам, фахівцям з роботи з МАК, фахівцям професій, що допомагають).

Фокус на себе

4000,00 грн.
"Фокус на Себе" - гра про любов до себе, адже це найголовніше у житті людини! Цікава буде для жінок віком 18+, які бажають дізнатися себе, навчитися любити себе більше. Гра буде цікава: сексологам, практикуючим психологам, тренерам, коучам, ігропрактикам, спеціалістам по роботі з МАК, фахівцям професій, що допомагають, мотиваційним тренерам. Цей інструмент можна використовувати в домашніх умовах для своєї мотивації.

Грошовий Магніт

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Грошовий Магніт"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Грошова олія

100,00 грн.

Ароматичне масло - "Грошове масло"

Склад даних ароматичних масел є секретною інтелектуальною власністю виробника. Входять синтетичні і напівсинтетичні компоненти, в деякі види додані натуральні компоненти. Арома масла, ароматизатори, ароматизатори. Використовуються для ароматизації приміщення, автомобіля, при створенні свічок з вощини, як парфум для одягу. Дані Арома масла - спирторастворімие, спирту не містять! У їжу приймати і в очі закопувати заборонено! Об'єм: 5 мл.

Зміна Родових Сценаріїв

280,00 грн.
Кожна людина є невід'ємною частиною свого роду і все, що відбувається в роді має величезний вплив на долю людини. Маючи цю книгу під рукою, ви точно знатимете, на що звертати увагу і як працювати з тими чи іншими ситуаціями, питаннями та завданнями, пов'язаними з родовими сценаріями. Чи зможете розібратися в собі, своєму родовому призначенні та закріпитися підтримкою роду у створенні гармонійних відносин. Автор: Єва Митник Сторінок: 205 Мова російська

Потенціал з Народження

450,00 грн.
Визначення внутрішнього потенціалу людини – це не найпростіше завдання, але необхідне. Потенціал - це здатність людини реалізувати власні приховані можливості. У кожної людини внутрішній потенціал різний, як і кожна людина індивідуальна. Колода складається з карток картинок та карток зі словами. Слова, які допоможуть згадати чи відкрити ваш потенціал, ваш талант, який ви або забули чи не знали, що у вас є.

 

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ ПО АКЦІЇ:

Грошова Нейрографіка – відео курс

1500,00 грн.
З 1 по 10 лютого 2023 року, стартує онлайн курс - Грошова Нейрографіка У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти навчання курсу «Грошова Нейрографіка». Нейрографіка – це метод моделювання свого майбутнього за допомогою роботи з несвідомими процесами. Вона допомагає рухатися вперед та вирішувати свої завдання творчо, креативно, цікаво. Нейрографіка дозволяє просто, екологічно та дуже ефективно трансформувати та моделювати свою реальність. Після закінчення курсу отримуєте диплом Нейрографа – консультанта, який дозволить працювати з людьми у темі нейрографіки.

Свічки «Гроші Нізвідки»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Гроші Нізвідки» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Зростання Доходів»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Зростання Доходів» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Гармонізація відносин»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Гармонізація стосунків» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Програмна від шкідливих звичок»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Програмна від шкідливих звичок» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Для здійснення бажань»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Для виконання бажань» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Дозвіл Ситуації»

120,00 грн.

Набір свічок з натуральної кольорової вощини «Роздільна здатність Ситуації» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Свічки «Швидкий прибуток»

120,00 грн.

Набір свічок із натуральної кольорової вощини «Швидкий прибуток» (3 свічки)

До цього набору свічок додається коротка інструкція з Аффірмацією. Важливо, після застосування свічки, не чекати на рішення або дозволу запиту перекриваючи енергію, а просто відпустити у Всесвіт. Чи можна свічку гасити та запалювати кілька разів? Так можна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *