Карма

Регресія – у минулі життя

Регрессии - погружение прошлую жизнь

Регресія – занурення у попереднє життя, фантазії чи реальність?

Рано чи пізно кожен з нас замислюється про те, для чого він тут, що станеться з ним після фізичної смерті тіла і чи є продовження.

Протягом усього існування людства про це міркують езотерики, філософи, вчені та прості обивателі.

Протягом багатьох тисячоліть люди маніпулюють іншими людьми через страх, який ми відчуваємо перед смертю

Ніхто не може точно сказати, хто перший із гіпнотизерів і коли провів першу регресію у попереднє життя, оскільки гіпноз завжди був закритий від суспільства завісою таємниць.
Вчені всього світу досі не можуть науково довести існування життя після смерті, але так само і не можуть його спростувати.

Завдяки роботам американських психологів та гіпнотерапевтів було доведено факт можливості регресії у попередні життя.

Дослідники:

 • Майкл Ньютон
 • Долорес Кеннон
 • Реймонд Моуді

Занурювали безліч людей у ​​гіпно регресії та після клінічної смерті. Інформація яку запам'ятали та описували ці пацієнти після занурення, доводить існування життя після смерті та можливість спілкування зі своїми Наставниками, відвідування своїх попередніх життів.

Переконувати когось у тому, що життя душі після фізичної смерті тіла та можливості регресій та прогресій немає сенсу, сенс може знайти лише той, хто хоче його знайти.

Цю статтю пишу для тих, хто шукає фахівця, здатного по-справжньому професійно провести дану роботу і хоче пройти регресію в попередні життя, безпечним для Вас методом.

 

Які криються небезпеки у регресії?

В інтернеті можна знайти безліч сайтів, які практикують цей метод, так і розмірковують про нього.

Але інформація з практики регресії в попереднє життя на більшості сайтів може вводити багатьох в оману.

Чому?

За багатьма причинами.

Перше, на що хочу звернути увагу, це фахівець, який проводить регресію. Так як у цьому методі важлива техніка безпеки до сеансу і після.

У центрі «RestArt» методу регресії ми навчаємо тільки тих у кого є хоча б перший ступінь Кармічного Коректора і Кармолога. Такі майстри зможуть зробити Вам енергетичний сеанс, що очищає і наповнює, до занурення в минулі життя і після.

 

Навіщо робиться енергетичний сеанс перед регресією?

Перший сеанс перед зануренням в Регресію роблять, щоб прибрати енергетичні впливи якщо є псування, прокльони, прокляття або сутності. Тому що, якщо це все є у людини, то в самій регресії може бути як завіса на очах. Клієнт може не побачити картинки або образи, може бути головний біль, тому ми робимо енергетичний сеанс для того, щоб очистити біополе і щоб людина повністю відчув стан, і побачила картинки потрібні образи або почув щось важливе в самій регресії для себе.

Зазвичай робиться один сеанс перед самою регресією. Але якщо людина сильно залучилася до самої регресії, якщо їй настільки сподобалися там образи або картинки і він прямий починає жити в цьому всьому світі, в якому він побачив себе, то бажано зробити ще один сеанс після регресії.

Він потрібен для того, щоб:

 • гармонізувати внутрішній стан
 • відновити біополе
 • наповниться енергією

Адже всі ми по-різному реагуємо на інформацію, тому якщо стан протягом трьох днів не стабілізується бажано зробити ще один сеанс.

 

Як проводиться регресія у минулі життя?

Медитативна регресія по-справжньому реалізується в повній тиші та в розслабленому стані, прислухаючись при цьому до майстра провідника. Клієнта в медитації переносять за віком у дитинство, аж до знаходження в матці. Він описує все, що відбувається з ним, причому голос і настрій клієнта в дитячому віці іноді змінюється. Потім клієнт регресується у своє минуле життя і описує місце, де він знаходиться, називає своє ім'я, стать, і все, про що запитує майстер. Якщо в попередньому житті клієнт відчуває страх, насильство або інші негативні моменти, він переживає все, що відбувається, як на яву, тому майстер заспокоює його, регресує в більш ранній вік і потім продовжує ставити запитання. Регресолог за домовленістю у попередній бесіді, може провести клієнта у Мир Душ, для зустрічі зі своїми померлими родичами та дати можливість спілкування з ними та зі своїм Наставником. У процесі занурення майстер буде допомагати вам знаходити відповіді на Ваші заздалегідь підготовлені питання, відповіді на які ви хочете отримати в цьому зануренні.

Після реалізації всіх запитів клієнта, регресолог прогресує клієнта в життя, так само послідовно, як і регресував і повертає в поточний реальний вік. Переконуємося, що клієнт називає своє нинішнє ім'я, свій вік та виводить клієнта зі стану медитативного гіпнозу, попередньо давши установку на запам'ятовування всього позитивного з попередніх життів та встановлення на амнезію негативного досвіду минулих життів клієнта.

Для занурення в регресію важливо знайти того майстра, якому

 

ПРОЧИТАНІ ЦЮ СТАТТЮ ЛЮДИ ЧАСТО ЗАМОВЛЯЮТЬ:

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

“Карма буває різною” – електронна книга

222,00 грн.
Карма – это не приговор. Это отражение и влияние наших поступков в прошлом на нашу сегодняшнюю реальность. То, что мы имеем и как живем – это все наша ответственность. Книга помогает разобраться в том, какой бывает карма, почему у кого-то она плохая, а кто-то везунчик. На примерах и историях доступно объясняется, как вы лично можете повлиять на вашу карму и соответственно, на качество и уровень жизни. Применяя в жизни рекомендации и практики, сможете избежать множества неприятных моментов и ситуаций.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 212

Язык: Русский

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

10000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Внутрішня жаба душіТ – електронна книга

170,00 грн.
Книга-руководство по работе с внутренней жабой. Вы сможете разобраться и сходу определять разновидность жаб, которые встречаются практически на каждом шагу. Узнаете, что нужно делать, чтобы навсегда выселить ее из своей души, и чтобы она к вам больше даже близко не подходила. Поймете, как можно нейтрализовать эту вредную зеленую квакуху в других, чтобы она не могла вам навредить.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 5160

Язык: Русский

Чарівність молитов (частина 2)

240,00 грн.
У книзі зібрані авторські та церковні священні тексти, молитви, мантри та афірмації на всі випадки життя щодня. Маючи книгу під рукою - ви завжди зможете очистити себе і простір, підживити енергією, що зцілює, і при необхідності - захистити себе від будь-якого енергетичного впливу і впливу. Автор: Єва Митник Сторінок: 172 Мова російська

Енергія жіночності

510,00 грн.
Сучасна жінка впевнена у собі, спокійна та вільна. У повсякденні переживання та враження, в історію її життя вплетено жіноче начало. Жінка сьогодні справляється зі своїми страхами, із самою собою, зі своїми сумнівами, надіями та радощами. Колода метаморфічних асоціативних карт "Енергія жіночності" відкриє скриню вашої жіночності - очима світу і вас самих.

Грошові закони

450,00 грн.
Гроші в нашому житті – це ресурс можливостей. Гроші – основа життя у суспільстві. Вони не хороші і ні погані, а просто нейтральні. Їхня користь або шкода визначається лише способом їх придбання та використання. Гроші притягуються до людей, які поважають і цінують їх і здатні здійснювати з їх допомогою гідні вчинки. До людей, які знають і шанують Грошові закони.

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ В АКЦІЇ:

Практикум – Ресурс Роду

1700,00 грн.
З 20 березня по 11 квітня, онлайн практикум 21 день  – Ресурс Роду      У центрі Енергетичного Відновлення RestArt – ви маєте можливість пройти практикум “Ресурс Роду”.   Залишиться в записі

Самозахист – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 25 по 31 березня, онлайн курс 7 днів - Самозахист Одні постійно нарікають, що їх вкотре наврочили, псування навели і т.п., а інші живуть собі та радіють і ніщо негативне до них взагалі не липне:). Чому так відбувається? Від чого залежить захищеність людини від негативу? Як можна, якщо ти поки що вразливий, навчитися захищати себе від негативних енергетичних впливів? Все можна змінити та покращити у своєму житті! Після цього курсу ви зможете пройти курс «Енергетичні Гроші».

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 2-й ступінь

14000,00 грн.

Вже на 2-го ступеня перед Вами відкриються можливості більш глибокого опрацювання енергії людини.

Зцілення організму від хвороб, гармонізація життєвих сценаріїв, залучення потрібних енергій - все це можливо на 2-го ступеня Кармічної корекції. Так само, доступною ставати робота з усією Родової системою людини, зцілення глибинних родових програм. Вивчивши дану сходинку і пройшовши посвята Ви зможете проводити сеанси не тільки собі і своїм близьким, але і допомагати іншим людям, використовуючи свої вміння як додаткове джерело доходу. Більш того, ви зможете проводити Очисні Енергетичні сеанси дистанційно і в паралелях, що значно розширює коло потенційних клієнтів. .............................................................................. Є розстрочка на оплату курсу.

Енергетичні Гроші – онлайн курс 7 днів

1000,00 грн.
З 12 по 18 квітня відбудеться 7-денний курс «Енергетичні Гроші». Важливо! Без курсу «Самозахист» не допускаємо на енергетичні гроші. ✅У цей курс ви зможете потрапити тільки після проходження базового та фундаментального курсу  «Самозахист».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *