Карма

Регресія – у минулі життя

Регрессии - погружение прошлую жизнь

Регресія – занурення у попереднє життя, фантазії чи реальність?

Рано чи пізно кожен з нас замислюється про те, для чого він тут, що станеться з ним після фізичної смерті тіла і чи є продовження.

Протягом усього існування людства про це міркують езотерики, філософи, вчені та прості обивателі.

Протягом багатьох тисячоліть люди маніпулюють іншими людьми через страх, який ми відчуваємо перед смертю

Ніхто не може точно сказати, хто перший із гіпнотизерів і коли провів першу регресію у попереднє життя, оскільки гіпноз завжди був закритий від суспільства завісою таємниць.
Вчені всього світу досі не можуть науково довести існування життя після смерті, але так само і не можуть його спростувати.

Завдяки роботам американських психологів та гіпнотерапевтів було доведено факт можливості регресії у попередні життя.

Дослідники:

 • Майкл Ньютон
 • Долорес Кеннон
 • Реймонд Моуді

Занурювали безліч людей у ​​гіпно регресії та після клінічної смерті. Інформація яку запам'ятали та описували ці пацієнти після занурення, доводить існування життя після смерті та можливість спілкування зі своїми Наставниками, відвідування своїх попередніх життів.

Переконувати когось у тому, що життя душі після фізичної смерті тіла та можливості регресій та прогресій немає сенсу, сенс може знайти лише той, хто хоче його знайти.

Цю статтю пишу для тих, хто шукає фахівця, здатного по-справжньому професійно провести дану роботу і хоче пройти регресію в попередні життя, безпечним для Вас методом.

 

Які криються небезпеки у регресії?

В інтернеті можна знайти безліч сайтів, які практикують цей метод, так і розмірковують про нього.

Але інформація з практики регресії в попереднє життя на більшості сайтів може вводити багатьох в оману.

Чому?

За багатьма причинами.

Перше, на що хочу звернути увагу, це фахівець, який проводить регресію. Так як у цьому методі важлива техніка безпеки до сеансу і після.

У центрі «RestArt» методу регресії ми навчаємо тільки тих у кого є хоча б перший ступінь Кармічного Коректора і Кармолога. Такі майстри зможуть зробити Вам енергетичний сеанс, що очищає і наповнює, до занурення в минулі життя і після.

 

Навіщо робиться енергетичний сеанс перед регресією?

Перший сеанс перед зануренням в Регресію роблять, щоб прибрати енергетичні впливи якщо є псування, прокльони, прокляття або сутності. Тому що, якщо це все є у людини, то в самій регресії може бути як завіса на очах. Клієнт може не побачити картинки або образи, може бути головний біль, тому ми робимо енергетичний сеанс для того, щоб очистити біополе і щоб людина повністю відчув стан, і побачила картинки потрібні образи або почув щось важливе в самій регресії для себе.

Зазвичай робиться один сеанс перед самою регресією. Але якщо людина сильно залучилася до самої регресії, якщо їй настільки сподобалися там образи або картинки і він прямий починає жити в цьому всьому світі, в якому він побачив себе, то бажано зробити ще один сеанс після регресії.

Він потрібен для того, щоб:

 • гармонізувати внутрішній стан
 • відновити біополе
 • наповниться енергією

Адже всі ми по-різному реагуємо на інформацію, тому якщо стан протягом трьох днів не стабілізується бажано зробити ще один сеанс.

 

Як проводиться регресія у минулі життя?

Медитативна регресія по-справжньому реалізується в повній тиші та в розслабленому стані, прислухаючись при цьому до майстра провідника. Клієнта в медитації переносять за віком у дитинство, аж до знаходження в матці. Він описує все, що відбувається з ним, причому голос і настрій клієнта в дитячому віці іноді змінюється. Потім клієнт регресується у своє минуле життя і описує місце, де він знаходиться, називає своє ім'я, стать, і все, про що запитує майстер. Якщо в попередньому житті клієнт відчуває страх, насильство або інші негативні моменти, він переживає все, що відбувається, як на яву, тому майстер заспокоює його, регресує в більш ранній вік і потім продовжує ставити запитання. Регресолог за домовленістю у попередній бесіді, може провести клієнта у Мир Душ, для зустрічі зі своїми померлими родичами та дати можливість спілкування з ними та зі своїм Наставником. У процесі занурення майстер буде допомагати вам знаходити відповіді на Ваші заздалегідь підготовлені питання, відповіді на які ви хочете отримати в цьому зануренні.

Після реалізації всіх запитів клієнта, регресолог прогресує клієнта в життя, так само послідовно, як і регресував і повертає в поточний реальний вік. Переконуємося, що клієнт називає своє нинішнє ім'я, свій вік та виводить клієнта зі стану медитативного гіпнозу, попередньо давши установку на запам'ятовування всього позитивного з попередніх життів та встановлення на амнезію негативного досвіду минулих життів клієнта.

Для занурення в регресію важливо знайти того майстра, якому

 

ПРОЧИТАНІ ЦЮ СТАТТЮ ЛЮДИ ЧАСТО ЗАМОВЛЯЮТЬ:

Регресія – сеанс медитативного занурення

4000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти медитативний сеанс занурення в минулі життя. Регресія- це маленький крок назад, заради великого і впевненого кроку вперед. Сеанс Регресія - унікальний за своїми властивостями метод, що дає можливість побачити, вивчити і зрозуміти дуже тонкі енергії минулих життів. Не рідко, саме в них криються коріння наших сьогоднішніх страхів, проблем, а іноді навіть ситуації тягнуться з минулих втілень в поточне життя. У вартість проведення сеансу входить:
 • Енергетичний сеанс перед зануренням;
 • Регресія ( медитативне занурення ), робота із запитами;
Тривалість 2.5 - 4 години

“Карма буває різною” – електронна книга

222,00 грн.
Карма – это не приговор. Это отражение и влияние наших поступков в прошлом на нашу сегодняшнюю реальность. То, что мы имеем и как живем – это все наша ответственность. Книга помогает разобраться в том, какой бывает карма, почему у кого-то она плохая, а кто-то везунчик. На примерах и историях доступно объясняется, как вы лично можете повлиять на вашу карму и соответственно, на качество и уровень жизни. Применяя в жизни рекомендации и практики, сможете избежать множества неприятных моментов и ситуаций.

Автор: Ева Мытнык

Страниц: 212

Язык: Русский

Курс Регресолог, майстер медитативного занурення

10000,00 грн.
У центрі Енергетичного Відновлення RestArt - у вас є можливість пройти курс навчання цього методу, вивчити даний напрямок і практикувати його самостійно і з клієнтами.

Завдяки навчанню Регресії ви зможете:

 1. Проводити сеанси для себе в тій кількості, яка вважаєте за потрібне для вирішення всіх своїх особистих питань Практикувати даний метод і працювати з клієнтами, приносячи в їхнє життя розуміння і прийняття обставин
 2. Допомагати людям в лікуванні психологічних дитячих травм, позбавлення від страхів і фобій
 3. Застосовувати дану практику як додатковий метод в консультативній роботі з людьми
 4. Змінити свою професійну діяльність на новий напрямок
Навчання в нашому центрі є індивідуальне і в групі, більш того - ви отримуєте можливість працювати в безпечному і захищеному поле вашого Наставника, що гарантує вам прекрасні як в самому навчанні,так і в подальшій практиці.

Кармолог, Кармічний коректор та діагност 1-й ступінь

8000,00 грн.

1-й ступінь Кармолог, Кармічний Коректор і Діагност - це той ступінь, яка потрібна абсолютно кожній людині.

Адже проходячи посвята на цей рівень, Ви в першу чергу максимально ефективно очищаєте власну енергетику. Завдяки 1-го ступеня згладжуються все Кармічні відпрацювання, прибираються негативні Родові установки, а так само - ваша свідомість, тіло, і саме життя наповнюються гармонізують енергіями. Так само, ви отримуєте можливість проводити очні Сеанси Енергетичного Відновлення для себе, своїх рідних і близьких, використовувати Сеанси для очищення простору від негативних і деструктивних енергій. Весь цей комплекс нових умінь відкриє перед вами шлях до поліпшеного і рясному майбутньому.

 

ЧАСТО КУПУЮТЬ:

Гроші, гроші приходьте

440,00 грн.
Для збільшення достатку люди використовують різні методи: одні підшукують більш високооплачувану роботу, інші відкривають свій бізнес, треті починають грати в азартні ігри — багато варіантів. Однак окрім вибраного варіанта можна ще сильніше підкріпити свої зусилля, для цього треба звернутися за допомогою до чарівництва карток "Гроші, гроші приходьте" і дотримуватися даних рекомендацій на будь-який запит. На кожній картці є техніка/практика, яка допоможе наблизитись до вашої мети.

Чітки – Бірюза, Місячний камінь, Кришталь, Котяче око, розмір намистин 0.8см

600,00 грн.
Буддійські чотки з 54 намистин для медитації, читання афірмацій та мантр Розмір намистин - 0.8 см Чітки перебірні, без вузлів. Усі вироби красиво упаковуємо Намистини для чоток зроблені з натурального каміння

Метафізичні властивості каменів у чотках:

 • Місячний камінь - це камінь нових починань, він має сильний зв'язок із місяцем та інтуїцією
 • Бірюза - дає своєму власнику можливість здобути високий авторитет і встати, підвищує якості переможця
 • Кришталь - наділяє свого власника задарма ясновидіння, покращує інтуїцію
 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Браслет – Котяче око фіолетовий №1

220,00 грн.
Браслети з натурального напівдорогоцінного каміння: Котяче око Браслети на силіконовій гумці. Усі вироби красиво упаковуємо

Метафізичні властивості каменів у браслетах:

 • Котяче око - наділяє власника мужністю, чарівністю, заспокоюють нервову систему, захищає від пристріту.

Скарби душі

7000,00 грн.
"Скарби душі" трансформаційна гра-саморозкриття. Вона для жінок і для чоловіків будь-якого віку, соціальних статусів та віросповідань. В основі гри лежить арт-терапія, арт-практика. Гра орієнтована на те, щоб усвідомити, виявити та почистити енергетичні центри, які не дають рухатися вперед та обмежують кожного з нас. Унікальна тим, що в ній зібрано багато практик, медитацій, завдань, які доповнюють один одного та посилюють у дії. Ви одночасно працюєте у команді, але більшу частину часу робите індивідуальні завдання. Ви можете йти на гру з одним запитом, а під час гри опрацювати декілька.

СЬОГОДНІ ЦІ ТОВАРИ В АКЦІЇ:

Курс – Родолог-консультант

6000,00 грн.
З 01 січня 2022 , розпоченається онлайн курс У центрі Енергетичного Відновлення RestArt — у вас є можливість пройти навчання курсу «Родолог-консультант». Про що цей курс? Глибокий практичний курс Родологія, що допомагає:
 • зцілити родові сценарії
 • відновити зв'язок з Родом
 • відчути потужну підтримку своїх предків,
Після закінчення курсу отримуєте диплом Родолога - консультанта, який дозволить працювати з людьми в темі карми роду.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *