Карма

Карма та гроші

Карма и деньги

Більшість людей дивуються, як заробити більше грошей? Як і я багато працюю, стараюся, і я не заробляю багато грошей. Чому я працюю, але не заробляю. Важливо не багато працювати, а більше заробляти, підвищуючи свій професіоналізм і підвищуючи ціни.

На фінансову карму впливають деструктивні племінні переконання, які можуть блокувати стабільне зростання доходів.

Проблеми з грошима — кармічні проблеми?

Ваше бажання бути здоровою і заможною людиною цілком природне. Але не завжди бажання можуть стати реальністю. Головна перешкода — карма грошей, блокування доступу людини до грошового потоку і віднімаючи його від прибутку.
Гроші відіграють значну роль у всіх кармічних сценаріях. Це такий універсальний інструмент, за допомогою якого людина може зміцнювати і спрямовувати життєву енергію , усвідомлювати і реалізовувати свої мрії і конструкції, перетворюючи їх з неосвічених в щось матеріальне.

Гроші — це енергія, а коли енергія людини зменшується, гроші йдуть геть. Існує пряма кореляція, на кармічному рівні, між гордістю, заздрістю, насильством, образами, накопиченими боргами і рівнем вашого падіння енергії. Негативні емоції та їх наслідки пригнічують людську енергію. І щоб позбутися від негативу, свідомість разом з кармою зменшує ваш доступ до грошового потоку пропорційно.

Існує і позитивна сторона медалі – це Карма Багатства. Даний тип людей, які народилися з величезним позитивним запасом Карми грошей у сім’ї, ніколи і ні чого не потребували і не потребуватимуть. Карма багатства сприяє розвитку будь-яких бізнес ідей і бажань, аж до “грошей з неба”. Ваш запас карми багатства прямо пропорційно залежить від запасу карми багатства в сім’ї. Тому при опрацюванні ваших кармічних блоків необхідно враховувати родові кармічні борги і карму відсутності грошей всього ближнього сімейного кола.

У тебе вкрали гроші? – Карма

Такі неприємності, в більшості випадків, це врегулювання минулих грошових боргів вашого виду або вашого. Ви можете або не могли свідомо припускати борг готівкою, який вас обважить. І навіть якщо у вас є гроші, ви його вкрадуть або ви втратите.
У цих випадках, звичайно, може постраждати кілька факторів : карма нестачі грошей як таких ; грошова заборгованість ваших предків ; загальна карма грошей в сім’ї.

Багаті багатіють, бідні виживають

Це сімейна карма грошей. Ви помітили, що є якийсь бар’єр між багатими і бідними? Чому деякі накопичуються і розмножуються, а другі — ні? Відповідь проста – загальний рівень карми грошей в сім’ї. Вона накопичилася поколіннями тому і кожного наступного покоління, або збільшується, або зменшується, виходячи з дій і дій членів сім’ї. Для того, щоб перервати цикл, необхідно провести повний діагноз і з’ясувати, чому немає грошей і звідки беруться кармічні грошові борги.

Оскільки карма є причинно-наслідковим зв’язком, наші дії мають наслідки. І якщо в минулих втіленнях ми помиляємося в роботі з грошима, то в цьому житті нам потрібно їх опрацювати.

Ситуації, коли ви ‘вигоряєте’) або ваші зусилля не виправдовують результат, вказують на кармічні борги і досягнення вашої підсвідомості доходи стелі. Оскільки кожна людина має свою максимальну суму, то установку, яку він готовий заробити. І це обмежує вас прибутком.

Що ми маємо робити з фінансовим зливнём?

Як може постраждати минуле і теперішня карма, коли є тільки втрата грошей і ситуацій, які обмежують нас, незалежно від того, що ми робимо?

Хочете знати, чому немає грошей у майстрів центру ‘відновлення енергії’?
Як відпрацювати карму багатства?
Позбутися карми від нестачі грошей і грошових боргів, які тягнуться від минулих поколінь?

Ми чекаємо на Вас!
Допомогаемо зараз і тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *